Walia – Polska: kursy i typy bukmacherskie (26.03.2024)

Wtorkowy mecz Walii z Polską będzie dla obu drużyn o być albo nie być w finałach Euro 2024. Która z reprezentacji zdoła wywalczyć awans do niemieckiego turnieju i ile można zarobić na obstawieniu wygranej każdej z nich? Sprawdzamy ofertę Superbetu.

O czym warto pamiętać przed meczem Walia – Polska?

Zarówno Walijczycy, jak i Polacy pewnie zwyciężyli swoje poprzednie starcia w barażach o udział w nadchodzących mistrzostwach Europy. Wyspiarze pokonali 4:1 Finlandię, a biało-czerwoni pewnie ograli Estonię 5:1. Czy to zwiastuje kolejny grad goli – tym razem w Cardiff? Niekoniecznie. Bardziej realny może być scenariusz, w którym ani gospodarze, ani goście nie będą chcieli przede wszystkim stracić bramki. Dlaczego? Ponieważ niezbyt komfortowo czują się w grze pozycyjnej, a konieczność „gonienia” wyniku zmusiłaby ich właśnie do powolnego budowania akcji.

Typy, kursy i nasz typ na mecz Walia – Polska

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Walia – Polska

2.55 – 3.10 – 3.00

Superbet

Obie drużyny strzelą: tak/nie

 2.00/1.80

Superbet

Powyżej 1.5 gola

1.47

Superbet

Bardzo trudno przewidzieć ostateczny wynik i to, czy do wyłonienia jednego z ostatnich uczestników Euro 2024 będzie potrzebna dogrywka i ewentualnie rzuty karne. Decydujące może być to, kto pierwszy (i czy w ogóle) trafi do siatki przeciwnika. To bowiem powinno „otworzyć” mecz i sprawić, że druga z drużyn będzie zmuszona się odsłonić, ułatwiając tym samym rywalom przeprowadzanie kontrataków. Z oferty Superbetu wybralibyśmy zatem inny zakład niż na zwycięstwo którejś z reprezentacji czy remis po 90 minutach, a mianowicie: „Walia strzeli gola – tak” z kursem 1.40.  Skoro bowiem Polacy zagrają na wyjeździe, a nawet w meczu u siebie ze słabiutką Estonią stracili bramkę, wydaje się, że Walijczyków stać na zdobycie przynajmniej jednej. Zwłaszcza że są groźni przy stałych fragmentach gry.

Specjalna promocja Superbetu na mecz Walia – Polska. Do wygrania bonus 400 PLN!

Przy okazji meczu Walia – Polska warto wspomnieć, że legalny bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla swoich nowych klientów – aż 400 PLN bonusu. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Warunki nie są specjalne skomplikowane. Wystarczy bowiem:

  1. Zarejestrować nowe konto gracza w Superbet, korzystając z naszego linku i wyrażając wszystkie zgody marketingowe.
  2. Wpłacić na nie min. 50 PLN.
  3. Przed startem meczu Walia – Polska zagrać swój pierwszy kupon za kwotę co najmniej 2 PLN i umieszczając na nim jedno ze zdarzeń: „Polska strzeli gola – tak” lub „Polska – Liczba Goli – powyżej 0.5”.

 

Jeśli kupon okaże się trafiony, Superbet przyzna swoim nowym graczom 400 PLN bonusu. Następnie należy go zaakceptować i obrócić w ciągu 7 dni. W jaki sposób? Stawiając trzy kolejne kupony akumulowane z minimalnym kursem łącznym na poziomie 1.91. Kiedy do tego dojdzie, środki będzie można przeznaczyć na dalszą grę w dowolnej formie lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe. Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kiedy i gdzie obejrzeć mecz Walia – Polska?

Mecz Walii z Polską odbędzie się we wtorek (26.03.24) o godz. 20.45. Starcie obu drużyn pokażą telewizje: TVP Sport, TVP 1, Polsat Sport Premium 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP 3 bukmacherów

200 zł

260 zł

3700 zł

3755 zł

300 zł

330 zł

Ostatnie wpisy
Arsenal – Chelsea: kursy i typy bukmacherskie (23.04
AC Milan – Inter Mediolan: kursy i typy (22.04
Warta Poznań – Stal Mielec: kursy i typy (22.04
AS Roma – Bologna: kursy i typy bukmacherskie (22.04