Totolotek Opinie

Ocena: 1.5 / 5

Bonus od depozytu 100% do 500 zł

Aby wyrobić sobie opinię na temat którekolwiek z bukmacherów, trzeba przede wszystkim sprawdzić jego ofertę kursów i zakładów, promocje i bonusy dla graczy oraz ogólną obsługę zakładów bukmacherskich. Jak to wszystko działa w Totolotku? Czy czymś się wyróżnia albo ma jakąś rzecz do poprawy?

Bonus powitalny Totolotek

Oferta dla nowych graczy powinna być na tyle kusząca, aby zainteresować tych, którzy jeszcze nigdy nie grali, albo wytrawnych graczy, którzy do tej pory zakłady stawiali u innych bukmacherów.

Totolotek stara się zadowolić wszystkich po trochu. Nowi gracze z pewnością docenią łatwość odebrania bonusa, a ci, którzy grają już jakiś czas, nie pogardzą dodatkową kasą na zakłady. Tak właśnie działa powitalny bonus od Totolotka.

Jeśli zarejestrujesz się w systemie bukmachera – oczywiście z naszym kodem bonusowym – po wpłaceniu pierwszego depozytu Totolotek, przyzna Ci 100% wartości wpłaty, do kwoty 500 złotych. Wpłacasz 500 zł, a masz 1000 PLN na zakłady, proste?

Nasza opinia o ofercie powitalnej Totolotek

Wg nas plusem oferty dla nowych graczy w Totolotku jest dobry balans pomiędzy tym, ile dostaje się od bukmachera, a warunkami wypłaty bonusa. W przypadku tego legalnego bukmachera sprawa jest prosta – wpłacasz kasę, dostajesz bonus, obracasz całym saldem 3 razy. Ważne, żeby na kuponie były minimum 3 zdarzenia, a pojedynczy kurs nie był mniejszy niż 1,35.

Nie są to wygórowane warunki, ponieważ u innych bukmacherów można znaleźć powitalne oferty, które co prawda dają dużo większe pieniądze, ale warunki przyznania bonusa są dużo bardziej rygorystyczne.

Kursy i zakłady w Totolotek – opinia

W ofercie Totolotka można obstawiać najpopularniejsze sporty (piłka nożna, tenis czy koszykówka), ale są także dyscypliny niszowe jak choćby rugby czy krykiet. Każdy gracz może przeglądać ofertę zakładów i filtrować ją poprzez sport, kraj lub rozgrywki, co jest sporym ułatwieniem.

Przyjrzyjmy się także kursom na mecze i porównajmy je z ofertą innych polskich bukmacherów. Zrobimy to na przykładzie szlagieru Sevilla kontra Barcelona w ramach rozgrywek hiszpańskiej La Liga (mecz z dnia 03/09/22).

  • Na to zdarzenie Totolotek ma następujące kursy: 4.40/ 3.70/ 1.81
  • STS proponuje kurs: 4.45/ 3.70/ 1.80
  • Sprawdzamy jeszcze PZBuk: 4.80/ 3.75/ 1.74

Oczywiście porównujemy prosty zakład typu 1X2. Jak widać Totolotek, nie zaskakuje ani in plus, ani in minus. Oferta jest wyważona i porównywalna do tego, co proponują inni bukmacherzy na polskim rynku zakładów. Ci gracze, którzy oczekują od bukmachera zrównoważonej jakości, a nie fajerwerków, powinni być zadowoleni.

Pozostała oferta Totolotek

W produktach i promocjach Totolotka z pewnością wyróżnia się Bonus King Size. Promocja ta działa wg zasady “Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus”.

Maksymalnie można uzyskać bonus o wartości aż 66%, przy czym potrzebne jest do tego postawienie kuponu AKO z 30 zdarzeniami.

Kupony z Early Cash Out działają także w zakładach Totolotka. Opcja Early Cash Out na kuponie daje możliwość wcześniejszej wypłaty, gdy wynik zdarzeń nie jest jeszcze rozstrzygnięty. Z wcześniejszego zamknięcia można skorzystać, jeśli potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu oraz jeśli na kuponie nie masz nietrafionych typów.

Program lojalnościowy Bet Club dla stałych graczy pozwala na gromadzenie specjalnych punktów i późniejszą wymianę na bonusy. Za każdy zakład Totolotek przyznaje punkty, które odkładają się na koncie gracza. Po przekroczeniu 5000 pkt. można już uruchomić dodatkowe bonus.

Aplikacja mobilna i strona www

Najpierw plusy. Totolotek oferuje apkę zarówno na Android, jak i na IOS, co jest obecnie absolutnie niezbędne. Aplikacja daje dostęp do stawiania kuponów przedmeczowych, do kuponów live czy do śledzenia statystyk w wydarzeniach.
Strona internetowa Totolotka daje podobne możliwości, w tym także możliwość generowanie e-kuponu, co jest dużym ułatwieniem dla graczy.

Niestety, są też minusy. Na niektórych przeglądarkach menu na stronie głównej zasłonięte jest przez logo ciasteczka (link do ustawień Cookies), co mocno utrudnia nawigację. Szkoda także, że blog bukmachera zatrzymał się na 2021 roku. Warto także zastanowić się nad wyeksponowanie rozgrywek eSportu, ponieważ giną one na liście dyscyplin sportowych. Te rzeczy są na pewno do dopracowania.

Totolotek – podsumowanie i opinia o bukmacherze

Wzięliśmy pod lupę całą ofertę Totolotka i stwierdzamy, że ma ona swoje plus, ale nie brak i minusów. Zaletą Totolotka są na przykład proste zasady odebrania powitalnego bonusa dla nowych graczy. Przypominamy, że najlepszą ofertę otrzymasz, korzystając z naszego kodu promocyjnego Totolotek. Dobrze oceniamy także kursy Totolotka – są one na poziomie podobnym jak u innych polskich bukmacherów. Gracze z pewnością docenią również Bonus King Size. Tutaj także, podobnie jak w przypadku bonusa na start, zasady promocji są jasne i czytelne, a gracz nie musi się martwić, że nie doczytał warunków, które zapisane były drobnym maczkiem, gdzieś na końcu regulaminu.

Niestety, w naszej opinii o bukmacherze nie możemy pominąć minusów. Nieco skąpa oferta bonusowa to ciut za mało, jak na bukmachera, który od tylu lata działa w Polsce na rynku zakładów sportowych. Warto dopieścić także stronę www, aby gracze, którzy z niej korzystają, mieli łatwość obsługi – w obecnych czasach tutaj nie ma miejsca na żadne niedoróbki.