Olympique Marsylia – Benfica Lizbona: kursy i typy bukmacherskie (18.04.24)

Benfica wygrała u siebie z Marsylią 2:1, sprawiając tym samym, że seria przegranych francuskiego zespołu zwiększyła się do pięciu. Czy po czwartkowym starciu tych zespołów będzie jeszcze bardziej godna pożałowania? Niewykluczone. Sprawdźmy jednak najpierw, jaką ofertę na mecz przygotował legalny bukmacher Fuksiarz

Marsylia vs. Benfica – przedmeczowe nastroje

W marsylskim zespole trudno o dobry nastrój, skoro przegrywa on kolejne mecze i lada moment może odpaść z Ligi Europy. Benfica to bowiem silna drużyna, walcząca o mistrzostwo Portugalii i, jak pokazała w zeszłym tygodniu, potrafiąca zwyciężać również w innych rozgrywkach niż krajowe. Na wyjeździe powinno być jej teoretycznie trudniej o wygraną, ale słabo dysponowanej od dłuższego czasu Marsylii goście nie mają powodu się obawiać. 

Marsylia vs. Benfica – czy wszystko już jest jasne?

W stolicy Portugalii goście wygrali tylko jedną bramką, ale zaprezentowali się znacznie lepiej od swoich przeciwników. W rewanżu raczej nie będą nastawiać się wyłącznie na przeszkadzanie gospodarzom w konstruowaniu przez nich ataków, ponieważ sami najlepiej czują się z piłką przy nodze. Spodziewamy się zatem interesującego starcia, w którym jednak trudno będzie marsylczykom odrobić straty, jeżeli nagle nie poprawią diametralnie swojej formy. To zawsze jest możliwe, ale czy nastąpi właśnie w czwartek wieczorem? 

Marsylia – Benfica: kursy bukmacherskie

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Marsylia – Benfica

2.35 – 3.55 – 2.75

Fuksiarz

Obie drużyny strzelą gola: tak/nie

1.60/2.20

Fuksiarz

Awans: Marsylia/Benfica

3.00/1.35

Fuksiarz

BONUS

260 ZŁ
  • Zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu
  • Cashback bez limitu do 200 zł
  • Freebet 10 zł w aplikacji za samą rejestrację!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nasz typ na mecz Marsylia – Benfica

Według nas Benfica nie przegra meczu z Marsylią na jej terenie, dlatego z oferty Fuksiarza wybralibyśmy zakład: „Podwójna szansa – X2” z kursem 1.53. Portugalczyków czeka wymagające starcie, ale w tej chwili są oni w znacznie lepszej formie od swoich najbliższych rywali, w związku z czym jak najbardziej stać ich przynajmniej na remis. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Benfica Lizbona?

Mecz odbędzie się w czwartek (18.04.24) o godz. 21.00. Transmisję z wydarzenia pokaże Viaplay. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy