Cashback – przegląd oferty bukmacherów

Zakład bez ryzyka, czyli po prostu cashback, to jeden z ulubionych bonusów wszystkich graczy. Dlatego właśnie prawie każdy legalny bukmacher chce, aby w jego ofercie znalazł się cashback – czy to w pakiecie powitalnym dla nowych graczy, czy to jako dodatkowy bonus. Można powiedzieć, że bez tego ani rusz w świecie zakładów bukmacherskich.

Cashback – przegląd oferty bukmacherów

Na czym polega cashback?

Zakład bez ryzyka to prosta rzecz – obstawiasz, przegrywasz, nie tracisz. Oczywiście, że najlepiej za każdym razem dobrze typować i wygrać, ale nie oszukujmy się – nie zawsze się to udaje, prawda? Od tego właśnie jest cashback, aby nie stracić kasy postawionej na zakład.

Warto wiedzieć, że cashback oznacza zwrot postawionych pieniędzy na konto (depozytowe lub bonusowe – w zależności od oferty), ale najczęściej wiąże się to koniecznością dodatkowego obrotu takim saldem. Wszystko zależy jednak od tego, jakie warunki promocji przewidział dany bukmacher.

Darmowa kasa od bukmachera może kojarzyć Ci się z darmowy zakładem, czyli freebetem. Ale uwaga! To nie to samo. Choć wygląda dosyć podobnie (bo pieniądze masz przyznane przez bukmachera), to jednak warunki otrzymania są inne. Aby dostać cashback, trzeba wcześniej wpłacić depozyt, postawić zakład i przegrać. Zdarza się jednak, że bukmacher przyznaje zwrot w formie darmowego zakładu.

Cashback można pomylić także z innym produktem – z cash-out, jednak to tylko zbieżność nazw. Cash-out pozwala wypłacić pieniądze przed zakończeniem (rozliczeniem) zakładu. To zupełnie inna sytuacja niż cashback.

Zwykle zakład bez ryzyka można znaleźć w ofercie powitalnej bukmacherów. Ale nie tylko! Część z nich oferuje ten bonus także poza pakietem dla nowych graczy. Wystarczy przejrzeć wszystkie oferty bukmacherów. Proste?

My znamy lepszy sposób – nasz przegląd cashback (zakładów bez ryzyka) u wszystkich polskich bukmacherów, który przygotowaliśmy, to pełne kompendium wiedzy.

Cashback Fuksiarz

Powitalna oferta w Fuksiarz zawiera zakład bez ryzyka 50% po pierwszym depozycie. Po zarejestrowaniu się w systemie Fuksiarza każdy nowy gracz może liczyć na cashback do 500 zł. Po pierwszej wpłacie postaw min.50 zł na zakład z co najmniej 2 zdarzeniami (kurs każdego min. 1.60) – nic nie ryzykujesz, w końcu to zakład bez ryzyka. W przypadku wygranej – cashback nie jest ci potrzebny! A jeśli twój pierwszy kupon nie wejdzie, to z automatu otrzymasz zwrot 50% postawionej kwoty, do 500 zł.

I teraz najlepsze – Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusowym saldem. Po prostu kasa wraca do ciebie i to ty decydujesz, co z nią zrobić – czy wypłacasz, czy grasz dalej.

Widać, że Fuksiarz lubi cashback – nie dość, że ma go w ofercie powitalnej, to także zakład bez ryzyka jest do dyspozycji stałych graczy. Służy temu specjalna zakładka „Cashback”. Tam każdy gracz, każdego dnia znajdzie wybrane wydarzenia sportowe, które Fuksiarz obejmuje swoją promocją. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet 200 zł z kuponu. A że oferta zakładów objętych promocją jest stale aktualizowana, każdego dnia możesz obstawić zakład bez ryzyka. Trzymaj rękę na pulsie!

Mało? Jeśli tak, to ten legalny bukmacher ma jeszcze asa w rękawie – specjalny cashback na rozgrywki wirtualne. Trzeba spełnić jedynie 2 warunki: postawić kupon na wirtualną piłkę nożną oraz kurs minimalny musi być 1,60. I to tyle, z automatu twój zakład robi się zakładem bez ryzyka. Proste, prawda?

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusembrak obrotu

Cashback Superbet

Szukasz naprawdę wysokich bonusów? Oferta na start Superbet jest dla ciebie! U tego bukmachera cashback to aż do 3500 zł w pierwszym tygodniu. Po zarejestrowaniu się w systemie i wpłaceniu pierwszego depozytu możesz grać przez tydzień bez obawy, że stracisz pieniądze. Przez pierwszych 7 dni twoje zakłady są „zbierane”, by na koniec tygodnia bukmacher zrobił podsumowanie. Bo powitalny cashback trzeba jakoś wyliczyć – to suma twoich stawek pomniejszona o wygrane i podatek.

