Portugalia – Chorwacja: kursy i typy bukmacherskie (08.06.24)

Starcie Portugalii z Chorwacją zapowiada się jako jedno z najciekawszych, jeśli chodzi o zaplanowane na sobotę mecze towarzyskie. Gracze którego zespołu okażą się lepsi, mogąc przystąpić do niemieckich finałów EURO 2024 w lepszych humorach i z większymi nadziejami na osiągnięcie sukcesu? 

Portugalia vs. Chorwacja – kto wygra swój ostatni sparing przed EURO?

Portugalia i Chorwacja to jedni z faworytów do wygrania niemieckiego EURO. Swoje mistrzowskie aspiracje oba zespoły chcą potwierdzić, wygrywając ich bezpośredni mecz, który czeka nas już w sobotę. Komu uda się tego dokonać? W swoim poprzednim sparingu ekipa z Półwyspu Iberyjskiego wygrała 4:2 z Finlandią. Jej ofensywa wypadła więc bardzo dobrze, czego nie można jednak powiedzieć o bloku obronnym. Chorwacja zaś pokonała 3:0 Macedonię Północną. Mimo to zdecydowanym faworytem portugalsko-chorwackiego sparingu są jego gospodarze… 

BONUS

3755 ZŁ
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Cashback do 3500 PLN
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Portugalia – Chorwacja: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Portugalia – Chorwacja

1.67 – 3.80 – 4.75

Superbet

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.85/1.95

Superbet

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.95/1.85

Superbet

Nasz typ na mecz Portugalia – Chorwacja

Trudno przewidzieć, kto będzie górą – zwłaszcza że czeka nas mecz towarzyski. Nie typujemy więc wygranej żadnego z zespołów, a z oferty Superbetu wybieramy zakład: „Obie drużyny strzelą – tak” z kursem 1.95. Jedni i drudzy nie mają bowiem problemów ze zdobywaniem goli, dlatego liczymy, że w sobotę również kilka zobaczymy. 

Kiedy mecz Portugalia – Chorwacja?

Mecz rozpocznie się w sobotę (8 czerwca 2024) o godz. 18.45. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy