Go+Bet opinie

Ocena: 3.3 / 5

Podwojenie pierwszego depozytu do 300 PLN, cashback do 500 PLN i do 120 PLN we freebetach dla nowych graczy.

Nowy nie ma łatwego życia. Gdy trafiasz do jakiegoś nowego miejsca, musisz się jakoś w nim odnaleźć. Nie inaczej jest z firmami bukmacherskimi – każdy nowy legalny bukmacher w Polsce musi się jakoś wykazać.

Jak radzi sobie z tym Go+Bet? Sprawdzamy jego ofertę powitalną, bonusy, ale także wysokość kursów czy wrażenia z obsługi aplikacji mobilnej. Nasza opinia o GoBet może być dla Ciebie pomocna, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz, z kim obstawiasz.

Bonus powitalny Go+Bet

Bukmacher postawił na sprawdzony bonus na start, czyli cashback 100% od stawki zakładu. W ramach promocji możesz dostać nawet 1000 zł. Cashback działa tak, że w przypadku porażki (czyli nietrafionego pierwszego kuponu), na Twoje saldo bonusowe wróci równowartość postawionej stawki. Pamiętaj, że rejestrując się z kodem promocyjnym GoBet, otrzymujesz najwyższy możliwy bonus. 

Jak oceniamy ofertę powitalną GoBet?

Trzeba przyznać, że kwota maksymalna, jaką może otrzymać gracz (czyli 1000 zł) robi wrażenie. Ale to nie tak, że są to jakieś ekstra środki za nic. O nie, nie, nie. Najpierw musisz wpłacić depozyt, postawić pierwszy kupon (stawka minimalna 20 zł), a w przypadku porażki dostaniesz zwrot, którym jeszcze musisz obrócić (2 razy, kupony AKO z 3 zdarzeniami).

Jak ocenić taki bonus? Naszym zdaniem warunki promocyjne nie są zbyt wygórowane i w przypadku nietrafionego kuponu dwukrotny obrót nie powinien być problemem. Szkoda tylko, że bukmacher daje na to jedynie 7 dni.

Pozostałe promocje GoplusBet

Bukmacher ma przygotowaną całkiem bogatą ofertę bonusów i to dość zróżnicowaną. Warto zwrócić uwagę na pakiet Boosterów, do którego zaliczają się dwa bonusy: GoBoosters i GoBoost. I w jednym, i w drugim chodzi o specjalnie podrasowane kursy na AKO i SOLO.

A propos kuponów AKO – jeśli zwykle takie stawiasz, to zwróć uwagę na bonusy Gra bez podatku (za 3 zdarzenia na kuponie) oraz na promocję Długość ma znaczenie (im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus od wygranej).

Ciekawostką jest także produkt Edytuj kupon, który w połączeniu z CashOut+ pozwala na elastyczne zarządzanie kuponem i zakładami w trakcie wydarzenia.

Nasza opinia o ofercie promocyjnej GoBet

Jak na nowego legalnego bukmachera, to trzeba przyznać, że bonusy Go+Bet wyglądają naprawdę dobrze. Są zróżnicowane – jest i cashback, i ekstra kursy, i freebet (na urodziny). W sumie wszystko, czego można sobie zażyczyć – z wyjątkiem bonusa od depozytu. Szkoda, że go nie ma, byłaby to prawdziwa wisienka na torcie.

Warunki odbioru poszczególnych bonusów nie są wygórowane, co cieszy.

Dlatego w naszej opinii bonusy GoBet zasługują na ocenę co najmniej dobrą.

Kursy i zakłady GoplusBet

Teraz najważniejsze, czyli co można obstawiać i po jakich kursach. To przecież kluczowy element bukmacherki. GoBet, aby zaistnieć w tym światku jako nowa firma, musi przygotować naprawdę ciekawą ofertę. Czy tak właśnie jest?

Co lubisz obstawiać – czy tak jak większość piłkę nożną, czy może unikaty takie jak na przykład futbol australijski, tenis stołowy albo krykiet? W sumie oferta sportowa jest wystarczająco bogata, aby można z niej wybrać coś dla siebie.

Fani wirtualnego świata też nie będą narzekać – gry karciane, e-sport, wirtualne rozgrywki. Oferta można by powiedzieć typowa. Mamy tylko wrażenie, że by wyświetlaniu live strona trochę się krzaczy (ale o tym będzie trochę niżej – przeanalizujemy i stronę www, i apkę).

W takim razie może kursy wypadają bezbłędnie? Sprawdzimy to na przykładzie konkretnego spotkania, oczywiście odrzucamy te, na które jest boost kursu.

Derby Manchesteru w Premier League z 02/10/22. Sprawdzamy kursy na klasyczny zakład 1X2 i porównamy trzech bukmacherów.

Go+Bet proponuje: 1,36/5,80/7,40
STS: 1,38/5,40/7,15
PZBuk: 1,35/5,75/7,50

Na przykładzie tych trzech firm widać, że kursy GoBet są na dobrym poziomie i trudno im coś zarzucić albo się do czegoś przyczepić. To bardzo dobrze!

Strona www i aplikacja Go+Bet – jak działają

Wspomnieliśmy już, że mamy wrażenie, że strona trochę muli, a na live potrafi całkowicie się zawiesić. To raczej nie kwestia szybkości łącza. Szkoda, bo generalnie stronka jest dobrze zbudowana, przejrzysta, łatwo się po niej nawiguje. Gdyby tylko nie to wieszanie się… No cóż, GoBet musi to zweryfikować i wprowadzić poprawki.

Aplikacja mobilna została przygotowana na dwa wiodące systemy: Android i IOS. To duży plus, bo nie każdy nowy bukmacher odpala na starcie apkę na oba silniki. Za to należą się brawa. Szkoda tylko, że GoBet nie stworzył żadnego bonusa, który zachęca do obstawiania zakładów za pomocą mobile.

Nasza opinia o Go+Bet

Nowy bukmacher na rynku, ale nie przyznajemy mu żadnej taryfy ulgowej z tego powodu. Oceniliśmy jego bonusy, jego kursy i zakłady oraz obsługę strony i apki. Nie jest źle, nie jest źle. Fajnie wypada bonus powitalny i promocje, są zróżnicowane, choć nam brakuje bonusa od depozytu.

Kursy i zakłady oceniamy dobrze, raczej w nich niczego nie brakuje. Choć strona www i apka wyglądają ładnie i przejrzyście, to live tnie się, co może mocno irytować.

Ale w sumie, jak na nowego gracza na rynku, GoBet oceniamy dobrze z minusami. Im szybciej te braki zostaną wyeliminowane, tym szybciej ten legalny bukmacher dogoni czołowe firmy na rynku zakładów.