Ukraina – Islandia: kursy i typy bukmacherskie (26.03.24)

Choć Polska zagra dziś o awans do ME 2024 na wyjeździe, na terenie naszego kraju i tak odbędzie się mecz, którego stawka będzie dokładnie taka sama. We Wrocławiu Ukraina będzie bowiem podejmować Islandię. Która z tych drużyn opuści Tarczyński Arenę w lepszych humorach i co sądzą na ten temat analitycy Fuksiarza?

Jak zaprezentowały się ostatnio Ukraina i Islandia?

Ukraina awansowała do finałów baraży o Euro w Niemczech, ale z dużymi problemami. Przez większą część meczu z Bośnią i Hercegowiną przegrywała 0:1, by dopiero w końcówce starcia zdobyć dwa gole przechylające szalę zwycięstwa na jej stronę. Znacznie pewniej tego samego dnia wypadła Islandia. Drużyna z północy Starego Kontynentu ograła na wyjeździe Izrael aż 4:1. Czy to jednak oznacza, że będzie faworytem także dzisiejszego meczu na Dolnym Śląsku? Niekoniecznie, ponieważ to jednak Ukraińcy posiadają lepszych piłkarzy i większy potencjał – przynajmniej na papierze.  

Typy, kursy i nasz typ na mecz Ukraina – Islandia

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Ukraina – Islandia

1.48 – 4.00 – 6.80

Fuksiarz

Awans: Ukraina – Islandia

 1.20 – 4.20

Fuksiarz

Obie drużyny strzelą gola: tak/nie

2.10/1.65

Fuksiarz

Wydaje się, że Ukraina powinna dołączyć do uczestników finałów Euro 2024, ale dyspozycja jej piłkarzy z poprzedniego meczu sprawia, że o awans może być bardzo ciężko. Islandia na pewno nie podda się bez walki, choć w ostatnim czasie wygrywa głównie z mało wymagającymi przeciwnikami. Nasi wschodni sąsiedzi do tego grona na pewno się nie zaliczają, dlatego powinniśmy być świadkami dość wyrównanego starcia. Naszym zdaniem to jednak Ukraina wyjdzie z niego zwycięsko, dlatego z oferty Fuksiarza wybralibyśmy zakład: „1X2 – 1” z kursem 1.48.

Kiedy i gdzie obejrzeć mecz Ukraina – Islandia?

Mecz odbędzie się dziś (26.03.24) o godz. 20.45. Transmisję z wydarzenia pokaże telewizja Polsat Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP 3 bukmacherów

200 zł

260 zł

3700 zł

3755 zł

300 zł

330 zł

Ostatnie wpisy
Arsenal – Chelsea: kursy i typy bukmacherskie (23.04
AC Milan – Inter Mediolan: kursy i typy (22.04
Warta Poznań – Stal Mielec: kursy i typy (22.04
AS Roma – Bologna: kursy i typy bukmacherskie (22.04