Turcja – Portugalia: kursy i typy bukmacherskie (22.06.24)

Turcja i Portugalia wygrały swoje premierowe mecze na EURO 2024, a już w najbliższą sobotę stoczą bezpośrednie starcie, które może zadecydować o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie F. I choć wyraźnymi faworytami są mistrzowie EUROPY sprzed ośmiu lat, ich przeciwników na pewno stać na sprawienie niespodzianki. Jakie szanse na to, że zobaczymy ją za kilka dni daje swoim graczom legalny bukmacher Betcris? 

Turcja vs. Portugalia – mecz, który okaże się hitem kolejki?

Choć w drugiej serii meczów grupowych EURO 2024 dojdzie do meczu Hiszpanii z Włochami, niewykluczone, że więcej emocji dostarczy nam turecko-portugalskie starcie. Drużyna znad Bosforu pokazała się bowiem z bardzo dobrej strony w meczu przeciwko Gruzji, zdobywając trzy bramki. Portugalia zaś co prawda zwyciężyła w spotkaniu z Czechami tylko jednym golem, ale udowodniła, że stać ją zdecydowanie na więcej w kolejnych meczach. Emocji w drugim z sobotnich meczów nie powinno zatem zabraknąć. 

Co warto wiedzieć przed meczem Turcja – Portugalia?

  1. Sobotni mecz tych drużyn będzie 10. w historii profesjonalnego futbolu. W żadnym z dotychczasowych nie padł remis, a częściej (siedmiokrotnie) zwyciężali Portugalczycy. 
  2. Biorąc pod uwagę historię turecko-portugalskich starć, okazuje się, że tylko w dwóch z nich nie odnotowano co najmniej dwóch goli. 
  3. Portugalia ma za sobą aż 27 kolejnych spotkań bez remisu. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Turcja – Portugalia: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Turcja – Portugalia

5.70 – 4.40 – 1.58

Betcris

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej2.14/1.71

Betcris

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.79/2.02

Betcris

Nasz typ na mecz Turcja – Portugalia

Choć wyraźnym faworytem meczu są Portugalczycy, nie odważylibyśmy się postawić na ich zwycięstwo. Turcja jest bowiem nieobliczalna, a w starciu z Gruzją udowodniła, że nie bez powodu wiele osób upatruje w niej czarnego konia turnieju. Z oferty Betcris wybieramy więc zakład: „Liczba goli – powyżej 2.5”, licząc, że żadna z drużyn nie zadowoli się remisem ani nawet skromną wygraną, dążąc do zdobycia jak największej liczby bramek. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Gruzja – Czechy?

Mecz rozpocznie się w sobotę (22 czerwca 2024) o godz. 15.00. Transmisję z wydarzenia pokaże TVP 2 i TVP Sport. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)