Maksymalnie możesz odzyskać nawet 3500 zł, przy czym to musi być wartość przegranych zakładów, a nie wartość depozytu.

I teraz najważniejsze: saldem bonusowym trzeba jeszcze obrócić. Wymagany jest dwukrotny obrót, po kursie nie mniejszym niż 1.80 (SOLO/AKO). Gracz ma na to tylko 10 dni, po tym czasie saldo bonusowe przepada.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemtrudny

Cashback PZBuk

PZBuk działa na rynku zakładów sportowych już od dobrych kilku lat, więc nie mogło zabraknąć cashbacku w ofercie bukmachera. I to całkiem niezłego cashbacku, bo o wartości max. 1000 zł. To specjalna oferta dla nowych graczy, w ramach której premiowany jest pierwszy przegrany zakład. Właśnie – pierwszy przegrany, a nie pierwszy postawiony! Szczegóły oferty powitalnej PZBuk sprawdzisz tutaj.

Warunek jest jednak taki, że musi to być AKO z kursem minimalnym 1.4, a stawka od 200 zł do 1000 zł (wartość maksymalna cashback). Pierwszy przegrany kupon, który spełnia te warunki, staje się zakładem bez ryzyka, a postawiona przez ciebie stawka wraca na twoje konto – i tu ciekawostka – w formie freebeta.

Tak przyznane środki trzeba wykorzystać na kupon AKO z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemśredni

Cashback Fortuna

Jedna z wyższych ofert na rynku zakładów, to bez wątpienia zakład bez ryzyka, jaki proponuje Fortuna. Ten legalny bukmacher oferuje cashback do 600 zł, ale tylko nowym graczom (element oferty powitalnej bukmachera).

Zasady są proste – twój pierwszy zakład (SOLO lub AKO, bez różnicy) jest chroniony do wysokości 600 zł. Jeśli kupon ci wejdzie, super, gratulujemy wygranej. A jeśli nie trafisz, zadziała cashback i na twoje konto wróci postawiona stawka.

Przyznane środki nie są do wypłaty, musisz je wykorzystać na jakikolwiek zakład zawarty z Fortuna. I tyle – mówiliśmy, że to proste rozwiązanie.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemłatwy

Cashback Totalbet

Czy bukmacher Totalbet ma swój zakład bez ryzyka? Pewnie, że ma – to część oferty powitalnej bukmachera Totalbet. Każdy nowy gracz może liczyć na cashback do 200 zł. A co trzeba zrobić, aby kupon był bezpieczny?

Twój pierwszy zakład musi mieć maksymalnie 3 selekcje, a maksymalna stawka to 200 zł. Jeśli postawisz 201 zł, to z automatu wypadasz z promocji, zatem uważaj! I jeszcze jedno – nie spóźnij się, bo zakład bez ryzyka czeka na Ciebie tylko przez 48 godzin od momentu rejestracji.

Jeśli więc ten pierwszy kupon, który spełnia wszystkie ww. warunki, będzie przegrany, dostaniesz zwrot na konto. Plus jest taki, że Totalbet nie wymaga obrotu przyznanym bonusem.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusatrudny
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemłatwy

Cashback Betclic

Betlclic nowo zarejestrowanym graczom daje zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł. Nie ważne, jaką kwotę postawisz, w przypadku porażki na twoje konto wróci maksymalnie 200 zł (pamiętaj, że postawioną stawkę pomniejszyć trzeba o podatek w wysokości 12%).

Gdy twój pierwszy zakład okaże się chybiony, otrzymasz wspomniane 200 zł, ale w formie freebetów.

Jak łatwo się domyśli, bonusem (czyli darmowymi zakładami) trzeba zagrać. Nie ma znaczenia, czy całą kwotę wykorzystasz na jeden kupon, czy na kilka. Ważne, by zawarty zakład był o łącznym kursie nie niższym niż 2.14

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwe
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemśredni

Cashback forBet

Zakład bez ryzyka znajdziemy także w powitalnym pakiecie forBet i to w całkiem niezłej wysokości, bo aż do 1000 zł. Wysokość pierwszego zakładu po rejestracji musi być minimum 50 zł, a maksimum 1000 zł. Gdy ten pierwszy kupon okaże się nietrafiony, wówczas na twoje konto wraca 100% stawki.

ForBet wymaga jeszcze obrotu tym bonusowym saldem. Masz 14 dni, aby postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich co najmniej 1.30. Jeśli się pomylisz i przed obrotem zlecisz wypłatę z salda głównego, bonus przepadnie.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwe
Wysokość bonusaśrednia
Obrót bonusemśredni

Cashback Noblebet

Co ciekawe, legalny bukmacher Noblebet nie ma w swojej ofercie dla nowych graczy cashbacku, ale ma specjalną promocję „Houston, mamy cashback!”.

Po pierwsze, zakład musi być zawarty w ramach Player Bets – to takie narzędzie do obstawiania statystyk poszczególnych graczy. Po drugie – kupon musi dotyczyć rozgrywek NBA, NHL, MLB lub NFL. Po trzecie – minimalna stawka to 20 zł. Taki kupon ma „ubezpieczenie” do wysokości 100 zł.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że jeśli w dniu rozliczeniowym postawisz dwa kupony spełniające ww. warunki i pierwszy okaże się wygrany, to cashback nie zadziała na drugim kuponie.

Noblebet wymaga także obrotu przyznanym bonusem. Wystarczy jeden kupon o kursie minimalnym 1.85.

 • Cashback w ofercie powitalnej: NIE
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusatrudne
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemłatwy

Cashback Betcris

Czy Betcris ma w swojej ofercie cashback? Jeśli tylko pobieżnie spojrzysz na ofertę powitalną, to pewnie powiesz: „Eeee, same freebety”. A to nieprawda! Powitalny bonus numer 2 i 4 to tak naprawdę cashback, bo bukmacher przyznaje darmowy zakład za przegrany kupon.

Po drugim i czwartym depozycie (min. 50 zł) postaw kupon SOLO na wskazane ligi (kurs zakładu nie może być poniżej 1,80). Jeśli nie trafisz, dostaniesz cashbackowy freebet – 50 zł lub 100 zł. Ten wyższy jest wówczas, jeśli twój kupon był postawiony za co najmniej 100 zł. Taki freebet trzeba oczywiście wykorzystać – musi to być kupon na takich samych zasadach jak ten przegrany.

Oprócz dwóch zakładów w ofercie na start Betcris ma jeszcze niespodziankę dla stałych graczy. Bonus „Napoli nie boli” to nic innego jak cashback, choć podobnie jak w ofercie powitalnej bukmacher nazywa go freebetem.

Postaw AKO z minimum 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1,5) za stawkę min. 25 zł, a wśród typów wskaż mecz Napoli w ramach rozgrywek Serie A. Jeśli jedynie zdarzenie z meczu Napoli ci nie weszło, a inne typowania są trafione, zgłoś się z tym do Betcris. Otrzymasz od bukmachera freebet o wartości 25 zł – dość oryginalna wersja zakładu bez ryzyka, prawda?

Przyznany bonus wykorzystaj w ciągu 7 dni na zakład AKO w ramach angielskiej Premier League, francuskiej Ligue 1, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga oraz polskiej Ekstraklasy.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusaśrednie
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemłatwy

Cashback LV Bet

Zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej LVBet? Proszę bardzo! Jest, ale dopiero po trzecim depozycie – wówczas chronione masz nawet 333 zł. Pierwszy kupon, który postawisz po trzeciej wpłacie, jest twoim zakładem bez ryzyka. Pamiętaj, żeby kurs był co najmniej 1,75, bo tylko takie zakłady zaliczają się do bonusa.

Jeśli przegrasz, stawka, za jaką grałeś, wróci na twoje konto, ale nie więcej niż 333 zł. Bonusem trzeba będzie jeszcze obrócić, na szczęście tylko raz, na kuponie z kursem min. 1.75.

Ale to jeszcze nie wszystko, bo LVBet przygotował także specjalny bonus „Bezpieczny kupon od 4 selekcji”. Do akcji trzeba zgłosić się co poniedziałek. Warunkiem jest stawianie AKO (kurs min. 3.0) z minimum 4 zdarzeniami za co najmniej 20 zł. Cashback zadziała, jeśli wszystkie zdarzenia będą obstawione prawidłowo z wyjątkiem jednego. Maksymalny zwrot, jaki możesz dostać to 50 zł.
Tak przyznany bonus wymaga jeszcze obrotu i to trzykrotnemu, po minimalnym kursie 1.75

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusatrudne
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemśredni

Cashback eWinner

Cashback w eWinner to typowy bonus powitalny. Załóż konto, postaw pierwszy zakład (stawka minimum 20 zł) i poczekaj na rozstrzygnięcie. Jeśli trafiłeś – wiadomo – wygrana leci na twoje konto. Przegrałeś? Nie martw się – zadziała cashback. Powitalny zakład bez ryzyka eWinner gwarantuje Ci zwrot do 100 zł, a jeśli konto założysz ze specjalnym kodem to max. cashback wynosi 110 zł.

Ten legalny bukmacher, jako jeden z nielicznych, nie wymaga obrotu. Ty decydujesz, co zrobisz z odzyskaną kasą.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwe
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemłatwe

Cashback Go+Bet

Legalny bukmacher Go+Bet kusi całkiem wysokim cashabackiem w ofercie powitalnej. Postaw pierwszy kupon (SOLO lub AKO z min. 3 selekcjami po kursie min. 1.30 każdy) za 20 zł lub więcej, a jeśli okaże się on przegrany, to zadziała promocja i otrzymasz 100% stawki w ramach bonusowego cashbacku dla nowych graczy. Maksymalny zwrot to 1000 zł.

Pamiętaj jednak, że twoje nowe konto musi być zweryfikowane i musisz wyrazić zgodę na wiadomości marketingowe.

Cashback pojawi się na twoim saldzie bonusowym i masz 7 dni, żeby nim obrócić. Zrób to kuponem AKO z minimum 3 zdarzeniami z kursem każdego z nich min. 1.30. (czyli na takich zasadach jak pierwszy kupon, który okazał się przegrany).

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwe
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemśredni

Cashback STS

Znany polski bukmacher STS nie mógł pominąć w swojej ofercie cashbacku. Znajdziemy go w ofercie dla nowych graczy. Każdy, kto założy konto z kodem promocyjnym, wchodzi do promocji, w której pierwszy kupon jest zakładem bez ryzyka.

Postaw SOLO lub AKO, a jeśli nie trafisz, otrzymasz cashback 100% stawki zakładu, ale do wysokości 100 zł.

W zależności od tego, czy zakład zawarty był z salda bonusowego lub depozytowego, tam wrócą środki. Żeby przenieść je z konta bonusowego do wypłaty, trzeba zrobić obrót. Wymagane jest typowanie dowolnych zakładów (z wyłączeniem Zakładów Specjalnych „HIT DNIA”) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Szczegóły oferty powitalnej w STS sprawdzisz tutaj.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: NIE
Przyznanie bonusałatwe
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemtrudny

Cashback BetX

W BetX możesz zgarnąć powitalny cashback do 50% wartości postawionego zakładu. Zrób pierwszy depozyt (od 10 zł do 500 zł) i postaw kupon AKO za całą wpłaconą kwotę. Na AKO muszą się znaleźć co najmniej dwa zdarzenia, a kurs minimalny kuponu to 2.50.

Jeśli twoje typy będą chybione, dostaniesz zwrot 50% stawki, ale nie więcej niż 250 zł. Zwrot trafia od razu na twoje konto, z którego możesz wypłacić środki – nie jest więc wymagany żaden obrót bonusem.

Oprócz powitalnego cashbacku gracze znajdą w ofercie BetX jeszcze jeden cashback – bonus „Nietrafiony”. Jeśli postawisz AKO z co najmniej 8 zdarzeniami i po rozliczeniu okaże się, że tylko jeden typ ci nie wszedł – nie martw się! Wówczas zadziała zakład bez ryzyka, a ty dostaniesz nawet 1000 zł. Wysokość cashbacku to 10-krotność postawionej stawki (minus podatek).

Pamiętaj jednak, że kupon objęty promocją musi mieć co najmniej 8 zdarzeń, a każde zdarzenie na danym kuponie musi mieć kurs nie wyższy niż 8. Natomiast łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 200.

 • Cashback w ofercie powitalnej: TAK
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusaśrednie
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemtrudny

Cashback Betfan

Betfan co prawda nie ma w swojej ofercie powitalnej zakładu bez ryzyka, ale na szczęście gracze nie zostają z niczym. Bukmacher proponuje bonusowy cashback na sporty wirtualne. Możesz dostać nawet 50% stawki i to na konto główne.

Zagraj kupon za dokładnie 29 zł na wydarzenia w ramach sportów wirtualnych, minimalny kurs to 2.00. Jeśli chybisz, to wspomniane 50% stawki wraca do ciebie.
Ważne jest jednak to, że do promocji wlicza pierwszy zagrany kupon danego dnia (nie pierwszy przegrany).

 • Cashback w ofercie powitalnej: NIE
 • Cashback poza ofertą powitalną: TAK
Przyznanie bonusaśrednie
Wysokość bonusaśrednia
Obrót bonusemłatwy