promocje-bukmacherskie-2019

Promocje bukmacherskie 2019

Oferta legalnych bukmacherów stale się rozszerza o nowe opcje, w celu przyciągnięcia większej rzeczy fanów zakładów sportowych. Od czasu wprowadzenia nowelizacji Ustawy Hazardowej, panuje powszechne zainteresowanie nie tylko samą ofertą, ale różnymi bonusami i promocjami, którymi operatorzy stale zaskakują. Dlatego też warto przyjrzeć się temu zagadnieniu niego uważniej.
My przedstawimy je dzisiaj w celach stricte informacyjnych. Myślac o bonusach, promocjach bukmacherskich należy przede wszystkim pamiętać o jednej kluczowej sprawie, bukmacher nie organizuje ich, żeby mówiąc kolokwialnie zrobić „dobrze” graczom, tylko finalnym celem każdej promocji jest osiągnięcie zysku. Zakłady bukmacherskie online są instytucjami istniejącymi po to, żeby zarabiać pieniadze dla swoich właścicieli, zyski bukmacherów pochodzą z depozytów graczy.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Promocje bukmacherskie, czyli co bukmacher oferuje swoim klientom.

Obecnie w Polsce działa aż 14 legalnych bukmacherów, którzy otrzymali licencję do Ministra Finansów na działalność zgodną z przepisami prawnymi. Ze względu na to, konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych nie należy do najmniejszej. Co za tym idzie, przyciągnięcie nowego klienta jest znacznie trudniejsze. Dlatego też, bukmacherzy do swoich ofert wprowadzają różnego rodzaju promocje bukmacherskie.

Najbardziej popularne są tak zwane darmowe bonusy, które nowi użytkownicy mogą otrzymać właściwie tylko za rejestrację na portalu bukmachera. Jest to dosyć często używany sposób na przyciągnięcie klientów, którzy zachęceni wizją otrzymania pewnej kwoty za samo wpisanie swoich danych osobowych, decydują się na zarejestrowanie się na stronie operatora. Owszem, jest to pewien sposób na przetestowanie platformy, sprawdzenie aktualnie obowiązującej oferty lub nawet postawienie swojego pierwszego kuponu właściwie za darmo. Jednak należy mieć na uwadze to, że podczas rejestracji, zgadzamy się na przetwarzanie danych osobowych przez danego bukmachera, więc w pewnym stopniu operator „kupuje”od nas nasz numer telefonu oraz adres e-mail, dając nam w zamian „darmowy” bonus powitalny. Tak naprawdę firmy bukmacherskie relatywnie tanim kosztem budują w ten sposób swoją bazę danych, dzięki której będą mogły rutynowo zasypywać skrzynki mailowe różnego rodzaju spamem. Tak więc należy pamiętać, że w świecie bukmacherki nie ma nic za darmo. Tego typu promocje mają za zadanie przekonać jak najwięcej nowych użytkowników do rejestracji w serwisie, a następnie do kolejnych depozytów. Dlatego też wszelkiego rodzaju promocje należy traktować z przymrużeniem oka, albo inaczej pamiętać o tym jaki interes przyświeca zakładom bukmacherskim.

Promocje i bonusy dostępne u różnych operatorów.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, są bonusy bez depozytu, które są przyznawane podczas rejestracji. Jest to kwota oscylująca w granicach 20 PLN, w zależności od bukmachera. Jest ona przeznaczona na obstawienie pierwszego kuponu. Aby wykorzystać ten bonus trzeba spełnić warunki opisane w regulaminie promocji, gdzie zaznaczono ile razy trzeba obrócić przyznaną kwotą oraz po jakim kursie, aby móc wypłacić ewentualną wygraną. Zaznaczamy, iż bonusu bez depozytu nie można tak po prostu wypłacić tuż po przyznaniu. Osoby szukające w ten sposób szybkiego zarobku, na pewno zmartwi ta informacja, ale jak już wcześniej wspomnieliśmy, bukmacher nie jest fundacją charytatywną, która będzie rozdawała pieniądze na prawo i lewo. Ten typ promocji jest dosyć powszechny i posiada go większość legalnych bukmacherów na polskim rynku.

Niektóre bonusy, firmy bukmacherskie przyznają tylko po wprowadzeniu specjalnego kodu bukmacherskiego, który można wpisać podczas rejestracji. Dzięki temu można uzyskać ciekawe dodatki, jak chociażby wyższy bonus bez depozytu przyznawany na start. Po wpisaniu ciągu znaków lub liczb z kodu promocyjnego, bukmacher nalicza korzystniejsze bonusy, więc tego typu kody cieszą się dosyć dużą popularnością w Internecie. Ze względu na to, co jakiś czas w interesie legalnych bukmacherów jest wypuszczanie nowych kodów, które sprawiają, że zainteresowanie ich portalem znacząco wzrasta. W końcu okazyjna wersja bonusu, jest znacznie lepsza niż standardowa. Nic więc dziwnego, że gracze przeczesują sieć w poszukiwaniu aktywnych kodów oraz innych bonusów oferowanych przez większość firm bukmacherskich. Ze względu na wysoką ocenę merytoryczna treści zawartych na naszym serwisie, wpisanie kodu PREZENT skutkuje lepszymi niż standardowe warunkami bonusowymi. Naturalnie, że lepiej otrzymać wyższy niż niższy bonus, ale przede wszystkim należy pamiętać, że z perspektywy finansowej interes gracza jest rozbieżny od interesu bukmachera.

Zamiast darmowych środków na koncie nowego gracza, bukmacher może zaoferować cashback. Dzięki tej opcji, bukmacher zwraca odpowiednią sumę za zakład, który nie wszedł. Jest to ciekawa opcja, ponieważ gracz może odzyskać stracone pieniądze, jednak wiąże się to z wcześniejszą inwestycją, ponieważ aby postawić zakład należy najpierw wpłacić jakąś kwotę na swoje konto. Legalni bukmacherzy w Polsce również oferują tego typu zakład bez ryzyka i ta promocja cieszy się dosyć szerokim zainteresowaniem wśród graczy, ponieważ na dobrą sprawę tego typu zakład pozwala na obstawienie kuponów dwa razy. Jeśli za pierwszym razem kupon nie wejdzie, bukmacher zwraca środki na konto, które można wykorzystać przy kolejnym zakładzie. Jednak czy na pewno? Aby przedstawić jak dokładnie działa ten typ promocji posłużymy się przykładem. Powiedzmy, że gra drużyna ABC, która o włos przegrała ze swoim przeciwnikiem, tak więc Twój kupon okazał się być przegrany. Bukmacher zwraca obstawioną gotówkę z powrotem na konto, a Ty nic nie straciłeś. Obie strony wydają się być zadowolone, ponieważ wyszły na zero. Jednak to nie wygląda tak kolorowo, ponieważ promocje u buków przeważnie posiadają swojego rodzaju „haczyk”. Otóż zwrócone środki są w postaci kolejnego bonusu. Co to znaczy? Otóż, żeby w ogóle wypłacić te środki z konta, trzeba najpierw dokonać nimi kolejnego obrotu. W takim wypadku, jesteś zmuszony obstawić kupon, jeśli decydujesz się na wypłatę pieniędzy. Jest to dosyć sprytny sposób, który zatrzymuje klienta na dłużej, co jest celem wszystkich operatorów. Na końcu jednym z celów bukmachera, jest, aby gracze obracali, czyli wnosili zakłady, marża bukmacherska w 90% przypadków zrobi swoje i gracz będzie musiał złożyć kolejny depozyt.

Gra u bukmachera dla 90%plus graczy ma być tylko i wyłącznie formą rozrywki. Zakłady online żyja z depoyztów, ze względu na to firmy bukmacherskie opracowują również bonusy od depozytu, które są przyznawane dopiero po wpłaceniu pierwszego depozytu. Wysokość owego bonusu zależy od operatora, jednak obecnie w tej kategorii kwotowo wyróżnia się bukmacher LV BET, który oferuje aż do 1500 PLN przy wpłacie dwóch depozytów. Jednak każdego, kto uważa, że zakłady bukmacherskie online promocje są szybkim i banalnym sposobem na zarobek, musimy zmartwić. Kwoty rzędu 1000 złotych wzwyż, owszem, robią wrażenie, ale po przeczytaniu regulaminu, który obowiązuje promocję, mina automatycznie rzednie. Dlaczego? Ponieważ istnieje cała lista warunków do spełnienia zanim jakikolwiek bonus zostanie przyznany. Najpierw należy wpłacić pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 PLN. Do niego zostanie przyznany bonus o wysokości 1% od depozytu, a następnie na obstawianym kuponie należy aktywować mnożnik x100. Następnie za środki bonusowe należy obstawić kupon kombi, czyli minimum 3 zdarzenia o kursie całkowitym minimum 2.50 oraz 1.25 na każde wydarzenie. Jak opisuje bukmacher w swojej „niesamowitej” promocji, gracz może odebrać nawet 1000 PLN. Jednak patrząc na wszystkie te wymagania, które stawia bukmacher, aby mieć te tysiąc złotych, należy wpłacić właśnie 1000 złotych, żeby móc grać o kolejny 1000. Jeśli przegrasz, teoretycznie tracisz „tylko” 10 PLN, a ten bonus od depozytu można potraktować coś na zasadzie freebetu, ponieważ oryginalnie wpłacona kwota nadal pozostaje na koncie gracza. Podobne zasady obowiązują przy drugim depozycie przy wpłaceniu 500 PLN. Tak więc sumując oba depozyty, wychodzi na to, że aby móc grać o 1500 złotych, należy wpłacić taką samą kwotę. Ze względu na to, warto dokładnie czytać zasady oraz regulaminy, a także grać z głową, odpowiedzialnie inwestując pieniądze. Należy pamiętać, iż wszelkie gry hazardowe wymagają szczególnej ostrożności. Zawsze obowiązuje zasada, iz nie ma nic za darmo i należy dokładnie czytać regulaminy.

