Wybory do europarlamentu 2024: kursy i typy bukmacherskie (09.06.24)

Legalni polscy bukmacherzy – tacy jak np. Fortuna – już od dłuższego czasu pozwalają swoim klientom obstawiać nie tylko wydarzenia sportowe, ale też m.in. polityczne. A z racji tego, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się głosowanie na kandydatów do europarlamentu, postanowiliśmy sprawdzić, jakie zakłady z nim związane ma do zaproponowania wspomniana firma. 

Wybory do Parlamentu Europejskiego – oferta Fortuny

Korzystając z usług Fortuny, można przede wszystkim pokusić się o wytypowanie polskiej partii politycznej, której kandydaci na europarlamentarzystów uzyskają łącznie najwięcej głosów. Faworytem do wygrania w tej kategorii jest Prawo i Sprawiedliwość. Kurs na zwycięstwo ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego wynosi 1.42. Warto zatem przypomnieć, że to właśnie PiS zwyciężył w zeszłorocznych wyborach parlamentarnych, uzyskując 35.38% głosów. To jednak okazał się zbyt słaby wynik, by najpopularniejsza prawicowa partia w Polsce zdołała utrzymać się u władzy. 

Jak prezentują się kursy Fortuny na wygraną pozostałych największych komitetów w nadchodzących wyborach do PE? Głównym rywalem PiS-u do zwycięstwa jest Koalicja Obywatelska z kursem 2.65. Podium zamyka Trzecia Droga, którą tworzą Polska 2050 oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Szanse na jej triumf są jednak bardzo małe, o czym świadczy proponowany przez Fortunę kurs – aż 250. Listę głównych partii walczących o wprowadzenie swoich kandydatów do europarlamentu zamykają Konfederacja i Lewica (Nowa Lewica/Razem). Kursy na ich zwycięstwo wynoszą kolejno 500 i 1000. 

A skoro wspomnieliśmy o wyniku Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 2023, warto też przytoczyć te, które osiągnęły partie walczące obecnie o jak największą liczbę posłów w europarlamencie. Oto one: 

  • Koalicja Obywatelska 30.70% głosów; 
  • Trzecia Droga 14.40%;
  • Nowa Lewica 8.61%;
  • Konfederacja 7.16%. 

BONUS

335 ZŁ
  • 300 zł zakład bez ryzyka
  • 10zl freebet -> tylko z naszym kodem!
  • 20 zł bez depozytu na start
  • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wybory do europarlamentu 2024: wybrane zdarzenia i kursy

 

KURSY

BUKMACHER

Zwycięzca wyborów – Prawo i Sprawiedliwość

1.42

Fortuna

Kto lepszy: Trzecia Droga – Konfederacja1.60 – 2.19

Fortuna

Ile procent – Koalicja Obywatelska 32.5: poniżej/powyżej2.05/1.70

Fortuna

Eurowybory 2024 – co jeszcze można obstawić w Fortunie?

Będąc klientem Fortuny, można wytypować także procentowy poziom ogólnej frekwencji. Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach do PE w 2019 r. wyniosła ona 45.68% w skali kraju. Wspomniany bukmacher zdecydował się więc zaproponować graczom, czy cztery lata później frekwencja wyniesie więcej (kurs 1.99), czy mniej (1.73) niż 44.5%. To jednak nie koniec. 

W ofercie Fortuny można znaleźć też zakłady dotyczące wyników procentowych największych komitetów zarówno w całej Polsce, jak i w poszczególnych okręgach. Bukmacher przygotował też typy „kto lepszy?”, które polegają na obstawieniu zwycięzcy „pojedynków” wybranych partii, np. PiS-u i KO czy Konfederacji i Lewicy. 

Kiedy wybory do europarlamentu 2024?

Wybory odbędą się w najbliższą niedzielę (9 czerwca) w godzinach 7.00-21.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Urugwaj – Panama: kursy i typy bukmacherskie (24.06.24)