Rumunia – Ukraina: kursy i typy bukmacherskie (17.06.24)

Rumunia i Ukraina to drużyny, które nie są wymieniane w gronie faworytów do wygrania EURO 2024. Mimo to ich bezpośredni mecz, który odbędzie się w poniedziałek, może zapewnić sporo emocji. Wspomniane zespoły reprezentują bowiem zbliżony poziom. Komu jednak większe szanse na zdobycie kompletu punktów daje legalny bukmacher Go+bet

Rumunia vs. Ukraina – kto lepiej rozpocznie EURO 2024?

Kibice naszych wschodnich sąsiadów mogą mieć mieszane uczucia względem szans reprezentacji Ukrainy na osiągnięcie sukcesu na EURO. Przed startem turnieju byli bowiem w stanie bezbramkowo zremisować z Niemcami, ale kilka dni później przegrali w słabym stylu 1:3 z Polską. Jeśli zaś chodzi Rumunię, nie potrafiła ona wygrać żadnego ze swoich czterech poprzednich spotkań, z których każde miało charakter towarzyski. Trudno zatem orzec, komu (i czy w ogóle) uda się wygrać mecz na Allianz Arena. 

Co warto wiedzieć przed meczem Rumunia – Ukraina?

  1. Dwa poprzednie mecze z udziałem Rumunii zakończyły się wynikiem 0:0. 
  2. W eliminacjach do EURO 2024 Ukraina rywalizowała w grupie m.in. z bardzo silnymi Włochami i Anglią, zajmując miejsce za ich plecami. 
  3. Rumunia zaś wygrała swoją grupę, nie odnosząc porażki. 

BONUS

220 ZŁ
  • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
  • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Rumunia – Ukraina: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Rumunia – Ukraina

3.97 – 3.41 – 2.02

Go+bet

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.70/2.13

Go+bet

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.95/1.86

Go+bet

Nasz typ na mecz Rumunia – Ukraina

Według nas to mecz, w którym może paść remis i właśnie podział punktów typujemy. Dlaczego? Po pierwsze, oba zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze w eliminacjach do EURO, ale gorzej poszło im w ostatnich meczach towarzyskich. Po drugie zaś, oba zespoły dysponują zawodnikami podobnej klasy (z lekką przewagą Ukrainy), co także zwiastuje wyrównane spotkanie. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Rumunia – Ukraina?

Mecz rozpocznie się w poniedziałek (17 czerwca 2024) o godz. 15.00. Transmisję z wydarzenia pokaże TVP 1 i TVP Sport. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy