Noblebet Opinie

Ocena: 4.3 / 5

Freebet 50 zł na start i zakład bez ryzyka 1000 zł

Zamiast sprawdzać w ciemno, co oferuje całkiem nowy legalny bukmacher Noblebet, lepiej przeczytaj naszą opinię. Porównaliśmy dla Ciebie wiele elementów m.in. ofertę powitalną, kursy czy promocje, żebyś mógł łatwiej podjąć decyzję, czy warto zagrać z Noblebet.

Pakiet powitalny Noblebet

Pierwszy depozyt, drugi i trzeci. Za każdym razem, gdy robisz wpłatę jako nowy gracz Noblebet, dostajesz bonus. Za wpłatę numer 1 masz szansę na maksymalnie 500 zł (100% od depozytu), przy drugiej wpłacie możesz otrzymać do 800 zł (50% od wkładu), a za trzeci depozyt możesz dostać dodatkowe 200 zł (100% wpłaty). W sumie to aż 1500 zł w bonusach powitalnych dla nowych graczy z kodem promocyjnym Noblebet. Mało który bukmacher tyle oferuje, ale czy są w tym jakieś warunki pisane małą czcionką…

Nasza opinia o ofercie na start w Noblebet

Trzeba przyznać, że wartość bonusów robi wrażenie. Kto by nie chciał dodatkowych 1500 zł na zakłady!? Otóż to – każdy chce, tylko pytanie jest, czy łatwo je dostać. Jeśli masz już jakieś doświadczenie z bonusami bukmacherów, to pewnie wiesz, że z wymogami regulaminów bywa różnie. Z ofertą powitalną Noblebet nie jest inaczej.

Otrzymanie bonusów od depozytu uzależnione jest od 3-, 4- i 5-krotnego wymogu obrotu. Oczywiście, aby otrzymać max. 1500 zł, trzeba wpłacić też odpowiednio dużą kwotę. No i trzeci warunek, który dotyczy ostatniego depozytu – bonus przysługuje wyłącznie na zakłady z oferty gier oraz sportów wirtualnych.

Możesz więc dostać maksymalnie 1500 zł w pakiecie powitalnym, ale musisz trochę się nagimnastykować, żeby te wszystkie bonusy otrzymać. I koniecznie mieć regulamin promocji przed oczami.

Jeśli Cię to nie zraża, do dzieła!

Pozostała oferta promocyjna Noblebet – nasza opinia

Rzecz jasna powitalny pakiet to nie wszystko, co oferuje ten legalny bukmacher. Noblebet ma dla graczy całkiem sporo promocji. Ba, oprócz bonusów od depozytu na start, nowi gracze mogą liczyć na jeszcze kilka innych promocyjnych ofert.

Pierwszą z nich jest gra bez podatku przez pierwszych 30 dni, następnie 20 zł za pierwszy kupon w aplikacji, a także 400 zł od pierwszego depozytu na rozgrywki wirtualne. Choć brzmi cudownie, to jednak trzeba pilnować regulaminów.

Przykładowo – powitalny bonus od pierwszego depozytu oraz 400 zł na rozgrywki wirtualne nie sumują się i skorzystanie z jednego z bonusów wyklucza możliwość skorzystania z drugiego.

Noblebet ma rozbudowaną ofertę promocyjną na różne zakłady z kategorii e-sport i gier wirtualnych. To między innymi opcja zwrotu 20% od przegranych zakładów czy specjalny e-sport booster, czyli dodatkowe podbicie kursów na wybrane wydarzenia z wirtualnego świata.

Ten bukmacher promuje także tych, którzy grają dużo i często – mogą oni korzystać z oferty Luksusowe AKO czy Lojalni zyskują. Te bonusy dają szansę na wyższe wygrane między innymi dzięki wyższym kursom na wydarzenia objęte promocjami.

Noblebet ma także specjalny program lojalnościowy Gentleman’s Club. To dedykowane promocje czy zaproszenia na wydarzenia sportowe, ale aby zostać członkiem klubu VIP-ów, trzeba sobie na to najpierw zapracować. Gentleman’s Club to oferta dla graczy, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością.

Naszym zdaniem promocje Noblebet są ciekawe, przebijają pewnie niejednego bukmachera, który działa na rynku zakładów już od lat. Jednak jak to często bywa – diabeł tkwi w szczegółach. Przy okazji niektórych bonusów trzeba się nieźle wysilić, aby je zdobyć.

Jak oceniamy kursy i zakłady Noblebet

Przyjrzyjmy się kursom w Noblebet – sprawdzimy dla Ciebie, jak one wypadają na tle konkurencyjnych firm bukmacherskich. Jak to najlepiej zrobić? Oczywiście porównując kursy konkretnego wydarzenia.

Absolutnie topowy mecz na brytyjskim podwórku, czyli derby północnego Londynu: Arsenal – Tottenham (01/10/22). Sprawdzamy kursy zakładów trzydrogowych, czyli klasyczne 1X2.

Noblebet proponuje kurs: 2,07/3.8/3,45
STS na ten mecz przewiduje kurs: 1,98/3,65/3,50
Betcris ma ofertę: 1.99/3,76/3,74

Trzeba powiedzieć, że kursy Noblebet wypadają naprawdę dobrze, a to dzięki stosunkowo niskiej marży. A jeśli by się okazało, że to wydarzenie trafi do promocji z boostem, wówczas pojawia się szansa na naprawdę wysokie wygrane. Trzeba tylko… dobrze obstawić wynik spotkania.

A jeśli znudziła Ci się już piłka nożna i zakłady nawet w 2-giej lidze Algierii czy Premier League w Burkina Faso, zawsze możesz wybrać inną dyscyplinę z oferty sportowej albo coś ze świata wirtualnego.

Wolisz rzutki, snooker czy krykiet? A może wirtualny żużel albo rydwany? W Noblebet możesz obstawiać też takie klasyki wirtualne jak rozgrywki Counter-Strike: GO (CS:GO) czy League Of Legends (LOL).

Przy okazji zakładów musimy wspomnieć także o dwóch produktach, które mogą Ci się spodobać. Pierwszym z nich jest BetBuilder, dzięki któremu stworzysz swoją własną kombinację zdarzeń w ramach jednego wydarzenia. Możesz też wybrać Królewski Betbuilder, w którym to Noblebet proponuje pewien układ zdarzeń, ale za to Ty możesz liczyć w takim zakładzie na wyższy kurs.

Drugim produktem jest Players Bet, gdzie możesz obstawiać statystyki określonych zawodników biorących udział w meczu np. liczbę podań czy odbiorów piłki.

Nie można zapomnieć także o zakładach Cash-Out, które pozwalają na wcześniejszą wypłatę postawionych środków.

Kursy i zakłady Noblebet to z pewnością silna strona bukmachera. Bogaty wybór, dobre kursy i nowoczesne narzędzia do budowania zakładów. Duży plus także za różnorodność gier wirtualnych.

Aplikacja i strona www Noblebet – nasza opinia

Skoro bukmacher tak mocno stawia na gry wirtualne i e-sport, to pewnie rozwiązania cyfrowe powinien mieć na najwyższym poziomie. Zarówno apka (oczywiście na IOS i na Android), jak i strona są bardzo przejrzyste. Jasny layout, niewielka ilość banerów sprawiają, że korzysta się z nich przyjemnie. Jedynie menu z rozgrywkami mogłoby być nieco bardziej przystępne i funkcjonalne.

Dużym plusem są rozgrywki live, a także streaming rozgrywek wirtualnych.

Nasza opinia o bukmacherze Noblebet

Według nas Noblebet nieźle namieszał na rynku zakładów bukmacherskich. Wiele starszych firm z branży wypada znaczenie gorzej niż ten całkiem nowy legalny bukmacher.

Główne atuty Noblebet to wysokość kursów oraz bogata oferta rozgrywek (szczególnie warto zwrócić uwagę na sporty wirtualne). Plusem jest także builder zakładów oraz Players Bets.
Oferta promocji też jest satysfakcjonująca, aczkolwiek tu można jeszcze co nieco dopracować. Przede wszystkim warunki odbioru bonusów w niektórych przypadkach są dość wyśrubowane. Poza tym bonusy są nieco powtarzalne – zamiast kilku różnych promocji na rozgrywki wirtualne, Noblebet mógłby wprowadzić na przykład możliwość uzyskania freebetów lub cashbacków na inne zdarzenia czy za zakłady zawierane przy pomocy aplikacji mobilnej.