Go+Bet Kod promocyjny

  • GO BOOSTER zagraj wyższe kursy niż w standardzie
  • Gra bez podatku przy kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami
  • Bonus urodzinowy 25 zł

Cashback 100% do 1000 zł

To prawdziwy nowicjusz wśród polskich legalnych bukmacherów. Go+Bet musi się mocno napracować, by dognić starych wyjadaczy na rynku zakładów. A nie ma lepszego sposobu niż przygotowanie dobrej oferty powitalnej. Trzeba przecież w jakiś sposób przyciągnąć nowych graczy. W takim razie mówimy “sprawdzam” gobetowym bonusom na start.

Bonusowy cashback dla nowych graczy

To jest ten rodzaj bonusa, który wielu graczy lubi najbardziej. Cashback to gwarancja, że w przypadku nietrafionego kuponu, kasa zakładu wróci na konto. Rzecz jasna nie dzieje się to z automatu, różni bukmacherzy stawiają różne warunki. Ale po kolei…

Cashback 1000 zł od GoBet

Zaczynasz grać z Go+Bet i zastanawiasz się, ile postawić w ramach pierwszego zakładu? Podpowiemy – minimum 20 zł. Kupon poniżej tej wartości nie łapie się do promocyjnego bonusa na start. Jeśli Twój pierwszy kupon (SOLO lub AKO) okaże się przegrany (czego oczywiście Ci nie życzymy) – GoBet zwróci Ci 100% stawki w ramach bonusowego cashbacku dla nowych graczy.

Tak jak wspomnieliśmy, musi to być kupon za min. 20 zł, a maksymalny zwrot to 1000 zł. Jest jeszcze jeden warunek wstępny – Twój pierwszy kupon nie może mieć kursu całkowitego wyższego niż 10.

A jak odebrać bonus? Cashback (czyli 100% Twojej stawki) wraca na saldo bonusowe, po czym masz 7 dni na dwukrotny obrót środkami. Nie możesz tego robić w dowolny sposób – to musi być kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z kursem każdego z nich min. 1,3. Jasne?

Jak odebrać bonus powitalny Go+Bet?

Cashback 1000 zł brzmi naprawdę dobrze. Wysoka kwota, czytelne warunki – skoro więc chcesz z tego skorzystać, to zacznij od naszego kodu promocyjnego. To bardzo proste, jak z niego skorzystać. Kliknij nasz kod promocyjny, a dzięki niemu zarejestrujesz się w systemie GoBet. Później już tylko zweryfikowanie konta i obstawianie. Cashback 100% może być Twój, jeśli zagrasz.

Inne promocje GoBet dla graczy

Choć wiadomo, że oferta zakładów i kursów jest najważniejsza, to jednak wielu graczy sprawdza, jakie promocje i bonusy są dla nich przygotowane przez bukmachera. My też sprawdzamy, co GoplusBet ma do zaoferowania.

GoBooster i GoBoost

Uwaga, uwaga! Drogi Graczu, zwróć uwagę, że to dwie różne promocje o praktycznie identycznych nazwach i bardzo podobnym działaniu. GoBet uruchomił bonus GoBooster i bonus GoBoost – pierwszy specjalnie dla fanów AKO, drugi dla tych, którzy wolą kupon SOLO. Co Ty wybierzesz?

Podrasowane kursy na wybrane zdarzenia, ale połączone na kuponie AKO – tak można w skrócie opisać GoBooster. Bukmacherzy GoplusBet wybierają każdego dnia zdarzenia, na które podnoszą kursy (wg zapewnień bukmachera o minimum 30%). Kupon zaprojektowany przez analityków z GoBet znajdziesz na stronie www bukmachera i w aplikacji.

GoBoost działa w sumie podobnie – też chodzi w nim o wyższy kurs, ale na konkretne zdarzenie. Możesz postawić kupon SOLO z takim podrasowanym kursem i to już wystarczy. Ale jeśli chcesz, możesz go też dołączyć do swojego AKO. Decyzja należy do Ciebie.

Gra bez podatku

Kto lubi płacić podatki?? Nie ma chętnych? No cóż, niestety to obowiązek, ale GoBet przygotował promocję, w której możesz otrzymać bonus w wysokości poniesionego podatku. Twoja wygrana może być wyższa o 14%.

Zasady promocji są proste: musisz zagrać AKO z trzema zdarzeniami, gdzie każde z nich musi posiadać kurs co najmniej 1.20.

Pamiętaj tylko, że w promocji nie biorą udziału zakłady z oferty gier karcianych i wirtualnych, zakłady systemowe ani zakłady postawione za freebet.

Urodzinowy freebet

Jeśli już o freebetach mowa, to każdy gracz dostanie od GoBet freebet 25 zł z okazji swoich urodzin. Gdy bonus wyląduje na Twoim koncie, masz 7 dni na jego uruchomienie. Jak to zrobić? Postaw zakład z minimalnym kursem całkowitym 2.0 na zdarzenia z oferty SPORT, LIVE i/lub ESPORT. I tyle, proste, co nie?

Długość ma znaczenie (wg GoBet)

GoplusBet mówi jasno i wyraźnie – im dłuższy, tym lepszy. Oczywiście kupon AKO.

Za 3 zdarzenia na kuponie, gracz bez podatku (pisaliśmy o tym ciut wyżej). Ale jeśli zdecydujesz się obstawiać więcej, to i więcej możesz zyskać.

Przy 4 zdarzeniach na kuponie, bonus rośnie do 16%. Za 5 typów, bonus wynosi już 18%, za 6 – 20% i tak dalej. Magiczna granica, w której bonus wynosi 100% od wygranych środków, to 24 zdarzenia na AKO. Zaryzykujesz?

Pamiętaj – każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs przynajmniej 1.20.

Przyjdź z kolegami

To bonus za polecenie GoBet innym graczom. Możesz dostać freebet 50 zł za każdego gracza, któremu polecisz bukmachera. Warunek uruchomienia bonusa jest jednak taki, że nowy zawodnik musi wpłacić depozyt 200 zł i tyle samo obrócić na zakładach. Wówczas dostajecie po freebecie.

Edytuj kupon i Cashout+

Te dwa produkty bonusowe dają Ci możliwość ingerowania w postawiony kupon. Zacznijmy od tego drugiego.

CashOut+ to klasyczna opcja zamknięcia (rozliczenia) zakładu jeszcze w trakcie trwania meczu. Jednak nie każde wydarzenie zalicza się do tej promocji, pamiętaj, żeby sprawdzić, czy zdarzenie, które obstawiasz ma opcję cashout.

W trakcie wydarzenia możesz wybrać pomiędzy: częściowym cashoutem (dla części stawki), auto cashoutem (dla ustawionego limitu), częściowym auto cashoutem (mix pierwszej i drugiej opcji).

A jak w takim razie działa Edytowanie kuponu? Do kuponu możesz dodać selekcje, zmienić je, a nawet usunąć. Dozwolona jest też zmiana typu zakładu oraz podniesienie stawki. Kupon możesz w ten sposób edytować, gdy cashout jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych zakładów oraz kiedy końcowy wynik kuponu nie został jeszcze rozstrzygnięty.

Czy warto grać z GoBet i odebrać kod bonusowy?

Nowy legalny bukmacher, jakim jest Go+Bet mocno miesza na rynku zakładów. Jego powitalny bonus – cashback 100% do 1000 zł, to pozycja godna rozpatrzenia. Nie ma szczególnie wyśrubowanych warunków odbioru, więc dlaczego by z niego nie skorzystać.

Nasz kod bonusowy to prosty sposób na rejestrację u bukmachera i wejście do gry. Dlatego nie zwlekaj, nie czekaj, nie ociągaj się. Promocyjny kod i bonusy czekają!