Bukmacher bez depozytu. Darmowe freebety 2023

Co to jest bonus bez depozytu?

To bardzo pożądany rodzaj bonusa w całej ofercie promocyjnej legalnych bukmacherów działających w Polsce. No bo kto by nie chciał kasy za free?! A mówi się, że nic nie ma za darmo – wobec tego sprawdźmy to!

Bukmacher bez depozytu. Darmowe freebety 2023

Bonus bez depozytu działa tak, że gracz dostaje od bukmachera konkretną kwotę w postaci freebeta, czyli darmowego zakładu. I to bez konieczności wpłaty na tzw. konto depozytowe u bukmachera. Brzmi idealnie, prawda?

Darmowy zakład pozwala Ci sprawdzić się bez inwestowania swojej kasy. Masz na oku jakieś wydarzenie, ale nie chcesz wykładać na to swoich pieniędzy? Sprawdź ofertę darmowych freebetów u bukmacherów, może któraś z nich przekona Cię i postanowisz zarejestrować się i zagrać.

A jeśli nie masz czasu przeglądać wszystkich stron www bukmacherów i analizować, który ma freebety bez depozytu, jakie są warunki odbioru bonusa, co trzeba zrobić, aby dostać bonus bez depozytu – spoko, spoko, od tego jesteśmy my!

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny przegląd oferty legalnych bukmacherów z Polski, w którym skupiliśmy się na darmowych bonusach bez depozytu. Wszystko masz podane jak na tacy, voilà!

Bonusy bez depozytu — aktualna oferta bukmacherów

BukmacherBonus bez depozytuWymagany obrót
Fortuna20 zł w postaci punktów lojalnościowych Fortuna Klub Polskabez warunków obrotu
LV BET20 zł po pełnej rejestracjiwymagany dwukrotny obrót
BetX25 zł za pełną rejestracjębez warunków obrotu
Totalbet20 zł za pełną rejestrację
10 zł za zgody marketingowe
bez warunków obrotu

Fortuna Freebet bez depozytu

Jeśli postanowisz zarejestrować się na stronie bukmachera z kodem promocyjnym Fortuna, to na dzień dobry dostaniesz od Fortuna 20 zł w formie… no właśnie! Nie jest to klasyczny freebet, czyli złotówki na koncie bonusowym, ale punkty w programie lojalnościowym. Otrzymasz dokładnie 2800 punktów w ramach Fortuna Klub Plus. Daje Ci to 20 złotych do wymiany w e-sklepie, na przykład na 2 freebety po 10 zł albo 1 freebet za całą kwotę.

Warunki odbioru:

 • Zarejestruj się na stronie
 • Dołącz do programu lojalnościowego
 • Wymień przyznane punkty na freebety
 • postaw na dowolny zakład

LV BET Freebet bez depozytu

Być może oferta LV BET jest dla Ciebie najciekawsza, a jeśli tak, to zarejestruj się z kodem promocyjnym LV BET i złap darmowy zakład o wartości 20 zł i to bez depozytu. Tylko uważaj – nie wchodzi on do pakietu powitalnego, ale jest dodatkowym bonusem. Otrzymasz go za pełną rejestrację i zaznaczenie opcji “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

I teraz uwaga – nie dostajesz 20 zł, ale specjalny mnożnik zakład. Wygląda to tak, że w ramach promocji przyznaną masz darmowe 1 zł, ale po postawieniu kuponu jest ona przemnożona przez 20. Kupon musi jednak spełniać warunki promocji i odbioru bonusa.

Warunki odbioru:

 • Dokonaj pełnej rejestracji
 • Zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”
 • Aktywuj przyznany bonus na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25)
 • Koniecznie zaznacz na kuponie “Użyj bonusu Wygrane x20”
 • Obróć wygraną 2 razy – kupon musi mieć minimalny kurs 2.0

BetX Freebet bez depozytu

Choć BetX to całkiem młody legalny bukmacher, to oferta promocyjna jest naprawdę ciekawa, bo wśród niej znajduje się darmowy zakład bez depozytu. Po pełnej rejestracji (tzn. po zweryfikowaniu konta) i po wyrażeniu zgody na działania marketingowe, otrzymasz freebet 25 zł do wykorzystania na zakłady. W tym przypadku również otrzymasz niską kwotę (2 zł), ale do tego mnożnik 12,5.

Warunki odbioru:

 • Załóż konto i zweryfikuj je
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Wykorzystaj freebet w ciągu 3 dni od dnia przyznania
 • Postaw dowolny kupon z oferty sportowej z kursem co najmniej 2.0

Totalbet Freebet bez depozytu

Grając z Totalbet masz szansę nie na jeden freebet, a dwa darmowe zakłady bez depozytu. Ale po kolei.

Bonusy możesz dostać w momencie zakładania konta. Freebet 20 zł masz za samo zarejestrowanie się na z kodem promocyjnym Totalbet, a dodatkowy freebet 10 zł za zgody marketingowe. Są to więc klasyczne bonusy bez depozytu – dostajesz je, zanim cokolwiek wpłacisz.

Warunki odbioru:

 • Załóż konto
 • Wyraź zgody na marketing mailowy i sms (warunek freebet 10 zł na start)
 • Wykorzystaj przyznane kwoty na zakłady SOLO lub AKO z minimalnym kursem kuponu 2.0
 • Bonusów nie wolno dzielić ani łączyć (np. jeden kupon 30 zł)
 • Masz 7 dni (licząc od dnia przyznania), aby wykorzystać frrebety

Freebet bez depozytu przy rejestracji

Niezbyt wielu legalnych bukmacherów daje graczom darmową kasę bez warunku wcześniejszej wpłaty depozytu. Szkoda, bo to prawdziwa gratka dla każdego, kto chce obstawiać.

W ofercie firm bukmacherskich można rzecz jasna znaleźć promocje z freebetami (o czym przeczytasz nieco niżej), ale są one przyznawane “za coś” np. za zakład w apce czy za aktywność – nie są to więc darmowe bonusy bez depozytu, które chcieliśmy Wam pokazać.

Najlepszy bonus bez depozytu

Z punktu widzenia gracza najlepszy freebet bez depozytu proponuje Totalbet. W sumie do zgarnięcia jest 30 zł, ale trzeba tę kwotę rozłożyć zgodnie z przyznanymi freebetami (odpowiednio 20 zł i 10 zł). Na szczęście nie trzeba spełniać jakiś skomplikowanych warunków, aby odebrać bonus.

Na drugim miejscu wg nas plasuje się oferta BetX – całkiem duża kwota jak na freebet (25 zł) to na pewno plus. Minusem jest wymóg wykorzystania promocji w ciągu 3 dni oraz nietypowy przelicznik zakładu (2 zł x 12,5), co może nieco wystraszyć mniej doświadczonych graczy.

Podium zamyka Fortuna i ich freebet 20 zł. Brak konieczności obrotu to duże ułatwienie, ale gracze muszą pamiętać, że dostają właściwie nie freebet, a punkty lojalnościowe. Wiąże się to z wymogiem wymiany w e-sklepie Fortuny.

Na końcu mamy LV BET. Fajnie, że ten legalny bukmacher (jako jeden z nielicznych) ma w swojej ofercie bonus bez depozytu, ale mnożnik 1×20 i warunek dwukrotnego obrotu powodują, że oferta LV BET ląduje tuż za pudłem.

Inne freebety u bukmacherów

Tak jak już wspomnieliśmy, jeśli będziesz przeglądać promocje bukmacherów, to z całą pewnością znajdziesz wśród nich freebety. Nie są to jednak bonusy bez depozytu, bo wymagają wcześniejszych wpłat.

Przykładowo w ofercie powitalnej Suberbet jest co prawda freebet 34 zł, ale jest on przyznawany po pierwszej wpłacie (min. 50 zł), więc nie łapie się do naszego przeglądu bonusów bez depozytu. Ten bukmacher ma jeszcze drugi freebet – darmowy zakład w wysokości 20 zł za instalację aplikacji mobilnej. A właściwie nie tyle instalację, ile postawienie z jej pomocą zakładu, co rzecz jasna wymaga depozytu. Jeśli kwota tej pierwszej wpłaty będzie niższa niż 20 zł – bonus nie przysługuje.

Podobnie działa to też m.in. w NobleBet i ich bonusie za aplikację mobilną.

Bukmacherzy oferują również darmowe zakłady przy rejestracji, ale po pierwszej wpłacie. Warto wspomnieć tu choćby o ofercie powitalnej PZBuk – w ramach niej przysługuje bonusowy freebet 50 zł, ale trzeba wcześniej wpłacić taką samą kwotę.

Jeszcze innym przykładem są freebety na urodziny (np. w forBET). Teoretycznie nie zależą ani od wpłaty, ani od postawienia zakładu, ale warunkiem otrzymania prezentu jest aktywność na koncie rozumiana jako depozyty o określonej wartości i określona liczba zakładów – nie są to więc tak do końca bonusy bez depozytu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bonusu od depozytu?

Jeśli szukasz możliwości dostania darmowego zakładu od bukmachera, to sprawdź koniecznie, jakie są warunki jego przyznania – czy jest to faktycznie bonus bez depozytu, czy też musisz dokonać wpłaty, aby go otrzymać.

Na ten moment większość legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce, proponuje freebet “coś za coś”. W ofercie freebetów przyznawanych naprawdę bez depozytu warto bliżej przyjrzeć się kilku regulaminowym kwestiom.

Jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach, dlatego gdy udało Ci się znaleźć ofertę z bonusem bez depozytu, to doczytaj, jakie są warunki odbioru takiej promocji. Zwróć uwagę na “termin ważności” – freebety często są przyznawane na bardzo krótki czas (np. w BetX masz tylko 3 dni na zagranie).

Pamiętaj również o warunkach zakładów – czy musi to być AKO, jaki musi być minimalny kurs kuponu i poszczególnych zdarzeń. W niektórych przypadkach z możliwości zagrania freebetu wyłączone są określone rynki (np. sporty wirtualne).

Ostatnia rzecz to konieczność obrotu wygraną – coś, co jest dosyć typowe dla bonusów bukmacherskich. Sprawdź zatem, czy wygrana z freebet ląduje od razu na Twoim koncie (i w jakiej wysokości), czy też musisz nią obrócić (jak np. w ofercie LVBET), aby stała się wypłacalna.