nowi-bukmacherzy-na-rynku

Nowi konkurenci na rynku bukmacherskim. Kto dołączył do legalnych bukmacherów w Polsce?

W Polsce mamy kilkunastu legalnie działających bukmacherów. Operatorzy zakładów muszą się mocno postarać o licencję, która bez przeszkód pozwoli na prowadzenie działalności na terenie naszego kraju. Nie jest to łatwy proces do przejścia, ale do grona firm bukmacherskich dołączyło niedawno kilka kolejnych. Wzięliśmy ich pod lupę i już wiemy, co mogą nam zaoferować.

Fuksiarz – najnowsza propozycja na rynku

Zacznijmy od najświeższego z bukmacherów. Fuksiarz zadebiutował na przełomie marca i kwietnia 2021 roku. Trzeba przyznać, że nawiązanie współpracy z grupą Weszło.com i Krzysztofem Stanowskim zapewniła firmie rozpoznawalność już na samym starcie. Jednak dotarcie do klientów to jedno, a zwrócenie na siebie uwagi to drugie. Jak Fuksiarz zamierza przyciągnąć do siebie nowych graczy? Na start przygotował dla nich prawdziwy zakład bez ryzyka do 500 złotych ze zwrotem na konto główne. Oprócz tego do dyspozycji użytkowników będą oryginalne promocje, których nigdzie indziej nie znajdziemy. Jedną z nich jest early payout, który umożliwi nam wypłacenie środków przed końcem spotkania, gdy wytypowana przez nas drużyna wyraźnie prowadzi. Drugą jest cashback bez końca, czyli zwrot części stawki po nietrafionych kuponach. Szykuje się mocny konkurent dla reszty stawki.

fuksiarz-bonus

BetX – interesujące bonusy na start

Wcześniej w 2020 roku na arenie bukmacherskiej pojawił się BetX. Dał się poznać z oryginalnej kolorystyki i najwyższej kwoty bonusu od depozytu, ale po początkowym zamieszaniu nie wywołał większej euforii. Bonus na start sięgający 7777 złotych rzuca się w oczy i zapada w pamięć, ale musi też się wiązać z trudnymi do spełniania warunkami obrotu. Nie chodzi tu o liczbę rozegranych kuponów, bo tu wystarczą cztery, ale odstraszać może kurs tych zakładów. Całkowity musi wynosić co najmniej 2.44, co wcale nie jest prostym zadaniem. Możliwe jednak, że część graczy skusi się na darmowy zakład w kwocie 30 złotych lub możliwość regularnej gry bez podatku. Taka oferta może zachęcić niejednego gracza, więc może BetX jeszcze nas czymś zaskoczy, gdy bardziej zadomowi się w branży bukmacherskiej.

Noblebet – dołącz do klubu VIP

Tak jak miało to miejsce w przypadku Noblebetu. Ten bukmacher wszedł na rynek w 2019 roku i na początku szczerze mówiąc – szału nie było. Niedawno jednak osoby odpowiedzialne za ten projekt bardziej się do niego przyłożyły i akcje Noblebetu znacznie wzrosły. Coraz większa liczba graczy zaczyna kojarzyć tego operatora, co oznacza że zmierza on w dobrym kierunku. Przebicie się do świadomości społeczności typerów to spory atut, a czego możemy się spodziewać po Noblebecie? Na pewno oryginalnego bonusu na start, który skupia się na nagrodzeniu aż trzech pierwszych wpłat. Kwoty tych bonusów są na tyle wysokie, że depozyt wystarczy nam na bardzo długi czas. Ponadto po założeniu konta przez miesiąc grasz bez podatku, a następnie pojawiają się określone dni, w które również będziesz mógł liczyć na wyższe wygrane.

Superbet – teraz także online

Na koniec słów kilka o bukmacherze, który już przedtem mógł być znany części graczy. Chodzi o Superbet, który po latach prowadzenia jedynie działalności stacjonarnej, zdecydował się dodatkowo na zakłady online. Trzeba przyznać, że dokonało się to w najlepszym momencie, bo tuż po rozpoczęciu 2020 roku. Później o obstawianie w punktach naziemnych byłoby trudno, więc działalność internetowa była strzałem w dziesiątkę. To jednak co innego niż same lokale naziemne, więc początki były trudne i trzeba było nanieść pewne poprawki. Zmienił się początkowy bonus powitalny i teraz zamiast nagradzania depozytów, mamy do dyspozycji cashback o wysokiej kwocie, bo 1300 złotych. Co więcej graczy mogą zachęcić codzienne bonusy do wylosowania na stronie Superbetu. Z oryginalnymi pomysłami łatwiej będzie piąć się w górę hierarchii bukmacherów.

superbet-logo

Betcris – nowy mocarz na rynku?

Pod koniec sierpnia 2021 roku na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Betcris. Licencję na prowadzenie działalności otrzymał już dużo wcześniej, ale z oficjalnym rozpoczęciem zakładów postanowił się wstrzymać. Już od pierwszego dnia mogliśmy zaobserwować oryginalne podejście do klienta. Bukmacher zrezygnował z wojowania z konkurencją na bonusy powitalne i postawił na prosty freebet na start. Przyciągnąć klientów mają liczne promocje, te stałe oraz czasowe. Za Betcrisem stoi olbrzymi kapitał, ponieważ firma osiągnęła wielki sukces w Ameryce Środkowej oraz Łacińskiej. Teraz celem stała się Polska, choć tutaj zadanie będzie nieco trudniejsze. Po pierwsze ze względu na mniejszą rozpoznawalność marki, a po drugie przez restrykcje związane z obowiązującą ustawą hazardową. Czy Betcris ma potencjał, żeby namieszać na polskim rynku zakładów wzajemnych? Przekonamy się niedługo!