Bukmacher bez depozytu. Darmowe freebety 2023

bonusy bez depozytu

Bonus bez depozytu to bardzo pożądany rodzaj bonusa z oferty promocyjnej (i nie tylko) bukmacherów legalnie działających w Polsce. Bo kto by nie chciał kasy za free, prawda? Sprawdźmy więc, który z operatorów jest skłonny nagrodzić swoich klientów w ten sposób. 

Bonus w postaci freebetu bez depozytu działa tak, że gracz dostaje od bukmachera możliwość zawarcia zakładu na konkretną kwotę całkowicie za darmo. I w dodatku bez konieczności dokonywania wpłaty na tzw. konto depozytowe u bukmachera.

Darmowy zakład pozwala sprawdzić się w typowaniu przebiegu wydarzeń sportowych bez inwestowania swojej kasy. Masz na oku jakieś wydarzenie, ale jednocześnie brakuje Ci ochoty lub możliwości wyłożenia na to swoich pieniędzy w danym momencie? Sprawdź ofertę darmowych freebetów u bukmacherów – może któraś z nich przekona Cię i postanowisz zarejestrować się i zagrać…

Nie masz czasu przeglądać wszystkich stron ofert bukmacherów i analizować, który z nich proponuje freebety bez depozytu, jakie są warunki odbioru tego typu bonusu, co trzeba zrobić, aby dostać go bez konieczności przelewania własnych środków? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny przegląd oferty legalnych bukmacherów, w którym skupiliśmy się na bonusach bez depozytu. Wszystko masz podane jak na tacy!

Fortuna – freebet bez depozytu

Jeśli postanowisz zarejestrować się na stronie bukmachera, na „dzień dobry!” dostaniesz od Fortuny 20 zł w formie… No właśnie – nie jest to klasyczny freebet, czyli złotówki na koncie bonusowym, ale punkty w programie lojalnościowym. Otrzymasz dokładnie 2800 punktów w ramach Fortuna Klub Plus. Daje Ci to 20 złotych do wymiany w e-sklepie, na przykład na 2 freebety po 10 zł albo 1 freebet za całą kwotę.

Warunki odbioru:

  • zarejestruj się na stronie;
  • dołącz do programu lojalnościowego;
  • wymień przyznane punkty na freebety;
  • postaw na dowolny zakład.

LV BET – freebet bez depozytu

Być może oferta LV BET jest dla Ciebie najciekawsza… Jeśli tak, zarejestruj się na jego stronie z naszym kodem promocyjnym i złap darmowy zakład o wartości 20 zł i to bez depozytu. Tylko uważaj – nie zalicza się on do pakietu powitalnego, lecz jest dodatkowym bonusem. Otrzymasz go za pełną rejestrację i zaznaczenie opcji „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

I teraz – uwaga! – nie dostajesz 20 zł, ale specjalny mnożnik na zakład. Wygląda to tak, że w ramach promocji otrzymujesz darmowy 1 zł, ale po postawieniu kuponu kwota ta ulega pomnożeniu przez 20. Kupon musi jednak spełniać warunki promocji i odbioru bonusa.

Warunki odbioru:

  • dokonaj pełnej rejestracji;
  • zaznacz „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”;
  • aktywuj przyznany bonus na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25);
  • koniecznie zaznacz na kuponie „Użyj bonusu Wygrane x20”;
  • obróć wygraną 2 razy – kupon musi mieć minimalny kurs 2.0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy