Totomix – zakłady bukmacherskie

Totomix to jedne z najdłużej istniejących w Polsce zakładów bukmacherskich. Oferta Totomix obecna jest na naszym rynku aż od 1992 roku. Firma ma więc w Polsce spore doświadczenie, a tak długa obecność w przestrzeni bukmacherskiej na pewno daje grającym poczucie stabilności i bezpieczeństwa inwestycji własnych środków. Zakłady bukmacherskie toto mix to też nazwa marki wprowadzonej na rynek przez Totolotek S.A. Warto pamiętać o jednym. Totolotek często kojarzony jest z polskim państwowym operatorem gier losowych Lotto i jej sztandarową grą, często potocznie nazywaną „totkiem”. Są to jednak dwie niezależne od siebie firmy i proponujące swoi klientom kompletnie inny produkt.

Totomix bukmacher stacjonarny

Totomix bukmacher jest to stacjonarna odnoga Totolotka. W Polsce firma posiada ok. 300 punktów naziemnych, w których można zawrzeć zakłady z oferty Totomixa. Oferta bukmacherska Totomix  składa się głównie z wydarzeń sportowych oraz społeczno-kulturalnych. Możemy wytypować wyniki spotkań piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja w kilkudziesięciu ligach i rozgrywkach. Jednak to nie wszystko, bo nie brakuje w ofercie wydarzeń ze świata sztuk walki, motosportu, sportów zimowych czy niszowych dyscyplin.

Oferta Totolotka jest jedną z największych w Polsce i obok Fortuny i STS należy do trójki największych bukmacherów w kraju. Warto więc zwrócić na nią uwagę.

Totomix Toto-Liga i Toto-Gol

W ofercie bukmachera jest też coś co go wyróżnia na tle innych firm. Możemy bowiem zagrać w totalizatory  piłkarskie jak  Toto-Liga i Toto-Gol. Toto-liga to popularna gra w „trzynastki”. Bukmacher przygotowuje zestaw 13 spotkań, a gracz musi zadecydować jakim rozstrzygnięciem skończy się dane spotkanie. Do wyboru mamy zestawy z ligi angielskiej, polskiej oraz lig innych. Toto-gol polega natomiast na tym, żeby wytypować dokładny wynik bramkowy w sześciu meczach w jednym z udostępnionych przez bukmachera zestawie.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Totolotek bukmacher internetowy

Jednak najważniejszym segmentem bukmachera jest gra przez Internet. Firma posiada na to koncesję ministerstwa finansów już od 2013 roku i ten właśnie produkt rozwija najszybciej. Dlatego internetowa strona www.totolotek.pl/totomix/ jest nieco archaiczna i niezbyt udoskonalana. Chcąc zapoznać się z ofertą totomix najlepiej jest korzystać z głównej strony bukmachera www.totolotek.pl

Toto mix zakłady bukmacherskie – sprawdź kupon

Oczywiście na starej stronie możemy się zapoznać z  Totomix ofertą czy sprawdzić Totomix wyniki kuponu. I właściwie to jest jeden z nielicznych plusów strony. Wystarczy wejść w zakładkę  „sprawdź kupon” i podać jego numer. Po chwili dostajemy informację zwrotną czy nasz kupon zawarty w stacjonarnym punkcie jest wygrany czy też nie. Nie musimy przekopywać się tym sposobem przez wyniki spotkań, które nas nie interesują. Totomix wyniki wszystkich spotkań z oferty udostępnia nam też w specjalnej zakładce „wyniki”.

Totomix oferta ekupon

Na starej stronie możemy skorzystać z opcji totomix e kupon, czyli wybrać z oferty bukmachera interesujące nas spotkania, zaznaczyć stawkę, a bukmacher wygeneruje nam specjalny numer z którym musimy udać się do stacjonarnego punktu i tak fizycznie zawrzeć zakład. Jednak ta opcja dostępna jest także na nowej stronie bukmachera i to tam powinniśmy spędzać więcej czasu.

Nowa strona Totolotka

Strona startowa Totolotka na pierwszy rzut oka jest nieco chaotyczna i „atakują” nas zewsząd promocje i inne oferty. Gdy jednak klikniemy już w zakładkę „zakłady bukmacherskie” wszystko wraca do normy i jest bardzo czytelne. Do tego kombinacja barw czarnej-szarej i pomarańczowej jest bardzo zachęcająca.

Przede wszystkim na stronie totolotek.pl mamy jednak możliwość nie tylko zawarcia e-kuponu i udania się z nim do punktu naziemnego. Możemy też zawrzeć zakład bukmacherski przez Internet. Musimy wcześniej jednak założyć konto u bukmachera podając swoje pełne dane, w tym skan dowodu tożsamości i numer konta bankowego. Dane te są wymagane przez ustawodawcę. Dzięki rejestracji możemy uzyskać od totomix bonus powitalny. Bukmacher podwoi naszą pierwszą wpłatę od 20 zł do 500 zł.  Żeby jednak go wypłacić trzeba obrócić zarówno pierwszy depozyt jak i bonus trzykrotnie po minimalnym kursie 2,0.

Dzięki rejestracji możemy też skorzystać z promocji „bonus bez depozytu”.  Tzw. freebet w wysokości 20 zł otrzyma każdy nowy gracz. Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00. Ale uwaga. W związku z tym, że nasz serwis został pozytywnie zweryfikowany przez Totolotka, dla wszystkich którzy zarejestrują się u bukmachera i podadzą przy tym kod „PREZENT”, bukmacher zwiększa freebet do 25 złotych. Trzeba jednak tutaj również pamiętać o wymogu trzykrotnego obrotu.

Pamiętajmy jednak, że nie ma nic za darmo. Rejestrując się zgadzamy się na szereg warunków m.in. przekazywanie informacji handlowych poprzez sms, e-mail czy telefony od marketerów, a nawet profilowanie naszej osoby pod kątem skłonienia nas do złożenia depozytu czy przekazanie naszych danych spółkom zależnym.

Totomix live

Strona Totolotka udostępnia nam też nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również szeroką ofertę zakładów totomix live. Liczba zakładów „na żywo” jest na pewno satysfakcjonująca. Obejmuje wszystkie najważniejsze rozgrywki w najpopularniejszych sportach, ale znajdziemy też te nieco mniej popularne. Co ciekawe bukmacher oferuje nam też zakłady „multi-live”, czyli możliwość obstawiania na jednym kuponie kilku zdarzeń „na żywo”. Nie każdy bukmacher ma to w swojej ofercie. Minusem zakładów totomix live jest brak transmisji ze spotkań. Do dyspozycji mamy jedynie graficzne przedstawienie spotkań.

Toto mix zakłady bukmacherskie wyniki wszystkich wydarzeń ze swojej ofercie udostępnia na swojej stronie internetowej. Do tego mamy możliwość sprawdzenia na totomix wyniki live z interesujących nas spotkań.

Nie można zapominać o aplikacji mobilnej Totolotka. To dobra robota informatyków zatrudnionych przez firmę. Aplikacja jest czytelna, intuicyjna i nie odbiega od dobrej średniej. Na pewno jest to spore ułatwienie dla szczególnie młodszych graczy.

Totomix podsumowanie

Podsumowując. Totolotek ze swoją marką Totomix nie przez przypadek zajmuje miejsce na podium bukmacherów działających w Polsce. Firma udanie łączy zadania bukmachera internetowego i stacjonarnego. Oprócz najbardziej popularnych zakładów bukmacherskich (i wszystkim z czym się to wiąże) ma też coś co może przyciągnąć sentymentalnego kibica, czyli możliwość obstawiania „trzynastek” poprzez Toto-Ligę. Firma jednak chyba powinna ujednolić swoje marki, gdyż utrzymywanie dwóch nazw raz Totolotek, a raz używanie Totomix może być dla klientów mylące.


Legalne zakłady bukmacherskie a nielegalne. U kogo warto grać?

Obstawianie u nielegalnych bukmacherów niesie za sobą konsekwencje prawne zatem za każdym razem, kiedy decydujemy się na tę formę rozrywki, warto zastanowić się nad skutkami. Jednak mimo ryzyka wciąż wielu graczy decyduje się na skorzystanie z oferty bukmacherów niezarejestrowanych w Polsce. Oczywiście mowa tu wyłącznie o ryzyku związanym z poniesieniem konsekwencji prawnych, natomiast powinno się mieć na uwadze, że obstawianie zakładów zawsze wiąże się z podjęciem swego rodzaju ryzyka. Z pewnością stanowi to ciekawą i ekscytującą rozrywkę, która może nieść ze sobą wygranie pewnych kwot, lecz nierozsądnie jest traktować ją jako sposób na życie. Jeżeli jednak wybierze się tę formę rozrywki, to należy zwrócić uwagę na różnice między bukmacherami legalnymi a bukmacherami nielegalnymi, ponieważ mogą być one istotne w przypadku podjęcia decyzji co do tego, z usług którego zdecydujesz się skorzystać.

Ryzyko zmniejsza zabawę

Wiadomo – gra u bukmacherów nielegalnych łączy się z większą wygraną, ale należy pamiętać, że zgodnie z przepisami jakie zawiera ustawa hazardowa warto poświęcić 12% od kwoty jaką obstawiasz i spać spokojnie bez prześladującej wizji przykrych konsekwencji prawnych jakie mogą nam grozić.

Jeżeli poza dobrą zabawą liczysz też na spore wygrane, warto przemyśleć założenie kont na więcej niż jednej spośród stron internetowych należących do legalnych bukmacherów. Jak w każdym biznesie, na rynku zakładów również trwa walka o Klienta. Możesz więc skorzystać z wielu korzystnych bonusów oraz promocji. Ponadto kursy bukmacherskie znacznie się od siebie różnią, więc obstawiając legalnie z kilku profili masz szansę przeprowadzić analizę w różnicach kursów i skorzystać z najkorzystniejszej oferty.

Warto zrobić research ofert

Posiadając kilka kont będziesz na bieżąco, co umożliwi Ci wybranie kursów o najwyższych przelicznikach i grę z możliwie największą dla Ciebie korzyścią.

Wbrew pozorom jakie próbuje się stwarzać legalni bukmacherzy internetowi mają na swoich serwisach bardzo korzystne propozycje dla zapalonych graczy. Jeżeli zdecydujesz się obstawiać zakłady u takich bukmacherów, jak na przykład forBET, LV BET lub Totolotek Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony.

Wielu posiada w swojej ofercie między innymi takie opcje, jak bonus na start czy tak zwany freebet – z polskiego darmowy zakład. Jest to zakład bez ryzyka, ponieważ jeżeli przegrasz nie tracisz go ze swego konta.

Bonusy i promocje

Oczywiście zawsze istnieje możliwość zdobycia różnego rodzaju okazyjnych dodatków. Każdy bukmacher legalny bukmacherskie kody bonusowe ma przedstawione na swojej stronie. Wystarczy zorientować się w ofertach i wybrać najkorzystniej Twoim zdaniem wyglądającą opcję.

Jeżeli spełnisz pewne wymagania przedstawione przez bukmachera, kod bonusowy należy do Ciebie, warto zatem przejrzeć propozycje by przekonać się na co jesteś w stanie sobie pozwolić.

Legalni bukmacherzy internetowi – krótka lista

Są różne powody, które sprawiają, że gracze decydują się na korzystanie z usług legalnych bukmacherów. Może być to zarówno strach przed konsekwencjami prawnymi, wrodzona uczciwość, jak i chęć wspierania krajowej gospodarki.

W przypadku branży bukmacherskiej mamy do czynienia z najwyższymi podatkami w Europie, stąd wielu bukmacherów zdecydowało się na działanie bez licencji. Mimo tego wciąż wielu bukmacherów w Polsce zdecydowało się na współpracę ze skarbem państwa.

Wartość opodatkowania

Bukmacherzy internetowi w Polsce posiadają licencję na oferowanie tego rodzaju, a co za tym idzie – zgodnie z rozporządzeniem ministra finansów podlegają opodatkowaniu w kraju. Co za tym idzie – 12% z obstawianej sumy przechodzi do skarbu państwa.

Jeżeli mimo tego wciąż należysz do osób, które wolą współpracować z bukmacherami zarejestrowanymi w naszym kraju, poniższa lista legalnych zawiera krótki spis informacji na temat poszczególnych.

fotBET – szeroki wybór zakładów

Jednym z bukmacherów internetowych działających w Polsce jest Forbet zakłady internetowe. Oto numer licencji tego bukmachera: Forbet z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) – zezwolenie z dnia 4 maja 2016 roku, numer licencji PS4.6831.10.2016.

Pomimo iż są jednym z dwóch bukmacherów działających najkrócej na polskim rynku, to w skład ich oferty wchodzi bardzo szeroka gama zakładów. Prym wiedzie piłka nożna, jednak wszystkich dyscyplin jest kilkadziesiąt. Należą do nich między innymi: tenis, hokej, curling, zapasy czy squash.

Szeroki wybór dyscyplin

W przypadku zakładów na żywo każdego dnia można obstawić nawet kilkaset gier. Dodatkowo do wielu wydarzeń udostępniony jest transmisja ze spotkania na żywo albo tracker. Co do piłki nożnej warto nadmienić, że trackery oraz transmisje ze spotkań na żywo dotyczą 90% zakładów.

Obsługują również sporty wirtualne. W należących do nich serwisach możesz znaleźć gamę sportów wirtualnych takich, jak: koszykówka, tenis, piłka nożna, wyścigi konne oraz psów.

Wsparcie dla polskich sportowców

Dodatkowo Forbet ma bardzo duży wkład we wsparcie polskiego sportu. Sponsorują kluby z różnych dziecin sportu. W ich skład wchodzą Get Well Toruń, Włókniarz Częstochowa, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, trzecioligowe Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Sokół Ostróda. Są też sponsorem i partnerem międzynarodowych meczów żużlowej reprezentacji Polski oraz cyklu imprez indywidualnych Speedway European Championship (SEC).

W dużym stopniu wspierają m.in.: Akademię Tenisową Legii Warszawa, Legię Fight Club, a także hokeistów, kolarzy, biegaczy i judoków ćwiczących w sekcjach Legii Warszawa, a od 2018 roku wspierają też reprezentację Polski w AMP Futbolu.

fortuna kod bonusowy na start pzbuk kod bonusowy na start milenium kod bonusowy na start forbet kod bonusowy na start lvbet kod bonusowy na start betfan kod bonusowy na start totolotek kod bonusowy na start etoto kod bonusowy na start sts kod bonusowy na start betclic bonusowy na start fortuna bonus sts bonusWarto również zwrócić uwagę na oferowane przez tego legalnego bukmachera szczegółowe statystyki meczów. Niektórzy gracze mają jednak wątpliwości co do układu interfejsu. Uważa się, że mógłby być on przypadku korzystniejszy i bardziej przejrzysty dla użytkownika.

Fortuna i najdłuższy staż w przypadku zakładów internetowych

Fortuna również posiada bardzo korzystną ofertę. Ten bukmacher najdłużej posiada licencję na oferowanie usług w internecie. Stanowią oni część Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej oraz Wschodniej grupy oferującej zakłady bukmacherskie. Ponadto od 2010 roku są notowani na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, dzięki czemu są bardziej stabilni finansowo i wiarygodni.

Poza piłką nożną oferta Fortuny obejmuje piłkę siatkową, koszykową, tenis, piłkę ręczną, MMA, a nawet snookera, darta czy krykieta. To tylko niektóre z kilkudziesięciu dyscyplin, jakie możesz u nich znaleźć. Dodatkowo możesz obstawiać e-sporty. Dotyczy to
gier takich jak League of Legends, DOTA 2 czy Counter – Strike: Global Offensive.

Numer licencji: Fortuna z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 5481192629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Totolotek – najsolidniejsza oferta

Z kolei oferta prezentowana przez Totolotka jest uważana za jedną z najbardziej solidnych ofert live, jakie obecnie mają do zaprezentowania bukmacherzy internetowi. Poza dużą liczbą meczy do obstawienia można u nich grać również handicapy, ilość goli czy na przykład rzuty różne.

