LVBET Kod Promocyjny

  • Liczne transmisje wydarzeń e-sportowych na żywo
  • Regularne promocje dla stałych graczy
  • Szeroka oferta sportów wirtualnych

Bonus od II depozytów do 3000 zł, cashback do 333 zł i 20 zł za rejestrację

LVBET to legalny bukmacher, który jest mocno rozpoznawalny na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Działa od lat, promuje się od lat, wielu graczy korzysta z oferty tego bukmachera. Sprawdzamy zatem, co nowi gracze dostają od LVBET w ramach powitalnego bonusa.

Kod promocyjny LVBET na start

Już nawet pobieżny rzut oka na powitalną ofertę LVBET może przyprawić o dreszczyk emocji. Pakiet powitalny do 3333 zł – czy nie brzmi to wspaniale? Nowy gracz dostaje całkiem sporo kasy na start, aby zagrać i spróbować swoich sił w zakładach. Pierwszym bonusem jest 1500 zł od pierwszego depozytu, a jeśli tego jest mało, to LVBET dokłada kolejne 1500 zł za drugi depozyt. Jeszcze za mało? W takim razie zakład bez ryzyka 333 zł dopełnia całości powitalnej oferty LVBET. Choć są jeszcze niespodzianki…

Klasyczny bonus powitalny 1500 zł od LVBET

Jak sama nazwa wskazuje, oferta jest naprawdę klasyczna. Wpłacasz depozyt, a bukmacher dokłada do niego 100% wartości, maksymalnie 1500 zł. Jeśli więc wpłacisz minimalną stawkę 10 zł, LVBET dołoży Ci właśnie 10 zł. Depozyt razem wraz z przyznanym bonusem trafiają następnie na Twoje konto bonusowe, a Ty musisz czterokrotnie obrócić tymi środkami po kursie minimum 1.75.

Pamiętaj przy tym, aby obstawiać tylko zakłady sportowe. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem, podobnie jak zakłady z opcją Cash-Out.

Środki bonusowe stają się Twoimi realnymi pieniędzmi, gdy wszystkie zakłady złożone za pomocą bonusów będą już rozliczone, to znaczy, że wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.

Bonusu 1500 zł od drugiego depozytu

Gdy już przebrniesz przez pierwszy bonus, czeka na Ciebie kolejna powitalna niespodzianka od LVBET, w sumie to bardzo podobna do pierwszej. Znowu może odebrać maksimum 1500 złotych, ale tym razem bukmacher do Twojego drugiego depozytu doda 50% jego wartości. Warunki obrotu bonusem są nieco łatwiejsze niż w przypadku pierwszej wpłaty.

W tym wypadku zgromadzonymi środkami (drugi depozyt + przyznany bonus) trzeba obrócić trzykrotnie po kursie minimum 1.75. Ważne, aby zakłady postawione były w ofercie sportowej, bo podobnie jak przy pierwszym bonusie, z promocji wyłączone są zakłady z opcją Cash-Out, zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets i gry karciane.

Zakład bez ryzyka 333 zł

Nowi gracze w LVBET dostają także bardzo popularny bonus, jaki oferują także inni legalni bukmacherzy. Zakład bez ryzyka pozwala obstawić zdarzenia i nie martwić się utratą środków w przypadku błędnego typowania. Jak to działa w LVBET?

Przy wpłacie trzeciego depozytu trzeba kliknąć “Zakład bez ryzyka” – wówczas system bukmachera wie, żeby tę wpłatę zapisać na specjalnym koncie bonusowym. Maksymalny bonus, jaki można dostać, wynosi 333,3 zł. Oznacza to, że jeśli wpłacisz kwotę wyższą niż 330 zł, to wszystko powyżej tej kwoty trafi na twoje konto główne, a depozyt 330 zł powiększony o bonus wyląduje na saldzie bonusowym, w ramach którego obstawiasz zakład bez ryzyka.

Pamiętaj, żeby minimalny kurs zakładu był 1.75. Jeśli przegrasz, to postawione środki (ale do kwoty 333,3 zł) wracają do Ciebie jako cashback. Następnie przyznanym cashbackiem musisz obrócić raz, także po kursie min. 1.75 i tylko na zakładach z oferty sportowej.

Dodatkowe niespodzianki w ofercie powitalnej LVBET

Oprócz pakietu powitalnego 3333 zł bukmacher ma jeszcze kilka dodatkowych bonusów dla nowych graczy, którzy zarejestrują się w LVBET.

Freebet 20 zł

Po rejestracji, w systemie LVBET pojawi się Twój bonus z mnożnikiem o wartości 20 zł. (bonusowe 1 zł z mnożnikiem x20). Bonus z mnożnikiem możesz użyć tylko na kuponie kombi z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Aktywacja bonusa oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20.

Jak to działa? Zobacz działanie freebetu na naszym przykładzie: bonus 1 zł, stawka po podatku: 0.88 zł, kurs całkowity kuponu wynosi 2.50 – po uruchomieniu mnożnika x20, kurs finalny kuponu to 50, wygrana: 44 zł. Pamiętaj, aby zaznaczyć: “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Jeśli ten bonusowy kupon dobrze obstawisz, to wygraną musisz jeszcze obrócić 2 razy po kursie minimum 2.0, na zakład trzydrogowy (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia). W przypadku kuponu typu Kombi przynajmniej jedna selekcja to zakład 3-drogowy z kursem minimalnym 1.50.

Zbijamy podatek

To ciekawy dodatek do powitalnego pakietu LVBET. Bukmacher oferuje nowym graczom 14-dniową grę bez podatku. Wystarczy, aby kupon zawierał minimum 3 zdarzenia z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40. Wówczas wskaźnik 0.88 podwyższany jest przez LVBET do 1.00.

600 zł na Gry & Wirtualki w LVBET

Powitalny prezent dla graczy, którzy preferują sport wirtualny – specjalny bonus, w ramach którego można zgarnąć nawet 600 zł. LVBET przyzna nowym graczom 100% do wpłaconego depozytu, maksymalnie do kwoty 600 zł. Wpłacony depozyt wraz z przyznanym bonusem znajdziesz na specjalne koncie bonusowym, teraz pozostaje już tylko 6 razy zrobić nimi obrót po minimalnym kursie 1.50 (wyłącznie w ramach oferty Sportów Wirtualnych oraz Gier).

Kod bonusowy LVBET – jak odebrać?

Jeśli powitalna oferta LVBET Cię skusiła, to pamiętaj, żeby skorzystać z niej z naszym kodem bonusowym. To mega proste rozwiązanie! Kliknij na naszej stronie kod bonusowy LVBET, a wówczas już nic nie musisz wpisywać przy rejestracji. Zamiast zapisywać różne kody na kratce, żeby później wklepać je w formularz, wystarczy jedno klik i sprawa załatwiona.

Co jeszcze oferuje LVBET oprócz powitalnych bonusów?

Oferta bonusów LVBET jest bogata i składają się na nią zarówno promocje stałe, jak i czasowe. Jak każdy legalny bukmacher, tak samo LVBET ma dla swoich graczy specjalną ofertę na zakłady sportowe czy na sporty wirtualne.

LV Kombi Boost

Ile zdarzeń obstawiasz – trzy, sześć, a może trzynaście albo więcej? Im więcej masz selekcji, tym wyższy jest boost kursu całkowitego. Jeśli na Twoim kuponie AKO znajdą się trzy zdarzenia, wówczas mnożnik kursu całkowitego wynosi 1.03 (czyli boost jest 3%). Jeśli zdarzenia są cztery, mnożnik wynosi 1.07. I tak dalej, aż do mnożnika 1.75 za trzynaście i więcej selekcji na kuponie.

Ważne w tej promocji jest to, aby zdarzenia miały kurs minimum 1,25.

30 zł w PLAYER BETS

Player Bets LVBET to specjalna oferta bukmachera, w ramach której budujesz swój zakład i obstawiasz statystyki konkretnych zawodników. A jak działa bonus w ramach Player Bets? Stawka zakładu musi wynieść minimum 30 złotych i dotyczyć zdarzenia, które kończy się tego samego dnia. W przypadku przegranej, następnego dnia otrzymasz zwrot stawki. Promocja działa tylko w piątki, soboty i niedziele.

Bezpieczny kupon od 4 selekcji

To promocja, do której można się zapisać w każdy poniedziałek. Co oznacza bezpieczny kupon? Jeśli obstawisz kupon z minimum 4 zdarzeniami (min. kurs zakładu wynosi 3.00) za co najmniej 20 złotych i jeden z typów okaże się nietrafiony, to wówczas możesz liczyć na zwrot do 50 złotych. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75 – masz na to 30 dni.

25 zł czy 50 zł

Kolejna z promocji LVBET, do której można się zapisać co poniedziałek. Wysokość zwrotu zależy tylko od Ciebie, a właściwie od tego, w jakiej wysokości depozyt wpłacisz i za ile zagrasz. 25 zł dostaniesz, gdy zdeponujesz minimum 50 złotych, a następnie postawisz zakład o stawce minimalnej 50 zł, który okaże się przegrany.

Z kolei 50 zł przysługuje za depozyt minimum 100 zł lub więcej, a następnie za zakład o stawce minimalnej 100 zł – w przypadku porażki, masz bonusowy zwrot.

Zwrot 100 zł za Esports

Promocyjny bonus na rozgrywki CS:GO, SC, COD, Fifa i inne. Od czwartku do środy (czyli przez tydzień) obróć co najmniej 500 złotych na zakładach AKO z wydarzeń e-sport po kursie minimum 1.75. Dzięki temu na Twoim promocyjnym koncie pojawi się nawet do 100 złotych na kolejne zakłady. Przyznany bonus podlega 5-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Dwie Dychy na sporty wirtualne

Jeśli w ciągu tygodnia obróciłeś minimum 100 złotych na zakładach z oferty sportów wirtualnych, to z automatu łapiesz się do promocji. Dostajesz bonusowe 20 złotych na kolejne zakłady w ramach rozgrywek wirtualnych. Pamiętaj, że masz 30 dni na obrót bonusem (istnieje obowiązek 5-krotnego obrotu).

Bonusy za karnety

LVBET mocno działa także jako sponsor drużyn sportowych. Dla karnetowiczów tych zespołów bukmacher ma dodatkową promocję – extra 50 zł na zakłady w LVBET.

Gruby kupon

Bonusowy Gruby Kupon to nic innego, jak specjalne wydarzenia ze świata sportu, na które LVBET podbija kurs. Trzeba śledzić stronę lub aplikację LVBET, aby obstawić najlepsze zakłady.

Czy warto odebrać powitalne bonusy LVBET?

Powitalna oferta LVBET robi wrażenie wartością bonusa. To aż 3333 zł, które można odebrać i nimi zagrać. Dużo, prawda? Nie każdy bukmachera daje tyle nowym graczom w ramach oferty powitalnej.   

Jest jednak małe “ale” – to sporo warunków, które trzeba spełnić, aby wykorzystać bonus. Jeśli jednak to Cię nie przeraża, bierz nasz bonusowy kod i graj z LVBET.