Cashback – przegląd oferty bukmacherów

Zakład bez ryzyka, czyli po prostu cashback, to jeden z ulubionych bonusów wszystkich graczy. Dlatego właśnie prawie każdy legalny bukmacher dba o to, aby w jego ofercie znalazł się cashback – czy to w pakiecie powitalnym dla nowych graczy, czy to jako dodatkowy bonus. Można powiedzieć, że bez tego ani rusz w świecie zakładów bukmacherskich.

Cashback – przegląd oferty bukmacherów

Na czym polega cashback?

Zakład bez ryzyka to prosta rzecz – obstawiasz, przegrywasz, nie tracisz. Oczywiście najlepiej jest za każdym razem dobrze typować i wygrywać, ale nie oszukujmy się – nie zawsze się to udaje, prawda? Od tego właśnie jest cashback – aby nie stracić kasy postawionej na zakład.

Warto wiedzieć, że cashback oznacza zwrot postawionych pieniędzy na konto (depozytowe lub bonusowe – w zależności od oferty), ale najczęściej wiąże się to koniecznością dodatkowego obrotu takim saldem. Wszystko zależy jednak od tego, jakie warunki promocji przewidział dany bukmacher.

Darmowa kasa od bukmachera może kojarzyć Ci się z darmowy zakładem, czyli freebetem. Ale – uwaga! To nie to samo. Choć wygląda dosyć podobnie (bo pieniądze masz przyznane przez bukmachera), to jednak warunki ich otrzymania są inne. Aby dostać cashback, trzeba wcześniej wpłacić depozyt, postawić zakład i… przegrać. Zdarza się jednak, że bukmacher przyznaje zwrot w formie darmowego zakładu.

Cashback można pomylić także z innym „produktem” – z cash-out. To jednak tylko zbieżność nazw. Cash-out pozwala wypłacić pieniądze przed zakończeniem (rozliczeniem) zakładu. To zupełnie inna sytuacja niż cashback.

Zwykle zakład bez ryzyka można znaleźć w ofercie powitalnej bukmacherów. Wystarczy więc przejrzeć wszystkie oferty bukmacherów. Proste? My znamy lepszy sposób – nasz przegląd cashbacków (zakładów bez ryzyka) u wszystkich polskich bukmacherów, który przygotowaliśmy.

Cashback Betclic

Aktualna oferta powitalna legalnego bukmachera, jakim jest Betclic, składa się wyłącznie z cashbacku o wartości do 200 PLN. Co należy zrobić, by móc skorzystać z tej promocji? Koniecznie jest oczywiście dołączenie do grona klientów firmy poprzez zarejestrowanie nowego konta gracza. Gdy już do tego dojdzie, kolejnym krokiem jest jego zasilenie kwotą od 1 PLN do 200 PLN lub wyższą. Później należy postawić swój pierwszy zakład. W sytuacji, gdy okaże się on nietrafiony, bukmacher Betclic zwróci przegrane środki w kwocie do maks. 200 PLN.Otrzymane w ramach cashbacku środki od Betlic należy obrócić w odpowiedni sposób. W tym przypadku jest to zawarcie zakładu z dowolną liczbą zdarzeń i minimalnym kursem łącznym na poziomie 2.14. Jeżeli tym razem kupon „wejdzie”, będzie można od razu zlecić wypłatę wygranych środków na konto bankowe.

Cashback Betcris

Oferta powitalna Betcris to aż trzy cashbacki do odebrania w razie niepowodzenia w obstawianiu. Ich łączna wartość jest jednak kilkakrotnie wyższa w porównaniu do bonusu Betclic, ponieważ wynosi aż 1400 PLN. W jaki sposób można z niej skorzystać? Już wyjaśniamy.

Po pierwsze, trzeba oczywiście zarejestrować nowe konto gracza. Gdy to nastąpi, należy przelać na nie przynajmniej 50 PLN. Później wystarczy zagrać pierwszy zakład, który spełni następujące warunki:

  • minimalna stawka – 50 PLN;
  • przynajmniej 3 zdarzenia;
  • minimalny kurs każdego ze zdarzeń – 1.30.

W razie niepowodzenia bukmacher zwróci do 400 PLN w formie freebetu, który trzeba wykorzystać do zagrania kolejnego kuponu. Na nim również muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia z kursem każdego z nich na poziomie 1.30 lub wyższym.

Drugi cashback od Betcris jest bardzo podobny do pierwszego. Łączy je bowiem konieczność postawienia kuponów spełniających te same warunki, by w razie przegranej móc otrzymać zwrot poniesionych kosztów. To samo można powiedzieć o obrocie promocyjnymi środkami. Drugim z elementów oferty powitalnej opisywanego bukmachera jest jednak cashback w formie freebetu o większej wartości – do 500 PLN. I, w odróżnieniu od poprzedniego, tym razem stanowi on nie 100, lecz 50% od depozytu.

A co warto wiedzieć na temat trzeciego z cashbacków składających się na ofertę na start autorstwa legalnego bukmachera Betcris? Jest on niemal dokładnie taki sami jak poprzedni. „Niemal”, ponieważ w sytuacji jego otrzymania nie trzeba wykorzystywać go do zagrania kuponu z jakimikolwiek specjalnymi warunkami obrotu. To gracz wybiera zdarzenia, jakie się na nim znajdą. On również decyduje o kursie każdego z nich oraz łącznym.

Cashback BetX

BetX to także bukmacher, który ma do zaproponowania swoim nowym graczom bonus typu cashback. Warto pamiętać, że może otrzymać go każdy, kto po rejestracji konta zasili je kwotą min. 20 PLN, a następnie wykorzysta ją do zawarcia pierwszego zakładu. Jeżeli zaś będzie on nietrafiony, bukmacher przyzna 75% zwrotu stawki do maks. 450 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym. By tak się jednak stało, na przegranym kuponie muszą znaleźć się wcześniej co najmniej 2 zdarzenia o łącznym kursie 3.00. Cashback od BetX to zaś freebet w wysokości 2 PLN z mnożnikiem, o którego wielkości decyduje to, ile wyniósł pierwszy depozyt nowego gracza. Sam freebet musi zaś zostać użyty w ciągu 3 dni do postawienia kuponu z minimalnym kursem 2.00.

Legalny bukmacher BetX ma do zaoferowania jeszcze jeden cashback swoim najnowszym klientom – Pewny Bonus. Aby go otrzymać, trzeba dokonać trzeciego z kolei depozytu o wartości przynajmniej 20 PLN i postawić kupon z jednym wydarzeniem z oferty prematch i jednym z oferty live o łącznym kursie na poziomie min. 3.00. W razie przegranej bukmacher zwróci 50% wykorzystanych w tym celu środków w formie gotówki.

Cashback ComeOn

Bukmacher ComeOn, działający w polskim internecie dopiero od 2023 r., postawił na formę powitalną w formie cashbacku o wartości nawet 100 PLN. Na czym dokładnie polega promocja? Po zarejestrowaniu konta wystarczy wpłacić na nie co najmniej 100 PLN, a następnie (w ciągu 7 dni) zagrać zakład z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem na poziomie 3.00 lub wyższym. Jeśli będzie on nietrafiony, wówczas bukmacher zwróci środki, które gracz może od razu przetransferować do banku, ponieważ nie podlegają żadnemu obrotowi. 

Cashback forBET

Bukmacher forBET gwarantuje swoim nowym graczom zwrot środków do nawet 1000 PLN. Zakład bez ryzyka, który można zagrać w ramach oferty powitalnej za min. 20 PLN, musi jednak posiadać co najmniej 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Ponadto gracz ma na wykonanie tego zadania maks. 14 dni.

Cashback Fortuna

Fortuna co prawda nie ma do zaoferowania bonusów na start w zbyt dużej kwocie, ale są one za to bardzo mało wymagające, jeśli chodzi o ich otrzymanie i obrót. Obecnie ten legalny bukmacher proponuje swoim nowym klientom aż trzy cashbacki – każdy do maks. 100 PLN. Aby je otrzymać, wystarczy wcześniej jedynie zarejestrować konto gracza i dokonać pierwszego depozytu. Warto jedynie pamiętać o tym, że zakłady bez ryzyka są aktywne do 48 godzin, licząc od momentu dołączenia do grona klientów Fortuny. Poza tym muszą one zostać rozliczone do 7 dni po zarejestrowaniu konta. Jeśli kupony będą trafione, gracz otrzyma kwotę, która na nich widnieje. A jeśli nie? Wówczas może liczyć na cashback do maks. 300 PLN z opcją natychmiastowej wypłaty na konto bankowe. 

Cashback Fuksiarz

Fuksiarz to bukmacher zaliczany do jednych z najmłodszych na rynku. Nic więc dziwnego, że w celu wzmocnienia swojej pozycji na tle konkurencji oferuje jeden z ciekawszych pakietów bonusów na start. W tej chwili tworzą go m.in. zakład bez ryzyka do 500 PLN oraz cashback do 200 PLN. Co należy wiedzieć na ich temat?

Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka do 500 PLN, trzeba pamiętać, że musi on zostać zagrany jako pierwszy po zarejestrowaniu konta gracza. Minimalna stawka w jego przypadku wynosi 50 PLN, a liczba zdarzeń – przynajmniej 2. Poza tym kurs każdego z nich musi wynieść 1.60 lub więcej. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, Fuksiarz zwróci 50% zainwestowanych w jego postawienie środków do 500 PLN. Zwrócone środki – co ważne – nie wymagają żadnego obrotu.

Z kolei cashback do 200 PLN to promocja dla nowych graczy, z której mogą oni korzystać stale. Na stawianych w jej ramach kuponach muszą jednak znajdować się wyłącznie typy z zakładki: „Cashback”, obejmujące jedynie zdarzenia dotyczące meczów La Ligi lub niższych lig piłkarskich w Hiszpanii. Gdyby okazało się, że postawiony zakład „nie wszedł”, bukmacher przyzna cashback do 200 PLN, a środki te nie będą objęte jakimikolwiek warunkami obrotu.

Cashback Go+Bet

W ofercie powitalnej bukmachera Go+Bet także można znaleźć zakład bez ryzyka – o wartości do 500 PLN. By móc z niego skorzystać, trzeba zarejestrować konto gracza, zaznaczając wymagane zgody marketingowe. Kolejny krok polega na wpłacie przynajmniej 50 PLN i zagraniu kuponu ze stawką min. 20 PLN. Kurs całkowity zakładu musi wynieść z kolei aż 10.00. Jeżeli jednak zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher pozwoli zawrzeć kolejny. Trzeba tylko pamiętać, że muszą znaleźć się na nim min. 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynieść co najmniej 1.30. Poza tym bonusem należy obrócić nie jeden, a trzy 3 razy.

Nowi klienci Go+Bet mogą również otrzymać cashback-freebet 100 PLN po wpłaceniu trzeciego z kolei depozytu. Musi on jednak wynieść co najmniej 200 PLN. Jeżeli środki te zostaną wykorzystane do zawarcia zakładu z min. 3 zdarzeniami z kursem każdego z nich na poziomie 1.40 i łącznym nie mniejszym niż 3.00, w razie niepowodzenia gracz otrzyma cashback w formie freebetu o wartości 100 PLN. Wymagany obrót w jego przypadku polega na zagraniu kuponu z min. 3 zdarzeniami z kursem każdego z nich 1.40 lub wyższym.

Cashback STS

STS to od lat jeden z najchętniej wybieranych przez nowych graczy bukmacherów. Dlaczego? Na pewno duża w tym zasługa interesującej oferty powitalnej, którą firma przygotowała dla swoich klientów. Obecnie tworzy ją m.in. bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. By z niego skorzystać, wystarczy postawić pierwszy zakład na stronie lub w aplikacji STS. Gdy będzie on nietrafiony, gracz otrzyma cashback o wartości właśnie 100 PLN. Co więcej, istnieje możliwość zlecenia natychmiastowej wypłaty tych środków.

Cashback TOTALbet

W przypadku cashbacku, który można otrzymać w ramach promocji powitalnej TOTALbet, należy pamiętać, że jego maksymalna wartość wynosi 200 PLN. W celu skorzystania z niego trzeba wcześniej zarejestrować konto gracza i wpłacić na nie dowolną sumę. Jeżeli zaś na dziewiczym kuponie znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia, a przynajmniej jedno z nich „nie wejdzie”, bukmacher zwróci zainwestowane środki w kwocie do maks. 200 PLN. Warto przy tym pamiętać, że pierwszy zakład w historii gracza musi zostać zawarty w ciągu 48 godzin, licząc od jego zarejestrowania.

Cashback Superbet

Aktualna oferta promocyjna dla nowych graczy Superbetu składa się z kilku freebetów, z czego jeden może zostać przyznany w ramach rekompensaty za niepowodzenie w obstawianiu. Cashback do aż 3500 PLN jest zdecydowanie największym spośród wszystkich, które oferują legalnie działający w Polsce bukmacherzy. Co warto o nim wiedzieć? Bonus ten pozostaje aktywny wyłącznie przez pierwszy tydzień gry po zarejestrowaniu konta. Jeśli gracz straci do 3500 PLN (lub więcej), bukmacher zwróci mu środki w postaci freebetu, który należy wykorzystać w ciągu kolejnych 10 dni. Specjalne warunki obrotu? Nie istnieją.