Chcesz poznać speców od zakładów bukmacherskich? Witamy, witamy, to właśnie my! Znamy się na tym, co robimy i lubimy to, czym się zajmujemy – świat zakładów bukmacherskich nie ma dla nas tajemnic.

Choć nie śledzimy zakładów sportowych od początku ich istnienia (pierwszy stacjonarny punkt bukmacherski założył niejaki John Moores w 1922 roku w Londynie), to z bieżącymi typami, kursami i bonusami jesteśmy doskonale zaznajomieni. Trzymamy rękę na pulsie i wiemy, jak obstawić, co obstawiać i u kogo obstawiać.

Żyjemy sportem

Wszystko zaczęło się od naszej fascynacji sportem. Piłka nożna, siatkówka czy koszykówka – to nie miało znaczenia, zawsze oglądaliśmy wszystko. Jedni chodzili na stadiony, inni siadali przed telewizorem, ale jakkolwiek to nie wyglądało, sport zawsze był blisko nas. A że adrenalina buzuje w naszych żyłach, szybko połknęliśmy również haczyk zakładów sportowych.

Śledzenie wyników sportowych i obstawianie zakładów pochłonęło nas na maksa. Tego dreszczyku emocji nie da się z porównać z niczym innym, może dlatego to takie wciągające. (Pamiętaj, zakłady bukmacherskie to hazard, który uzależnia).

Sportowa pasja wciąż w nas trwa, a teraz jeszcze jesteśmy zakręceni na punkcie zakładów bukmacherskich. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć tę stronę internetową z najlepszą ofertą kodów bukmacherskich.

Co z tymi bonusami i kodami

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszej strony i jak to działa, to wyjaśnimy Ci wszystko. My nie lubimy ściemy, u nas wszystko jest przejrzyste.

Po pierwsze – gramy tylko z legalnymi bukmacherami, którzy mają odpowiednie zezwolenia na zawieranie zakładów sportowych na terenie Polski. Niech Cię nie skuszą opowieści o złotych górach i milionowych wygranych z niewiadomych źródeł. Tylko obstawianie u legalnych bukmacherów jest bezpieczne. Pamiętaj, że branie udziału w nielegalnych zakładach to przestępstwo! Nie ryzykuj!

Po drugie – działamy jako partner (afiliant) legalnych operatorów. To znaczy, że nie prowadzimy żadnej reklamy, nie promujemy żadnej firmy, tylko rzetelnie informujemy o ofercie każdego z bukmacherów.

Po trzecie – dzięki współpracy z firmami bukmacherskimi oferujemy specjalne kody promocyjne, które przekładają się na realne bonusy. Co dostaniesz, gdy klikniesz nasz kod? Formularz rejestracyjny automatycznie wczyta kod afilianta (czyli nasz), a Ty dostaniesz za to extra pakiet bonusów.

Czy warto skorzystać z kodów bukmacherskich?

“E tam, nie muszę nic klikać, przecież mogę założyć konto bezpośrednio na stronie buka”. No jasne, że możesz, tylko dlaczego miałbyś rezygnować z darmowych bonusów?

Kody bukmacherskie NIC nie kosztują, a jedyne, co musisz zrobić to nacisnąć palcem przycisk myszki i zrobić “klik”. Koniec, nic więcej, praktycznie zero roboty!

Jeśli gdziekolwiek pojawia się przed Tobą szansa na darmowy bonus, to czy rezygnujesz z takiej możliwości? No pewnie, że nie! Okazje trzeba wykorzystywać.

Dlatego warto korzystać z kodów bukmacherskich, które oferujemy. To czysta i przejrzysta sprawa. Dostajesz bonus za samo kliknięcie. Banalnie proste!

Jesteśmy otwarci

Wspomnieliśmy, że gramy fair i nie lubimy ściemy. Dlatego, jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, chcesz się czegoś dowiedzieć – pisz śmiało.

Nasz mail to nie czarna dziura, w której wszystko ginie. Możesz być pewien, że odpowiemy na Twoją wiadomość.

Kontakt z nami.