Online możesz obstawić około dwudziestu dyscyplin, plus e-sporty. Obstawiając w trakcie spotkania gracz dostaje dostęp do statystyk oraz wydarzeń. Dodatkowo można też obstawiać zakłady nie tylko na wydarzenia sportowe. Do wyboru masz między innymi gospodarkę, politykę, a nawet life style czy kursy walut.

Oczywiście Totolotek również posiada odpowiednią licencję; Totolotek z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 5240302341, REGON: 010333455) – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 roku, numer licencji AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Lata doświadczeń i zadowolenie tysięcy Klientów

Jest to bukmacher, który działa najdłużej na polskim rynku. Ich działalność rozpoczęła się w 1933 roku. W 2013 otrzymali zezwolenie na oferowanie swych usług w internecie. Są również oficjalnym partnerem rozgrywek o Puchar Polski w piłce nożnej 2017/2018 oraz
sponsorem Lechii Gdańsk, PGE Skry Bełchatów, sekcji koszykówki Legii Warszawa i KTS WESZŁO.

STS – wieloletni lider

Bukmacher internetowy STS jest liderem na legalnym rynku bukmacherskim online w Polsce. Obecnie jego udziały sięgają 48%, co sprawia, że jest uznawany liderem. Licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci uzyskał 6 lat temu; STS z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 6422187001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Do wyboru jest kilkadziesiąt dyscyplin z ofertą najbardziej rozwiniętą w przypadku piłki nożnej, siatkówi czy na przykład hokeja. Oferują oni możliwość obstawiania rozgrywek niższych lig wybranego kraju, czy dostępu do lig egzotycznych, np. Jamajki. Koneserzy takich sportów jak łyżwiarstwo czy szachy również nie będą zawiedzeni.

Co do e-sportów, to tutaj również STS się wykazał. W ofertę wchodzi aż dziewięć różnych gier. Transmitowanych jest wiele spotkań ze streamingowej STS TV, dostępne są także statystyki każdego ze spotkań.

W przypadku bukmachera STS mamy też do czynienia z możliwością grania live najpopularniejszych wydarzeń. Masz do wybpru całą gamę zakładów związanych z wydarzeniami dotyczącymi polityki czy sytuacji społecznej.

Istnieją różne opcje śledzenia wyniku. STS posiada przejrzysty i czytelny live tracker oraz przyjemny dla gracza interfejs, a ponadto możliwość oglądana na żywo wybranych meczów.

Milenium

Milenium to drugi bukmacher, który po Fortunie uzyskał licencję na legalne zakłady bukmacherskie. Miało to miejsce około miesiąca później niz w przypadku Fortuny; Milenium z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 7822280615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Jeżeli chcesz postawić na piłkę nożną

Bukmacher ten posiada bogatą ofertę spotkań na żywo. Dotyczy ona wielu dyscyplin sportowych. Nie mają niestety meczowych statystyk czy live trackera.

Online możesz obstawić kilkanaście dyscyplin sportowych, jednak najbardziej rozwinięty jest zestaw zakładów dotyczących piłki nożnej. Ponad 60% zakładów Milenium wiąże się właśnie z tą dziedziną.

Ogromny wybór lig piłkarskich zadowoli zarówno graczy interesujących się tymi najsłynniejszymi, jak niemiecka czy angielska, jak i tych celujących w odleglejsze klimanty typu Jamajka czy Honduras. Oprócz tego w przypadku bardziej niszowych lig istnieje możliwość obstawiania meczy lig niższych, jak między innymi druga liga meksykańska.

Bukmacherzy internetowi – wygodna opcja dla leniwych

Należy pamiętać, że to tylko kilka opcji, jeżeli zatem chciałbyś przeżyć dreszczyk emocji i przy okazji zdobyć trochę pieniędzy, natomiast stacjonarne punkty bukmacherskie dostępne stacjonarnie znajdują się zbyt daleko od Twojej okolicy, zawsze możesz wziąć pod uwagę odwiedzenie serwisów internetowych i sprawdzenie ofert legalnych bukmacherów.

Zobacz też forBET bonus

SG