BetX kod promocyjny

  • Zakład łączony – obstawiaj kilka zdarzeń w ramach jednego spotkania
  • Zwrot 10-krotności stawki w przypadku jednego błędu na kuponie
  • Dużo czasowych promocji

Bonus od depozytu do 1500 zł, zakład bez ryzyka do 250 zł, freebet 25 zł za weryfikacje konta

Na rynku zakładów bukmacherskich zmienia się wiele rzeczy. Pojawiają się nowe pomysły na bonusy, kolejne rozgrywki oraz oczywiście nowi bukmacherzy. BetX należy do grona najmłodszych firm przyjmujących zakłady sportowe. Żeby szybko zdobyć rynek, bukmacher musi działać odważnie i zdecydowanie oraz oferować ciekawe promocje. Czym BetX chce skusić nowych graczy? Co znajduje się w ich ofercie na start?

Bonusy dla nowych graczy od BetX

Oferta BetX dla nowych graczy przyprawia o dreszczyk emocji, gdy spojrzymy na kwotę bonusów. Po pierwsze do 1500 zł za depozyt, po drugie 250 zł w ramach freebetu, po trzecie freebet 25 zł za zgody marketingowe. W sumie to nawet 1775 zł, które można zdobyć z naszym kodem, po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera. Jak zdobyć taką niezłą sumkę?

1500 zł od depozytu

BetX proponuje coraz bardziej popularny wśród graczy bonus od depozytu. Polega ona na przyznaniu 100% wartości pierwszej wpłaty, przy czym minimalny depozyt to 10 zł. Jeśli wpłacisz właśnie taką kwotę, Twój bonus także wyniesie równe 10 zł. Wiadomo więc, że aby dostać maksymalną wartość bonusa, czyli 1500 zł, tyle samo trzeba wpłacić w ramach pierwszego depozytu. Ale to jeszcze nie koniec, teraz najważniejsze!

Żeby aktywować bonus, musisz sześciokrotnie obrócić swoim depozytem w ciągu 30 dni od dokonania wpłaty. To nie koniec warunków – minimalny kurs kuponu musi wynosić 1.95, a jeśli jest grasz kupon AKO, to którekolwiek ze zdarzeń na kuponie nie może mieć kursu mniejszego niż 1,30. Pamiętaj też, że do promocji nie zaliczają się zdarzenia z rozgrywek wirtualnych.

Za każdym razem po obstawieniu kuponu uwalniana jest 1/6 część bonusa, aż do szóstego obrotu, po którym na Twoim koncie pojawi się cała promocyjna kwota.

Zakład bez ryzyka 250 zł

Nowi gracze mogą otrzymać także 100% zagranej stawki, o ile kupon okaże się przegrany. W takiej sytuacji gracz dostaje darmowy zakład do wysokości 250 zł. Jakie są zasady przyznania bonusa?

Twój pierwszy kupon musi być AKO z co najmniej 3 zdarzeniami z oferty sportowej (kurs każdego nie mniejszy niż 1,30).

Jeśli przegrasz, BetX przyzna Ci freebet o wartości 100% stawki tego kuponu, ale maksymalnie 250 zł. Wykorzystaj ten darmowy zakład w ciągu 3 dni (kupon z kursem min. 2,0), bo inaczej nici z bonusa.

25 zł w ramach bonusa Zgoda buduje

Trzeci z powitalnych bonusów to freebet 25 zł. BetX przyznaje go za samo zarejestrowanie się na stronie bukmachera i wyrażenie zgody na działania marketingowe (sms i newsletter). Trzeba tylko pamiętać o zweryfikowaniu konta, czyli o pełnej rejestracji. Prościzna, co nie?

Jak zdobyć bonusy powitalne BetX

Czujesz, że ten pakiet dla nowych graczy jest dokładnie tym, czego szukasz? W takim razie nie zwlekaj, nie odkładaj decyzji, tylko wejdź do gry. Odbierz bonusy z naszym kodem promocyjnym. To bardzo proste – kliknij nasz specjalny kod, a system przeniesie Cię na stronę bukmachera (kod będzie już zapamiętany). Teraz już tylko rejestracja i do dzieła!

Jakie jeszcze promocje ma BetX

Tak jak już wspomnieliśmy, BetX jako całkiem nowy legalny bukmacher na polskim rynku musi mocno walczyć o graczy. Jak ich chce skusić i czym przyciągnąć? Na pewno pomocne są dobre promocje!

Zakład bez ryzyka TOP5

Jeśli obstawiasz rozgrywki piłkarskie z pięciu najlepszych lig w Europie, to możesz liczyć na dodatkowe boost do zakładu bez ryzyka.

Każdy nowy gracz, który postawi kupon AKO (minimum 3 zdarzenia z oferty sportowej) o stawce minimalnej 10 zł, może wejść do gry. Ważne, aby co najmniej jedno ze zdarzeń było spośród rozgrywek: Premier League, Ligue 1, Bundesliga, Serie A lub La Liga.

Twój pierwszy kupon spełniający te warunki, wygrany lub przegrany, uprawnia Cię do bonusa. To freebet o wartości 100% stawki zakładu. A jeśli wygrasz masz jeszcze dodatkowy freebet o wartości 10% od wygranej kwoty.

BetX oddaje – bonus na e-sport

Grasz w e-sport? Oferta BetX jest bogata i jeśli się na nią zdecydujesz, to czeka na Ciebie specjalny bonus. Postaw kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z oferty esport, po kursie minimalnym kuponu 2,50 i za stawkę co najmniej 30 zł.

W przypadku porażki (czego oczywiście Ci nie życzymy), bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 50% zagranej stawki. Maksymalnie możesz dostać 100 zł, z czego 50 zł jako freebet, a drugie 50 zł na Twoje konto.

Autostrada do freebetu

Wiadomo, że najwięcej wydarzeń sportowych dzieje się w weekend. Warto to wykorzystać, bo od piątku do niedzieli działa specjalny weekendowy bonus BetX.

Nie ma znaczenia, jaka jest stawka pojedynczych kuponów, ważne, żeby Twój obrócić co najmniej 100 zł, a minimalny kurs był 2,0. Nie liczy się też to, czy obstawiłeś dobrze, czy źle. Freebet o wartości 10 zł dostajesz po prostu za weekendowy obrót. Fajnie, prawda?

eXtra Kursy

Tak jak każdy szanujący się bukmacher, również i BetX ma swojej ofercie promocyjne kursy na topowe wydarzenia. Każdego dnia sprawdzaj, które zdarzenia zostały wytypowane przez bukmachera do promocji eXtra kursy. Zdarzenia z podwyższonym kursem możesz obstawiać SOLO lub AKO lub w systemie.

nieTrafiony

Każdemu zdarza się chybić i źle obstawić. Ale jeśli postawisz kupon spełniający określone warunki, to w przypadku porażki dostaniesz zwrot w wysokości 10% stawki netto.

Do promocji nieTrafiony liczą się tylko kupony AKO z co najmniej 8 zdarzeniami, a każde z nich musi mieć kurs nie większy niż 8,0. Kurs łączny kuponu AKO musi wynieść min. 200. Gdy jedno ze zdarzeń będzie przegrane, a pozostałe będą dobrze obstawione (co oznacza, że cały kupon jest nietrafiony), wówczas otrzymasz bonusowy zwrot na konto.

Bonus AKO

To specjalna promocja dla graczy preferujących kupony AKO, a nie SOLO. Zasada działania promocji jest prosta – im więcej zdarzeń obstawisz, tym większy bonus otrzymasz. Za dwa zdarzenia na kuponie (tak, tak, wystarczą już 2 typy), dostaniesz extra 1% do potencjalnej wygranej. Za 5 zdarzeń to już 7%, a za 10 typów – 30%. Aby dostać bonus w wysokości 100% wygranej, na kuponie AKO musisz umieścić co najmniej 24 zdarzenia.
Pamiętaj, aby w każdym przypadku zdarzenia miały kurs minimum 1,25. Z tym bonusem kupon AKO naprawdę się opłaca!

Czy warto odebrać kod bonusowy BetX i obstawiać?

Nowy gracz może liczyć na naprawdę dobre bonusy od BetX. Do zdobycia są freebety, jest też wysoki bonus od depozytu (a tego nie oferuje zbyt wielu bukmacherów). Nie ma się więc chyba co zastanawiać, prawda? Nasz kod bukmacherski pozwoli Ci na zdobycie bonusów na start, a później po wpłaceniu depozytu czeka Cię już tylko dobre typowanie (czego Ci serdecznie życzymy!).