BETFAN coraz śmielej rozpycha się na rynku zakładów bukmacherskich. To już nie tylko walka na coraz to lepsze promocje, ale także na łatwość obsługi aplikacji czy czytelność strony. Jak to działa w BETFAN? Najlepiej przekonać się osobiście – kliknąć nasz kod, złapać bonus i zagrać.

BETFAN Kod promocyjny

Na powitanie nowi gracze dostają nie lada gratkę od BETFAN. Bukmacher proponuje na start bonus od depozytu wynoszący aż 200% wpłaty! Od czego zacząć? Łapiesz nasz kod bukmacherski i cieszysz się extra promocjami. Dokonujesz wpłaty i otrzymujesz nawet 300 zł dodatkowych środków na grę. Oferta BETFAN nieźle miesza na rynku, dlatego warto skorzystać z naszego specjalnego kodu bukmacherskiego i zacząć obstawiać z BETFAN.

Bonus 200% od pierwszego depozytu

BETAN dla nowych graczy przygotował porządny zastrzyk dodatkowych środków na grę. Przy wpłacie depozytu na minimalną kwotę 50 zł, gracz otrzymuje 200% wpłaconej kwoty w bonusie. Oznacza to, że przy zdeponowaniu 100 zł, dodatkowo otrzymasz 200 zł bonusu

Jak działa bonus 200% na pierwszą wpłatę?

Po pierwsze depozyt musi być zrobiony na kwotę minimum 50 złotych. W momencie zagrania kuponu za wpłacone środki na saldzie bonusowym pojawi się 200% wpłaconej kwoty. Aby środki bonusowe przetransferować na konto główne, należy postawić kupony o wartości przyznanego bonusu – ma więc on jednokrotny obrót. Kupon, który zalicza się do obrotu, musi składać się, co najmniej z dwóch zdarzeń, a jego minimalny kurs musi wynosić 3.00.

Zakład bez ryzyka BETFAN Cashback

Zakład bez ryzyka pojawia się bardzo często w ofertach powitalnych bukmachera. Nic w tym dziwnego, to jedna z ulubionych promocji nowych graczy w ofertach powitalnych bukmacherów. Czy zakład bez ryzyka znajduje się w ofercie BETFAN? Niestety nie. Bukmacher niedawno odświeżył swoją ofertę na start i postawił na atrakcyjny bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka powróci do BETFAN? Bardzo możliwe, że w przyszłości bukmacher postanowi znów wprowadzić zakład bez ryzyka do swojej oferty. Jeśli się tak stanie, na pewno na naszej stronie pojawi się taka informacja.

Jak odebrać kod promocyjny BETFAN

Aby odebrać bonusy BETFAN, trzeba oczywiście założyć konto u bukmachera. Jak to zrobić?

Po pierwsze, warto to zrobić z naszym kodem promocyjnym. Kod automatycznie wskoczy na stronie bukmachera.

Poza tym podczas rejestracji podajesz dane kontaktowe (mail, numer telefonu) i oczywiście kilka podstawowych danych osobowych. Później pozostaje Ci już tylko celnie obstawiać.

Co jeszcze oferuje BETFAN

Oferta BETFAN to nie tylko bonus powitalny. To także promocje dla stałych graczy, ogromna liczba lig i wydarzeń sportowych, nie tylko tych tradycyjnych, ale również wirtualnych.

Specjalne kursy w BETFAN

Matchday Boost to promocja, w której kursy na HOT wydarzenia ze Sportu i Esportu są podwyższane. Zatem jeśli z kalendarza rozgrywek wynika, że tego dnia jest jakieś topowe wydarzenia, to możesz spodziewać się, że BETFAN zrobi na to zdarzenie specjalny Matchday Boost.

Warto sprawdzać i być na bieżąco z ofertą extra kursów, ponieważ każdego dnia można złowić niezłą sztukę i upolować nie lada okazję.

CASHOUT, czyli zamknij zakład, zanim stracisz

Ten bonus jest bardzo popularny, a gracze chętnie po niego sięgają. Jak działa cash out BETFAN?

Na Twoim aktywnym kuponie na bieżąco aktualizowana jest kwota, jaką możesz wypłacić. Zamknięcie zakładu odbywa się, poprzez kliknięcie opcji WYPŁAĆ (czyli cash out) w panelu otwartych kuponów zakładów bukmacherskich.

CASHOUT możesz zrobić na zakłady SOLO i AKO oraz na zakłady przedmeczowe, jak również na zakłady zawierane live. Z opcji wcześniejszej wypłaty możesz skorzystać wtedy, gdy na kuponie nie masz przegranego zakładu lub kiedy wszystkie rozpoczęte mecze z Twojego kuponu są wciąż w ofercie BETFAN. Proste i czytelne, bo takie to ma być!

Zbuduj swój zakład z BET BUILDER

BETFAN oferuje także możliwość łączenia kursów z jednego zdarzenia na kuponie. Wystarczy kliknąć BET BUILDER na stronie bukmachera i wybrać zdarzenie, które chcesz obstawia ć. Kursy automatycznie wskoczą na kupon, a Ty musisz już tylko obstawić, jak potoczy się wydarzenie, które wybrałeś.

Na jednym kuponie możesz umieścić kilka zakładów z BET BUILDER-a. Teraz już nie musisz szukać na stronie bukmachera oferty i kursów na dane zdarzenia i wklepywać je na kupon jeden po drugim. BET BUILDER to duże ułatwienie dla graczy.

Czy warto sięgnąć po bonus powitalny BETFAN

Oferta powitalna BETFAN to ciekawa opcja dla nowych graczy.  Wysoki cashback i dodatkowy freebet to szansa na postawienie pierwszego kuponu i sprawdzenie swoich sił. Poza tym bonus 100% od drugiej wpłaty daje szansę na dodatkowe środki do gry.

Pamiętaj, żeby powitalne bonusy BETFAN z naszym kodem bukmacherskim to szansa dla Ciebie, z której po prostu trzeba skorzystać. W tym nie ma żadnej ściemy i warunków napisanych drobnym maczkiem. Klikasz nasz kod, rejestrujesz się w BETFAN i zgarniasz bonusy na start.