Promocje bukmacherskie – czy to się opłaca?

Na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi w formie tak/nie. Bonusy oraz promocje są z reguły skuteczną formą reklamy, która świetnie się sprawdza, ponieważ wielu graczy decyduje się na spróbowanie swoich sił w świecie bukmacherki lub poszukuje źródła szybkiego zysku. Wydaje się, że bukmacherzy oferują swoje bonusy za darmo, jednak nie należy się oszukiwać, że tak rzeczywiście jest. Żaden logicznie myślący przedsiębiorca nie będzie rozdawał pieniędzy na prawo i lewo, nie licząc na późniejszy zysk. Tak więc darmowe bonusy należy traktować jako formę marketingu. Po wykorzystaniu przyznanych środków (które gracze raczej stracą, ponieważ regulaminy są skonstruowane w taki sposób, że prawdopodobieństwo wygranej jest dosyć znikome), bukmacherzy liczą na to, że „zainwestowane” przez nich pieniądze będą przekładać się na depozyty, które gracze wykorzystają na aktywne obstawianie kuponów. W odpowiedzi na postawione wcześniej pytanie, korzystanie z bonusów jest opłacalne w przypadku, kiedy użytkownik chce przetestować jak wygląda obstawianie na danym portalu i chce się dokładniej zapoznać z ofertą. Jednak wszystkim osobom, które widzą w bonusach bukmacherskich łatwą formę zarobku, korzystanie z tego typu promocji może okazać się dosyć rozczarowujące.

Inne promocje, które można spotkać na stronach bukmacherów w Polsce.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
Facebook – 5900 polubień
Twitter – 2700 obserwujących
Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
Facebook – 54000 polubień
Twitter – 4400 obserwujących
Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 2000 PLN + 100 PLN extra
Facebook – 1800 polubień
Twitter – 650 obserwujących
Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Jak powszechnie wiadomo, w naszym kraju funkcjonuje 14 legalnych podmiotów bukmacherskich. Niektórzy jeszcze co prawda nie ruszyli ze swoimi serwisami online, więc siłą rzeczy nie znamy jeszcze ich oferty, jednak zdecydowana większość z nich posiada swoje własne, charakterystyczne promocje. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, bukmacher LV BET oferuje kwotę do 1500 złotych przy dwóch depozytach. Dodatkowo można znaleźć takie bonusy jak Multikozak, gdzie w zależności od ilości selekcji na kuponach dodawany jest wyższy bonus. Promocje są również przewidziane dla kibiców drużyn piłkarskich. Posiadacze karnetu na mecze np. Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Arki Gdyni oraz kilku innych zespołów, mają możliwość otrzymania bonusu w wysokości 50 PLN.

Za to forBET oferuje zwiększenie wygranej o 14% w przypadku obstawienia kuponów z samego rana. Natomiast dla aktywnych graczy, istnieje bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych. forBET organizuje również konkursy czasowe, w których umożliwia wygranie cennych nagród, zarówno pieniężnych, jak i rzeczowych. Totolotek również posiada unikalne promocje, jak chociażby Poleć Przyjaciela, gdzie za samo polecenie możesz otrzymać 70 PLN. Promocja Gram Grubo z kolei oferuje doliczenie 14% do wygranych w przypadku obstawiania kuponów live lub TotoMix. W Totolotku jest również VIP Club oraz Bet Club, w których można uzyskać dodatkowe korzyści za aktywną grę na stronie bukmachera.

Fortuna posiada różne typy bonusów, możliwe jest odebranie promocji w punktach naziemnych oraz promocji online. W lokalach naziemnych są dostępne bonusy Happy Hours, podczas których możliwe są wyższe wygrane. Jednak tego typu okazje są dostępne przez krótki czas oraz z okazji jakiegoś ważniejszego eventu, jak na przykład Liga Mistrzów albo Mistrzostwa Świata. Jednak promocje online są ofertą, które można się przyjrzeć ponieważ na fanów sportów zimowych, takich jak skoki narciarskie czekają Promocje Najwyższych Lotów, Cztery Skocznie Bez ryzyka, a także Happy Hours na skoki narciarskie. Warto zaglądać na stronę, ponieważ wiele bonusów jest związanych z wydarzeniami w świecie sportu, dlatego też promocje są specjalnie konstruowane, aby zapewnić fanom wyższy poziom rozrywki.

STS, czyli lider na polskim rynku zakładów wzajemnych również posiada dosyć ciekawe promocje. Oczywiście jest bonus na start oraz freebet, czyli absolutny standard, jednak bukmacher również zachęca do zbierania punkty, za co przewiduje nagrody przyznawane każdego tygodnia. Jest również bonus o nazwie Twoja Gra Pewna Kasa, czyli STS oferuje do 100 PLN każdego miesiąca, pod warunkiem, że gracze przeznaczą na zakłady u tego operatora 25 PLN każdego dnia. Jest również promocja na gry wirtualne, a także dodatkowy bonus za zaproszenie znajomego do gry w STS.

Również stosunkowo młody PZBuk oferuje kilka bonusów. Aktualne promocje na jego stronie to darmowy zakład w wysokości 50 złotych, Kombodoładowanie, gdzie bukmacher dodaje dodatkowy procent to zakładów akumulowanych, który może osiągnąć 15%. Operator również stworzył program lojalnościowy, w którym oferuje dodatkowe punkty w zamian za wykonanie danej akcji, np. za sam fakt rejestracji jest przyznawane na nowe konto gracza już 600 punktów.

Wszystkie te promocje brzmią pięknie i obiecują wspaniałe nagrody, jednak przypominamy, że absolutną podstawą zanim skorzysta się z jakiejkolwiek promocji z oferty bukmachera, należy dokładnie przeczytać regulamin, ponieważ to właśnie tam muszą być dokładnie opisane warunki, które trzeba spełnić aby otrzymać bonus. I tutaj musimy zmartwić większość osób, które stwierdziły, że korzystanie z tego typu promocji jest w jakiś sposób lukratywne. Bukmacherzy promocje konstruują w taki sposób, żeby to właśnie sami operatorzy mieli z nich więcej korzyści niż strat. Obojętnie, czy jest to znany bukmacher jak STS czy też nieco mniej znany PZBuk, nikt za darmo nie przyzna graczom dodatkowych środków na konto.

Patrząc na promocje od STS jak chociażby Pewna Kasa i te 100 złotych za grę, trzeba obstawiać każdego dnia minimum 25 złotych. A bonus można otrzymać dopiero po 10 dniach obstawiania. Szybka matematyka i tak oto, aby otrzymać owe 100 złotych, trzeba wydać aż 250 złotych. Teraz weźmy pod lupę PZBuka, który w promocji Kombodoładowanie oferuje bonus +15% przy wybranej ilości typów. Tak więc owy bonus można otrzymać jedynie przy postawieniu aż 11 zakładów lub więcej na jednym kuponie po określonym kursie (minimum 1.20) Jeśli chociażby jeden z tych zakładów nie wejdzie, o bonusie będzie można tylko pomarzyć. Tak więc, wszelkiego rodzaju promocje oferowane przez bukmachera, należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ częściej wymaga to od nas większego nakładu środków, niż sama wygrana. Bonusy bukmacherskie powinny być traktowane jako pewna forma rozrywki. Wielkie pieniądze, owszem, można otrzymać, jednak najpierw trzeba dokładnie przekalkulować wszelkie plusy i minusy danej promocji, zanim weźmie się w niej udział. Często stosowany przez bukmacherów zabiegiem jest niejako „wymuszanie” na graczach wnoszenia zakładów akumulowanych, AKO są bowiem najbardziej pożądanym przez bukmacherów sposobem gry w zakładach, charakteryzują się wysoką marżą bukmacherską i bardzo niski szansami, iż kupon okaże się zwycięski. Właśnie dlatego prawie wszyscy bukmacherzy zachęcają do gry w ten właśnie sposób.

W świecie zakładów bukmacherskich, promocje i różnego rodzaju bonusy są nieodłączną częścią oferty. Mają one zachęcić graczy do założenia konta na platformie i wpłacania kolejnych depozytów. Przypominamy, że w świecie bukmacherki, żaden legalny bukmacher nie rozdaje pieniędzy na wszystkie strony, dlatego zanim skorzysta się z jakiejkolwiek promocji, zalecamy dokładne zapoznanie się z regulaminami i na tej podstawie podjęcie odpowiedzialnej decyzji o ewentualnym wejściu do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *