Fortuna kod promocyjny 2023

 • Transmisje na żywo gal UFC
 • BetBuilder na wiele dyscyplin sportowych
 • Ekspert+ – wytypuj wyniki wszystkich wydarzeń z podanej puli i zgarnij 20000 zł bonusu

Zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus od II depozytu 50% do 200 zł, freebet 20 zł

Zakłady bukmacherskie Fortuna to gwarancja atrakcyjnej oferty powitalnej i dopracowanego produktu bukmacherskiego, dającego dużo satysfakcji podczas gry. Bukmacher Fortuna działa zgodnie z polskim prawem i jest jednym z pierwszych podmiotów, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie gier online na terenie naszego kraju.

Fortuna, tak jak inni legalni bukmacherzy posiada także kod promocyjny. Co gwarantuje użycie kodu? Oczywiście maksymalny bonus powitalny. Aż 820 zł dzięki ofercie na start i wiele profitów dla stałych graczy. Co dokładnie daje kod promocyjny Fortuna? Wszystkiego dowiesz się w dalszej części tekstu.

Fortuna kod promocyjny 2023

Kod promocyjny Fortuna to gwarancja odbioru wyższego bonusu powitalnego niż w standardzie. Na start gracz otrzyma:

 • zakład bez ryzyka do 600 zł
 • bonus od drugiego depozytu 50% do 200 zł
 • 20 zł za zweryfikowanie konta

Aby otrzymać bonus powitalny o maksymalnej wartości, należy koniecznie skorzystać z kodu promocyjnego. Jego użycie gwarantuje nawet 820 zł dodatkowych środków na grę. Pierwszy zakład zagrasz zupełnie bez ryzyka. Kolejna wpłata będzie wiązała się z dodatkowymi 200 zł od wpłaty. W międzyczasie za zweryfikowanie konta dostaniesz darmowy zakład w wysokości 20 zł. W celu odebrania dodatkowych środków należy uzupełnić pole kod promocyjny Fortuna.

Bonus powitalny 820 zł z kodem promocyjnym Fortuna

Wpisz kod promocyjny Fortuna i odbierz 820 zł w bonusach. Jak działają poszczególne bonusy powitalne, jak je otrzymać i kiedy będziesz mógł wypłacić je na rachunek bankowy? Sprawdź!

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Zakład bez ryzyka to główny bonus powitalny w Fortunie. Pierwszy zakład możesz zagrać zupełnie bez ryzyka aż do 600 zł. Jak to działa w praktyce? Załóżmy, że postawiłeś swój pierwszy zakład za 400 zł. Jeśli okaże się przegrany, na Twoje konto gracza wpłynie 400 zł. W przypadku nietrafionego zakładu za 600 zł i więcej otrzymasz maksymalny bonus, czyli wspomniane przez bukmachera 600 zł.

Nie możesz wypłacić otrzymanych środków? Nie martw się. Aby móc wypłacić otrzymane pieniądze z tytułu zakładu bez ryzyka, musisz obrócić jednokrotnie otrzymaną sumą. Jeśli otrzymałeś bonus w wysokości 200 zł, to będziesz musiał postawić zakłady za dokładnie wspomnianą kwotę.

Popatrzmy na rynek bukmacherski – jednokrotny obrót to naprawdę dobre i korzystne rozwiązanie. Często w konkurencyjnych ofertach powitalnych suma wymaganego obrotu jest dużo wyższa. Szczególnym atutem obrotu jest brak wymaganego kursu minimalnego. Oznacza to, że możemy zagrać niski kurs, który często świadczy o dużym prawdopodobieństwie trafienia zakładu.

Bonus od drugiego depozytu 50% do 200 zł

Zakład bez ryzyka za pierwszy kupon to nie jedyny prezent od Fortuny. Kolejna niespodzianka pojawia się także przy drugiej wpłacie. Drugi depozyt gwarantuje bonus w wysokości 50% wpłaty do 200 zł! Aby odebrać maksymalną kwotę bonusu, należy wpłacić min. 400 zł.

Zastanawiasz się pewnie jak skorzystać z bonusu od depozytu. Początkowo musisz dokonać pierwszej wpłaty. Od tego momentu masz dwa dni, by aktywować bonus. Jeśli już to zrobisz, musisz dokonać depozytu. Pamiętaj, że od jego wysokość zależy kwota bonusu. Od akceptacji bonusu na złożenie depozytu masz 3 dni. Jeśli już jej dokonasz, bonus pojawia się natychmiast na Twoim koncie w postaci punktów FPK.

Punkty FPK dają możliwość postawienia darmowego zakładu. 140 punktów to 1 zł. Nie ma minimalnego kursu ani minimalnej ilość zdarzeń przy użyciu wspomnianych punktów. W przypadku wygranej na Twoje konto gracza trafiają normalne pieniądze, które możesz od razu wypłacić na konto bankowe.

Darmowy zakład 20 zł

Darmowe 20 zł na zakłady bukmacherskie? Brzmi całkiem dobrze. Dramowe środki na grę pomogą na poznanie funkcjonalności bukmachera i obstawienie zakładu bez ryzyka utraty własnych środków. W Fortunie po dokonaniu pełnej rejestracji (weryfikacja konta, polegająca m.in. na wysłaniu skanu dokumentu tożsamości) otrzymujesz na konto gracza 2800 punktów FPK, czyli 20 zł na postawianie dowolnego zakładu. Jeśli wygrasz – kasa jest Twoja. W przypadku porażki nic nie tracisz.

Jak założyć konto w Fortunie. Szybka rejestracja

Fortuna tak jak większość legalnych bukmacherów w Polsce posiada opcję szybkiej rejestracji. Jeśli za chwilę zaczyna się ważny mecz, który chcesz postawić, albo nie masz aktualnie czasu na weryfikację swoich danych, szybka rejestracja jest zdecydowanie dla Ciebie.

Jak zarejestrować konto w Fortunie?

 1. Wchodzisz na stronę bukmachera Fortuna i klikasz „REJESTRACJA”.
 2. Wypełniasz formularz rejestracyjny: Pseudonim, hasło, PIN, adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu i pesel. Zaznaczasz zgody i określasz źródło swojego dochodu. Wpisujesz kod promocyjny Fortuna.
 3. Gotowe! Możesz obstawić swój pierwszy zakład.

Nawet po samej weryfikacji możesz skorzystać z bonusu powitalnego bukmachera. Na dokończenie rejestracji masz 28 dni. Do momentu pełnej weryfikacji istnieje limit wygranych do 2279,99 zł, a maksymalny depozyt, który możesz wykonać to 5000 zł. Pamiętaj, że warto dokonać pełnej rejestracji od razu. Otrzymasz wtedy darmowy zakład w wysokości 20 zł!

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna wpisujesz podczas rejestracji. W oknie rejestracyjnym, gdzie uzupełniasz podstawowe dane osobowe, masz dedykowane miejsce na kod bonusowy. Pamiętaj, że wpisanie kodu promocyjnego to gwarancja uzyskania najwyższego bonusu na start. 

Promocje w Fortunie

Korzyści u bukmachera Fortuna nie kończą się na ofercie powitalnej. Bukmacher ma w swojej ofercie wiele interesujących promocji dla stałych klientów. Jakie promocje oferuje Fortuna?

Ako Bonusy wygrywaj nawet 50% więcej

Fortuna wprowadziła coraz bardziej popularną promocję związaną z dodatkowymi środkami za ilość spotkań na kuponie. Im więcej zdarzeń, tym wyższe wygrane. Wartość bonusu to minimum 7% od wygranej, a maksymalnie 50%. Jak z niego skorzystać?
Na kuponie muszą znajdować się zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 każde. Pierwszy bonus od ilość zdarzeń zaczyna się już od pięciu pozycji na kuponie. Im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus.

Happy Hours bez podatku

Podatek to jeden z największych koszmarów typerów w Polsce. Trzeba przyznać, że Fortuna zrobiła ogromny ukłon w stronę graczy, wprowadzając tzw. Happy Hours. Wystarczy, że w określonym przez bukmachera czasie w wybranym dniu postawisz kupon z minimum trzema zdarzeniami. Każda z pozycji, musi posiadać kurs, wynoszący, co najmniej 1.3. Kupony objęte Happy Hours mogą być przedmeczowe lub na żywo.

Jak sprawdzić, kiedy możesz grać bez podatku w Fortunie? Wystarczy wejść na stronę bukmachera i kliknąć zakładkę promocje. Tam pojawi się harmonogram, w którym bukmacher ogłosił godziny, w których można grać bez podatku.

Godziny Mistrzów w Fortunie

Chcesz zagrać kupon? Sprawdź, czy przypadkiem nie trafiłeś na godzinę Mistrzów! Godziny Mistrzów w Fortunie to promocja dla stałych graczy, którzy mogą otrzymać dodatkowe środki na grę, obstawiając w określonych przez bukmachera ramach czasowych. Promocja może zmienić nieco swój kształt na przestrzeni każdego miesiąca.

Jak skorzystać z promocji? Przede wszystkim należy posiadać zarejestrowane konto w Fortunie z kodem promocyjnym. Jeśli posiadasz już aktywne konto gracza, sprawdź, w jakim terminie i w jakich godzinach obowiązuje promocja. Wszystko rozpisane jest na stronie bukmachera Fortuna w zakładce „Promocje”.

Standardowa promocja „Godziny Mistrzów” pozwala na odebranie bonusu 50 zł lub 30 zł w wersji przeznaczonej wyłącznie dla zakładów LIVE. Aby z niego skorzystać, musisz postawić kupon za określoną kwotę od 18 do 20:00 w określonych przez bukmachera dniach. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz bonus.

Zaproś znajomego i odbierz bonus

Bonusy bukmacherskie za zaproszenie znajomego to jedna z najpopularniejszych promocji wśród bukmacherów. Korzysta z niej każda strona. Bukmacher zyskuje nowego gracza, a Ty z kumplem dostajecie dodatkowy profit w postaci bonusu 20 zł.

 1. Zaloguj się na konto gracza w Fortunie.
 2. Wejdź w zakładkę „Moje konto”.
 3. Wybierz zakładkę „Poleć przyjaciela”.
 4. Zaproś znajomego przez social media lub drogą mailową za pomocą specjalnego linku.

Dokładka – odbierz wygraną i bonus

Zasady działania „Dokładki” są niezwykle podobne do „Godziny Mistrzów”. W tym przypadku również gracza, chcącego skorzystać z promocji obowiązują określone dni i godziny postawienia kuponu (od 18:00 do 20:00). Czym więc wyróżnia się Dokładka?

Dodatkowe środki na grę otrzymasz dopiero, jeśli kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany. We wcześniej wspomnianej promocji warunkiem dodatkowych środków był przegrany zakład.

Do akcji zaliczają się kupony SOLO i AKO z kursem minimalnym 3.00 za stawkę, wynoszącą co najmniej 50 zł.

Metody płatności w Fortunie

Wpłaty i wypłaty środków u bukmachera Fortuna stoją na naprawdę dobrym poziomie. Minimalna kwota wpłaty przy każdym sposobie to zaledwie 1 zł, a maksymalna 100000 zł. Fortuna pozwala na dokonanie depozytu za pomocą:

 • karty kredytowej (VISA, Mastercard)
 • portfeli internetowych
 • przelewów bankowych
 • BLIKA
 • najpopularniejszych systemów płatności (PayU, Tpay)

W przypadku wypłat środków Fortuna nie odstaje od obecnych standardów i proponuje błyskawiczne wypłaty. Po zleceniu płatności pieniądze pojawią się na koncie bankowym nawet w ciągu 15 minut. Wszystko zależy o możliwości oferowanej przez bank. Rozpiska wraz z przyjmowaniem zleceń wypłaty przez banki znajduje się na stronie bukmachera w zakładce „Płatności”.

Kod promocyjny Fortuna. Na co wykorzystać bonus powitalny?

Rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna to cały pakiet dodatkowych środków na grę. Bonus Fortuna można wykorzystać na zakłady bukmacherskie, a trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Fortuna posiada jedną z najbogatszych ofert wśród bukmacherów.

W Fortunie masz do dyspozycji ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. Co więcej, bukmacher posiada w ofercie zakłady na wydarzenia polityczne, finansowe, czy rozrywkowe. Fortuna jest też jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów przez fanów MMA. Bukmacher jest sponsorem największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki – KSW. Oznacza to wiele dodatkowych zakładów bukmacherskich, których nie posiada konkurencja.

Zakłady przedmeczowe to nie wszystko. Fortuna ma również rozbudowaną sekcję zakładów na żywo, które w połączeniu z transmisjami live dają prawdziwą dawkę emocji.

Fortuna jest także jednym z pierwszych bukmacherów, którzy wprowadzili zakłady na gry karciane. W ofercie możesz postawić zakłady na symulacje trzech różnych rozgrywek (poker, baccarat, dragon&tieger).

Cała kolejka piłkarska w kilka minut? Jak to możliwe? Sporty wirtualne. Symulacja przypominająca nieco grę komputerową, która zachwyca dynamiką zakładów. W Fortunie postawisz takie sporty wirtualne jak piłka nożna, wyścigi samochodowe, konne, a także wyścigi psów.

Transmisje meczów na żywo. Wpisz kod promocyjny

Chcesz oglądać najlepsze piłkarskie ligi na świecie, UFC, NBA, tenis, siatkówkę i wiele innych transmisji sportowych? Nic prostrzego – wystarczy kod bonusowy Fortuna i rejestracja u bukmachera. Pamiętaj, że do obejrzenia transmisji wystarczy nawet konto tymczasowe. Z transmisji na żywo możesz się więc cieszyć już chwilę po założeniu konta w Fortunie. Ogromnym atutem transmisji na żywo u bukmachera Fortuna jest opcja pełnego ekranu. Wystarczy przekręcić telefon w poziomie i gotowe. Stream live na całej przekątnej urządzenia mobilnego.

Aplikacja mobilna Fortuny

Zdecydowana większość graczy obstawiając zakłady bukmacherskie, używa aplikacji mobilnej. Kupony z poziomu komputera lub strony mobilnej są znacznie rzadsze i mniej poręczne. Fortuna stworzyła aplikację mobilną na androida, iOS, a nawet Windows Phone.

Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i przejrzysta. Można postawić ją na samym szczycie produktów, które oferują legalni bukmacherzy. Z aplikacji zagrasz dowolny zakład, sprawdzisz kursy bukmacherskie, obejrzysz transmisję, a właściwie skorzystasz z każdej funkcjonalności, która jest dostępna w zwykłym serwisie bukmacherskim. 

Kod promocyjny Fortuna. Nasza opinia

Fortuna to pionier, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Mimo długiego stażu na rynku Fortuna posiada wiele świeżych i opłacalnych rozwiązań, które przyciągają graczy. Na duże wyróżnienie zasługuje bonus powitalny, bogata oferta zakładów bukmacherskich, transmisje na żywo, a także promocje dla stałych klientów.

Rejestrując się w Fortunie, pamiętaj o kodzie promocyjnym. Dzięki niemu uzyskasz możliwie najwyższy bonus na start, Możesz także wybrać nasz link aktywacyjny.