Polska – Bułgaria w Lidze Narodów mężczyzn: kursy i typy bukmacherskie (04.06.24)

W pierwszym tygodniu zmagań w Lidze Narodów 2024 polscy siatkarze odnieśli trzy zwycięstwa w czterech meczach. Teraz biało-czerwoni przenoszą się z Turcji do Japonii, by kontynuować swój udział w turnieju, jednocześnie szlifując formę i sprawdzając różne warianty taktyczne przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. W Fukuoce nasi reprezentanci na początku zmierzą się z Bułgarią. Sprawdź kursy! 

Polska vs. Bułgaria – czego można spodziewać się po meczu?

Choć Polacy zaliczyli jedną przegraną w Antalyi, i tak odnieśli przy tym trzy razy więcej zwycięstw niż Bułgarzy, którzy pierwszą serię gier w Nations League 2024 zakończyli bilansem 1:3. Najbliżsi rywale biało-czerwonych okazali się lepsi jedynie od Amerykanów, przegrywając za to z: Francją, Kanadą i Holandią. Nasi reprezentanci dali się zaś pokonać tylko Słowenii, odprawiając z kwitkiem kolejno: USA, Kanadę i Holandię. Później rozegrali jeszcze towarzyskie spotkanie z Ukrainą (3:2). W znacznie lepszej formie są zatem Polacy i ich przegrana z Bułgarią byłaby dużą niespodzianką. 

Kilka faktów przed meczem Polska – Bułgaria

  1. Ostatni mecz tych drużyn miał miejsce w październiku zeszłego roku podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO w Paryżu. W trzech setach zwyciężyli Polacy. 
  2. Polacy zajmują obecnie piąte, a Bułgarzy 13. miejsce w tabeli Ligi Narodów. 
  3. W swoich poprzednich czterech meczach w LN żaden z zespołów nie musiał rywalizować w tie-breaku. 

Polska – Bułgaria: kursy bukmacherskie

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Polska – Bułgaria

1.04 – 9.50

Go+bet

Liczba setów – 3.5: powyżej/poniżej

2.37/1.52

Go+bet

Polska wygra 3:0 

1.46

Go+bet

BONUS

220 ZŁ
  • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
  • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nasz typ na mecz Polska – Bułgaria

Choć w polskiej drużynie wciąż brakuje kilku czołowych postaci, wydaje się, że powinni oni bez większego trudu pokonać Bułgarów. Są bowiem wyraźnie lepiej dysponowani, co pokazał pierwszy tydzień zmagań siatkarzy w Lidze Narodów. Z oferty Go+bet wybieramy więc zakład: „Liczba setów – poniżej 3.5” z kursem 1.52, spodziewając się dość szybkiego zwycięstwa biało-czerwonych. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Polska – Bułgaria w Lidze Narodów mężczyzn?

Mecz odbędzie się we wtorek (04.06.24) o godz. 8.30 czasu polskiego. Transmisję z wydarzenia pokaże Polsat i Polsat Sport 1. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy