Włochy – Turcja: kursy i typy bukmacherskie (04.06.24)

Włosi to aktualni mistrzowie Europy, którzy już za chwilę staną do walki o obronę tytułu. Aby się do niej odpowiednio przygotować, piłkarze Italii rozegrają m.in. mecz towarzyski z Turcją – innym uczestnikiem ME 2024 w Niemczech. Komu większe szanse na wygraną we wtorkowym starciu towarzyskim daje legalny bukmacher Betcris? Sprawdź! 

Włochy vs. Turcja – wyniki obu zespołów w ostatnich meczach

Włosi odnieśli tylko dwie porażki w swoich poprzednich 10 meczach, a warto wspomnieć, że w zdecydowanej większości były to starcia o stawkę. Piłkarze znad Adriatyku rywalizowali bowiem nie tylko w kwalifikacjach do EURO 2024, ale też w Lidze Narodów UEFA, zajmując w niej trzecie miejsce. Turcja zaś ma za sobą trzy kolejne pojedynki bez wygranej, a najgorszy w jej wykonaniu był zdecydowanie ten ostatni. Jej reprezentanci ulegli bowiem aż 1:6 Austrii w towarzyskim meczu pod koniec marca. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Włochy – Turcja: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Włochy – Turcja

1.58 – 3.85 – 5.60

Betcris

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej2.04/1.71

Betcris

Zakład bez remisu: 1/21.21/4.01

Betcris

Nasz typ na mecz Włochy – Turcja

Jeśli chodzi o mecze towarzyskie, w ich przypadku nigdy nie można być niczego pewnym. Nie wiadomo bowiem niemal do ostatniej chwili, w jakich składach wystąpią oba zespoły. Coś na mówi jednak, że górą będą Włosi i to właśnie ich zwycięstwo byśmy obstawili. Reprezentacja Italii jest bowiem od dłuższego czasu w dobrej formie, czego zdecydowanie nie można powiedzieć na temat jej najbliższego rywala. Ponadto mistrzowie Europy dysponują znacznie większym potencjałem. 

Kiedy mecz Włochy – Turcja?

Mecz rozpocznie się we wtorek (4 czerwca 2024) o godz. 21.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Urugwaj – Panama: kursy i typy bukmacherskie (24.06.24)