Betcris kod promocyjny 2023

BONUS

1400 ZŁ
  • Do 1400 zł freebetow na zaklady:
  • Freebet po 1. depozycie 400 zł
  • Freebet po 2. depozycie 500 zł
  • Freebet po 3. depozycie 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Znasz się na sporcie? Już wiele razy udało Ci się trafić wynik meczu piłkarzy albo siatkarzy? Zastanawiasz się, czy nie spróbować swoich sił w zakładach i wpadła Ci w oko oferta Betcris? Dzięki nam zaraz się dowiesz, jakie bonus oferuje ten bukmacher i jak jego promocje wypadają na tle innych buków.

Powitalny pakiet Betcris

Nie tak dawno Bercris dość znacząco odświeżył swoją ofertę na nowych graczy. Nowy pakiet na start może nieźle namieszać na rynku zakładów bukmacherskich. W końcu nie często trafia się możliwość zdobycia nawet 1400 zł. Jeśli ta kwota robi na Tobie wrażenie, to koniecznie sprawdź, co trzeba zrobić, żeby zgarnąć taki bonus, a dokładniej 5 bonusów za 5 depozytów.

Bonus od pierwszego depozytu

Gdy dokonasz pierwszej wpłaty (minimum 50 zł), masz możliwość otrzymać 100% wartości postawionego zakładu netto, ale nie więcej niż 400 zł. Aby dostać bonus postaw kupon SOLO na jedno zdarzenie o kursie min. 1.8, z puli rozgrywek wskazanych w regulaminie promocji. Może to być na przykład mecz w Lidze Mistrzów UEFA, angielskiej Premier League, polskiej Ekstraklasie i 1. lidze, czy też mecz NBA lub NHL.

Środki bonusowe wpadną na Twoje konto, pod warunkiem że kupon spełnia te warunki, niezależnie od tego, czy zakład będzie wygrany, czy przegrany.

Zatem jeśli postawisz 250 zł na jakiś mecz Ekstraklasy, po minimalnym kursie 1.8, taka sama kwota wpadnie Ci na bonusowe konto. Teraz musisz jeszcze czterokrotnie obrócić bonusem. Znów musi to być kupon SOLO, po kursie min. 1.8, a zdarzenie dotyczyć rozgrywek wskazanych w regulaminie. Na obrót tym bonusem masz 14 dni.

Freebet od drugiego depozytu

Grasz dalej? Wpłać drugi depozyt o wartości minimum 50 zł, postaw kupon na takich samych zasadach, jak to opisaliśmy. Jeśli wygrasz – gratulacje, a w przypadku porażki dostaniesz freebet wart 50 zł. Tym bonusem też musisz obrócić, stawiając kupon SOLO z jednym zdarzeniem o kursie min. 1,8 z puli rozgrywek wskazanych w regulaminie. Masz na to 3 dni, a maksymalna wygrana z takiego zakładu to 1000 zł.

50% stawki od trzeciego depozytu

Rozkręcasz się i wpłacasz trzeci depozyt, znowu minimum 50 zł. Betcris przyzna Ci bonus podobny do 1-szego, z tym że teraz wartość nagrody wynosi 50% stawki netto, maksymalnie 400 zł. I podobnie jak przy wcześniejszych warunkach, aby aktywować bonus po wpłacie depozytu, postaw kupon SOLO (kurs min. 1,8) na jedno ze zdarzeń z regulaminu. Czy wygrasz, czy przegrasz, 50% stawki trafia do Ciebie w formie bonusa. Musisz nim obrócić 4-krotnie na tych samych zasadach, na których postawiłeś kupon. Masz na to 14 dni.

Freebet 50 zł

Lecimy dalej z promocjami Bercris. Wpłać czwarty depozyt minimum 50 zł i zgarnij freebet. Warunki aktywowania bonusa są takie same jak wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to wpłacić depozyt i postawić kupon SOLO spełniający warunki promocji. W przypadku porażki otrzymasz freebet 50 zł, który w ciągu 3 dni musisz postawić. Pamiętaj, żeby zakład był zgodny z tym, co mówi regulamin.

Do 500 zł od piątego depozytu

Koniec wieńczy dzieło. Po wpłacie 5 depozytu aktywny jest piąty, ostatni bonus. Otrzymać możesz nawet 500 zł. Wysokość bonusa wynosi 50% stawki postawionego kuponu. I znów musi to być kupon SOLO z kursem min. 1,8 na zdarzenie z rozgrywek wskazanych w regulaminie. Jak się pewnie domyślasz, przyznanym bonusem musi czterokrotnie obrócić na tych samych zasadach, co środkami przyznanymi w ramach bonusów 1 i 3.

W sumie możesz więc zgarnąć niezłą sumkę, musisz tylko pamiętać, aby stawiać kupony zgodne z regulaminem. Pamiętaj także o tym, że nie możesz zmieniać sobie kolejności bonusów, są one przyznawane tak, jak napisaliśmy.

Jak odebrać powitalne bonusy Betcris z kodem?

Na sam koniec ważna informacja – bonusy przysługują WYŁĄCZNIE graczom, którzy założyli ZWERYFIKOWANE konto STAŁE. Bez obaw, nie jest to jakaś trudna sprawa.
Wystarczy za pomocą naszego kodu promocyjnego wbić się na stronę bukmachera, podać swoje dane i je zweryfikować. Proste? Pewnie, że tak. Warto to zrobić, bo 1400 zł piechotą nie chodzi.

Pozostałe promocje Betcris

Jeśli oferta powitalna Betcris zrobiła na Tobie wrażenie, to koniecznie spójrz, jakie jeszcze promocje przygotował bukmacher. Skoro nowi gracze mogą liczyć na 5 bonusów na start, to czego mogą się spodziewać stali gracze? Sprawdzamy to dla Ciebie!

Boost dnia

Dzień bez zakładu jest dla Ciebie dniem straconym? W takim razie zainteresuje się akcją Boost dnia. Każdego dnia w sekcji zakładów specjalnych znajdziesz wybrane zdarzenie, na które bukmacher podnosi kurs. Ale uważaj!!! Każdy Boost dnia ma swoje warunki, które musisz spełnić np. postawienie zakładu na kuponie solo albo do określonej godziny przed meczem.

Najlepszy Kupon dnia

To trochę inny rodzaj promocji niż wcześniejszy Boost. Tym razem bukmacherzy Betcris przygotowują dla graczy cały kupon. To taki zakład specjalny, na którym kursy mają wyższą wartość niż gdybyś obstawiał te zdarzenia samodzielnie. Przebicie może wynieść nawet 15%.

Kursowy boost

I oto kolejny z dopalaczy kursów, czyli to, co gracze lubią najbardziej. Wybierając zdarzenia do kuponu, zwróć uwagę, czy znajduje się przy nich charakterystyczna żółta ikonka. Ewentualnie zajrzyj od razu do sekcji Kursowy boost. Po co to wszystko? Aby zobaczyć, na które wydarzenia Betcris proponuje podwyższony, promocyjny kurs.

Totalny zwrot podatku za zakłady w aplikacji mobilnej

Jeśli Twoim podstawowym narzędziem do obstawiania jest telefon z Androidem lub IOS, to koniecznie zwróć uwagę na tę promocję. Postaw zakład AKO z minimum 3 zdarzeniami (minimalny kurs to 1,50) i sprawdź, czy dobrze obstawiłeś. Jeśli wygrasz, Betcris zwróci równowartość zapłaconego podatku w postaci freebetu.

Najlepsze jest to, że kwota podatku sumuje się przez cały dzień, a max., który możesz otrzymać to freebet o wartości 50 zł. Bonus musisz obrócić w ciągu 3 dni stawiając kupon AKO, na takich samych warunkach, jak ten który aktywował promocję.

Bonus Napoli nie boli

Prawdopodobnie każdy gracz wie, że Napoli kupon…zepsuje. Ale nie w Betcris. U tego bukmachera zakłady z Napoli działają inaczej.
Jeśli postawisz kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1,5) za stawkę min. 25 zł, a wśród Twoich typów będzie mecz Napoli w ramach rozgrywek Serie A, to masz szansę na bonus.

Gdyby okazało się, że wszystko dobrze obstawiłeś, a jedynie zdarzenie z meczu Napoli popsuło Ci kupon, zgłoś się z tym do Betcris, a bukmacher przyzna Ci freebet o wartości 25 zł.

Przyznany bonus wykorzystaj na zakład AKO w ramach angielskiej Premier League, francuskiej Ligue 1, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga oraz polskiej Ekstraklasy. Masz na to 7 dni.

Codzienna Kasa na okrągło

Proste zasady tego bonusa pewnie skuszą wiele osób. W Kasę na okrągło możesz zagrać każdego dnia, a do zdobycia jest freebet o wartości 20 zł. Aby mieć szansę na nagrodę, trzeba zakręcić wirtualnym kołem fortuny Betcris i wylosować pole „Grasz o Freebet 20 PLN!”. Jeśli w ciągu 15 sekund udzielisz prawidłowej odpowiedzi na pytanie, które Ci się wyświetli, freebet jest Twój.
Każdego dnia możesz zagrać tylko raz, więc skup się!

Czy warto wykorzystać kod promocyjny i grać z Betcris?

Oferta Betcris jest na pewno ciekawa, pełna fajnych promocji i bonusów. Z naszym kodem promocyjnym możesz łatwo zdobyć powitalny bonus na start o wartości aż do 1400 zł. Później możesz grać i wykorzystywać inne promocje i starać się wygrać jak największą kasę. Betcris ma sporo do zaoferowania, dlatego łap nasz kod i spróbuj swoich sił w zakładach.