ForBET Opinie

Ocena: 3.8 / 5

Zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od depozytu 100% do 2000 zł i 30 dni bez podatku

Czym wyróżnia się forBET na tle konkurencji? Skoro bukmacher działa na rynku od wielu lat, to jego oferta powinna miażdżyć inne firmy bukmacherskie. Czy tak jest? Sprawdź, co forBET ma do zaoferowania nowym graczom i jak oceniamy produkty tego bukmachera.

Bonus powitalny od forBET

Na pierwszy ogień naszej oceny bierzemy to, co interesuje nowych graczy, czyli pakiet powitalny forBET. Zdaniem forBET ich pakiet jest najlepszy na rynku, naszym zdaniem jest bardzo dobry, aczkolwiek nieco skomplikowany.

forBET3000 to specjalny zestaw bonusów dla nowo zarejestrowanych graczy. W jego skład wchodzi: zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od depozytu do 2000 z oraz gra bez podatku przez 30 dni.

Zakład bez ryzyka

Po wpłaceniu pierwszego depozytu, postaw kupon za minimum 20 zł a maksymalnie za 1000 zł. W przypadku przegranej postawione środki wracają na Twoje konto bonusowe i żeby je wykorzystać musisz obrócić środkami na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem minimum 1.30.

Nie jest to tak prosty cashback jak u innych bukmacherów, gdyż wymagany jest obrót bonusem.

Bonus od drugiego depozytu do 2000 zł

W przypadku bonusów powitalnych forBet ważna jest kolejność ich odbierania. Po rozliczeniu zakładu bez ryzyka skorzystaj z kolejnego bonusa – do 2000 zł od drugiej wpłaty depozytu. Aby uzyskać maksymalną wartość, wpłata musi wynosić 2000 zł.

Żeby odebrać bonus, potrzebny jest obrót depozytem po kursie całkowitym 2.00. W kroku numer dwa przyznanymi środkami trzeba obrócić dwukrotnie. Kupony muszą przy tym spełniać następujące warunki: kurs ogólny kuponu min. 2.5 oraz min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. Na obrót bonusem masz 14 dni. Pamiętaj, aby skorzystać z najlepszej oferty skorzystaj z kodu promocyjnego forBET.

Choć wartość bonusa jest bardzo kusząca, to jednak aby go uzyskać, trzeba się trochę napracować. Nie jest to nie wiadomo jak skomplikowane, ale jednak wymaga od Ciebie określonych działań na pewnych warunkach. W naszej opinii to mały minus tej oferty.

30 dni bez podatku

Ostatni punkt powitalnego pakietu to gra bez podatku przez 30 dni od chwili zarejestrowania. To najprostszy bonus, ponieważ jedyne czego musisz pilnować, to aby kupon miał minimum 3 zdarzenia, wszystkie z kursem nie niższym niż 1.3. Taki kupon łapie się do promocji.

Jak ocenić ofertę powitalną forBET

Na plus bonusów na start od forBET działa przede wszystkim ich wartość, ponieważ w sumie można zyskać nawet 3000 złotych. To naprawdę sporo i jest o co powalczyć. A przecież nie można zapomnieć o grze bez podatku w ramach trzeciego bonusa.

Minusem jest na pewno obłożenie promocji specjalnymi warunkami, niedoświadczony gracz może się w tym pogubić. Aczkolwiek jeśli przeczytasz regulamin promocji, to nie będziesz mieć wątpliwości, jak wykorzystać powitalny bonus.

Pamiętaj zarejestrować się w forBET naszym kodem – to na pewno najprostsza z rzeczy, które musisz wykonać, aby dostać bonusy na start.

Zakłady i kursy forBET

Trzeba przyznać, że oferta zakładów forBET jest ogromna. Jeśli lubisz sprawdzone dyscypliny, na których się znasz (takie jak na przykład tenis, piłka nożna czy żużel), to oczywiście wszystkie znajdziesz w ofercie forBET. Natomiast gdy znudziły Ci się już klasyczne zakłady albo szukasz swojej szansy w nietypowych sportach, forBET ma wiele do zaoferowania, choćby pasapallo, piłkę wodną czy darts.

A że żyjemy w mocno cyfrowym świecie, to i sporty wirtualne są w ofercie forBET, podobnie jak gry karciane. Taka różnorodność zasługuje na wysoką ocenę, a każdy chętny gracz znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Sprawdźmy jeszcze, jak wypadają kursy, czy nie są czasem rażąco niskie albo podejrzanie wysokie. Najlepiej przetestować to na konkretnym przykładzie: mecz 3 kolejki Premier League, Manchester United – Liverpool, absolutny klasyk w Anglii.

Bierzemy pod uwagę tylko zakład typu 1X2.

  • Kurs w forBET wygląda tak: 5.20/4.50/1.58
  • Oferta SUPERBET jest taka: 5.25/4.60/1.57
  • Fuksiarz ma następujący kurs: 5.60/4.50/1.52

Jak widać, kursy są bardzo zbliżone do tego, co oferują konkurenci. Nie ma zaskoczenia ani in plus, ani in minus. Nasza ocena forBET jest zatem pozytywna.

Co jeszcze oferuje forBET?

Bez wątpienia, żeby rzetelnie wystawić opinię o forBET, trzeba przyjrzeć się także ich bonusom i ofercie produktów.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na BetArchitekta, który pozwala na elastyczne układanie zdarzeń na kuponie. To produkt, który oceniamy naprawdę wysoko i który polecamy. A jeśli nie masz czasu na skrupulatne konstruowanie kuponu, to forBET ma dla Ciebie szybki zakład, w którym podajesz m.in. za ile chcesz zagrać i po jakim kursie, a system sam podpowie Ci najciekawsze zdarzenia do obstawienia.

Jest też klasyczny cash-out, czyli wcześniejsze rozliczenie kuponu. Bez tego chyba nie można się już obejść w zakładach bukmacherskich.

Oferta bonusów forBET jest ciekawa i różnorodna. To między innymi “Europejskie puchary bez podatku” czy urodzinowy freebet. Nie mogło się też obejść bez bonusa z podwyższonym kursem. TurboKurs to okazja na wygranie dużych pieniędzy, o ile dobrze obstawisz najciekawsze wydarzenia sportowe.

Do stałej oferty dochodzą jeszcze promocje czasowe, które uatrakcyjniają ofertę forBET.

Dajemy duży plus forBET za ich szeroką gamę produktów i bonusów, jesteśmy pewni, że gracze docenią tą różnorodność.

Aplikacja i strona www

W świecie zakładów bukmacherskim nie da się funkcjonować bez aplikacji mobilnej. Apka forBET jest łatwa do pobrania, dedykowana i na Android, i na IOS, trudno się w niej do czegokolwiek przyczepić. Brakuje tylko specjalnych bonusów za korzystanie z rozwiązań mobilnych.

Strona internetowa forBET też działa bardzo dobrze, jest przejrzysta, promocje i bonusy są czytelnie opisane. Uwagę zwraca także czat graczy, który jest na stronie. Można podpatrzeć, jak typują inni albo dopytać o ich prognozy.
Nie każdemu się spodoba to, że niektóre linki otwierają się w nowej zakładce przeglądarki. To kwestia gustu i osobistych preferencji.

Na pewno brakuje tu także transmisji online z wydarzeń sportowych, to byłby z pewnością duży plus do oferty forBET.

Podsumowanie

Nasza opinia o forBET opiera się na tym, co bukmacher oferuje nowym graczom oraz jak dba o stałych bywalców. Przeanalizowaliśmy także kursy bukmachera oraz łatwość obstawiania na stronie i w aplikacji mobilnej.

Wg nas cała oferta forBET jest godna uwagi i warto zarejestrować się i zagrać z forBET. Pamiętaj tylko, że jeśli jesteś nowym graczem i dopiero będziesz zakładać konto, to skorzystaj z naszego kodu bonusowego. To tylko jeden klik, a złapiesz z nim wszystkie powitalne bonusy.