Betcris opinie

Ocena: 3.6 / 5

  • Trzy freebety o łącznej wartości 1400 PLN dla nowych graczy;
  • Możliwość codziennego obstawiania bez podatku (kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.5);
  • Boosty kursów;
  • Wiele metod wpłacania pieniędzy;
  • Bardzo ładna pod względem wizualnym strona internetowa.

Bonus powitalny o wartości 1400 PLN, różne promocje dla stałych graczy, wiele rodzajów sportów wirtualnych do obstawiania.

Betcris stara się zdobyć coraz większe grono graczy i pewnie z tego powodu mocno odświeżył swoją ofertę promocyjną. Czy warto się skusić, zarejestrować się i grać z tym bukmacherem? Poznaj naszą opinię o ofercie Betcris.

Oferta na start Betcris

Całkiem niedawno pakiet dla nowych graczy zyskał nowe oblicze i został dość mocno rozbudowany. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus o łącznej wartości nawet do 1400 zł. Aktywacja promocji następuje skokowo po każdej kolejnej wpłacie depozytu. Na ofertę powitalną składają się dwa freebety oraz bonusy (50% lub 100%) od wartości zakładu.

Nasza opinia o powitalnej ofercie Betcris

Przyznajemy, że wartość bonusów dla nowych graczy może robić wrażenie, w końcu mówimy o niemałej kwocie – 1400 zł to nie drobniaki. Choć na rynku zakładów bukmacherskich można znaleźć jeszcze bogatsze oferty, to i tak promocja Betcris plasuje tego bukmachera dość wysoko w rankingu.

Ale przecież nie sama ilość złotówek ma znaczenie – liczy się także łatwość zdobycia bonusów. I tutaj już tak łatwo nie jest. Aby aktywować bonusy, trzeba stawiać kupony o określonej liczbie zdarzeń i określonym kursie. Mało tego, muszą to być wydarzenia z rozgrywek wprost wymienionych w regulaminie promocji.

Dlatego nasza ocena Betcris jest wyważona – doceniamy wartość, ale jednocześnie pamiętamy, że trzeba mocno pilnować się regulaminu. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i zgarnąć wszystkie promocje na start, wykorzystaj nasz kod promocyjny Betcris, zarejestruj się na stronie bukmachera i zagraj.

Pozostała oferta promocyjna Betcris

Jeśli szukasz bukmachera, który mocno stawia na podwyższone kursy, to Betcris może być dla Ciebie. Kupon dnia, Boost dnia i Kursowy boost to trzy promocje, które w szczegółach różnią się nieco od siebie, ale łączy je fakt, że w każdej z nich gracz dostaje ekstra kurs.

Oprócz nich w ofercie promocyjnej można znaleźć także bonus za grę przy pomocy aplikacji mobilnej czy też quiz „Kasa na okrągło”, w którym do wygrania są freebety o wartości 20 zł.

Wg nas oferta bonusów Betcris jest ciekawa. Mocno promowane jest bycie na bieżąco z ofertą i zaglądanie do aplikacji lub na stronę bukmachera każdego dnia. Codziennie można bowiem znaleźć tam inny boost kursu albo wziąć udział w quizie. Choć wartość poszczególnych bonusów nie rzuca na kolana, to jednak łatwość ich zdobycia jest dużym plusem.

Szkoda, że w promocyjnej ofercie brakuje na przykład specjalnych bonusów na esport czy symulowane gry karciane.

Opinia o zakładach i o kursach w Betcris

Choć promocje są ważne, to ważniejsze są kursy oraz to, co można obstawiać. Betcris ma naprawdę bogatą ofertę zakładów – od klasyków jak piłka nożna, siatkówka czy tenis, aż po krykiet, baseball czy sumo.

Warto zauważyć także możliwość obstawiania wielu wirtualnych rozgrywek. Do wyboru masz gry karciane, esport (np. LoL czy CS:GO) i sporty wirtualne (w tym między innymi wyścigi chartów czy wyścigi konne). Za tak bogatą ofertę na pewno należy się plus i ocena pozytywna.

A kursy – czy ich wysokość jest korzystna dla graczy? Pomijamy przy tym promocyjne boosty i sprawdzamy, co Betcris ma do zaoferowania. Oczywiście najlepiej to sprawdzić porównując kursy na to samo wydarzenie u kilku bukmacherów.

Mecz Ligue 1 z 18 września 2022 r. pomiędzy Olympique Lyon a PSG. Porównamy tradycyjny zakład trzydrogowy 1X2.

Jeśli grasz z Betcris, możesz obstawić wynik po kursie: 4.33/4.80/1.67
W STS kurs na to spotkanie wygląda następująco: 4.45/4.45/1.61
Natomiast PZBuk proponuje kurs: 4.60/4.60/1.60

W tym porównaniu Betcris wypada dobrze, nieco lepiej niż konkurencja. Kolejny plus dla bukmachera.

Warto wspomnieć tu także o dwóch produktach – Betcris Builder oraz Zakład łańcuch. Pierwszy z nich pozwala łączyć zdarzenia z tego samego wydarzenia na jednym kuponie, a drugi oznacza sekwencyjne rozliczanie zdarzeń na kuponie, w kolejności ustalonej przez gracza. O ile builder jest stosunkowo prostym rozwiązaniem i gracze raczej nie będą mieć z nim trudności, o tyle zakład łańcuch może być zbyt skomplikowany dla mniej doświadczonych graczy.

Jak oceniamy aplikację bukmachera i stronę www Betcris

Trudno w dzisiejszych czasach działać bez aplikacji na Android i IOS, a tym bardziej bez sprawnie działającej strony www. Betcris oczywiście ma taką aplikację i przy tej okazji warto pamiętać o promocji „Totalny zwrot podatku w aplikacji”. Jeśli będziesz stawiać zakłady AKO przy użyciu apki, to każdego dnia możesz zdobyć freebet o wartości 50 zł.

Strona internetowa bukmachera jest w miarę czytelna, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Łatwo na niej znaleźć ofertę promocyjną, nie ma trudności w znalezieniu określonych zdarzeń sportowych. Poza tym esport, sporty wirtualne i gry karciane są wydzielone w menu od pozostałych zakładów – widać, że bukmacherowi wyraźnie zależy na tym, aby gracze wybierali te rozgrywki.

Trudno jest się do czegoś przyczepić, może tylko do tego, że znalezienie Betcris Buildera nie jest tak łatwe, jak być powinno. Ukryte są też zakłady specjalne, trzeba ich szukać pośród wszystkich innych rozgrywek (gdzieś pomiędzy unihokejem a sumo).

Nasza opinia o Betcris

Liczba legalnych bukmacherów działających w Polsce stale rośnie, każdy z nich stara się czymś przyciągnąć do siebie graczy. Betcris postawił na promocyjne boosty kursów, bogatą ofertę powitalną i szeroką gamę rozgrywek wirtualnych.

Czy to wystarczy, aby zdominować rynek zakładów bukmacherskich? Na pewno w ofercie brakuje transmisji rozgrywek sportowych, a i czytelność strony można by poprawić. Im szybciej Betcris wyeliminuje braki w ofercie, tym szybciej zaatakuje czołówkę w rankingu bukmacherów. Niemniej jednak naszym zdaniem oferta Betcris jest na tyle dobra, że warto wykorzystać nasz kod, aby założyć konto i zagrać z tym bukmacherem.