Llamas Ruiz – Hurkacz: kursy i typy bukmacherskie (05.04.24)

Llamas Ruiz – Hurkacz: kursy i typy bukmacherskie (05.04.24)

W swoim pierwszym tegorocznym meczu na mączce Hubert Hurkacz pokonał w dwóch setach Jana Choinskiego, lecz – zgodnie z naszymi przewidywaniami – nie bez problemów. Polak musiał bowiem rozegrać ponad 20 gemów, co było spowodowane głównie przyzwoitą grą jego rywala. Czy w starciu z Pablo Llamase Ruizem można spodziewać się podobnego scenariusza? 

O czym warto wiedzieć przed meczem Llamas Ruiz vs. Hurkacz?

Najbliższy rywal „Hubiego” to zaledwie 21-letni Hiszpan, zajmujący obecnie dopiero 152. miejsce w rankingu ATP. Zawodnik ten mierzy 188 cm wzrostu, co w połączeniu ze sporą siłą sprawia, że jest groźny w polu serwisowym. Llamas Ruiz to jednak nie typowy „serwbot”, ponieważ potrafi grać technicznie i cierpliwie. Hiszpański zawodnik jest praworęczny, a przy uderzeniach z backhandu korzysta z obu dłoni jednocześnie. Jak zatem widać, sporo łączy go z Hurkaczem. Polak jest jednak znacznie bardziej doświadczony. Ponadto na co dzień mierzy się z zawodnikami z tenisowego topu.

Jak Llamas Ruiz i Hurkacz radzą sobie w ostatnim czasie?

Dla Hiszpana starcie z Hubertem będzie już piątym na kortach w portugalskim mieście Estoril. 21-latek dostał się bowiem do niego przez eliminacje, w których pokonał (bez straty seta) dwóch innych graczy. Później zaś okazał się lepszy od Niemca Dominika Koepfera oraz swojego rodaka Davida Jordy Sanchisa. Dla Hurkacza mecz z Llamasem Ruizem będzie zaś dopiero drugim na portugalskiej ziemi. W poprzednim wygrał w dwóch setach z Brytyjczykiem Janem Choinskim.

Kursy Superbetu na mecz Llamas Ruiz – Hurkacz i nasz typ

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Llamas Ruiz – Hurkacz

3.40 – 1.33

Superbet

Liczba setów: poniżej/powyżej 2.5

1.53/2.40

Superbet

Czy będzie tiebreak: tak/nie

2.20/1.60

Superbet

Wydaje nam się, że Hurkacza czeka kolejny dość trudny mecz. Gra na mącze niespecjalnie „leży” Polakowi, ponieważ na tego typu powierzchni piłka odbija się wyraźnie wolniej niż od kortu trawiastego czy twardego. W związku z tym najgroźniejsza broń Huberta – potężny serwis – jest obecnie mniej skuteczna niż w poprzednich turniejach. Myślimy jednak, że wrocławianin wykorzysta swoje doświadczenie i pokona hiszpańskiego rywala. Naszym zdaniem przynajmniej w jednym secie zajdzie jednak konieczność rozegrania dodatkowego gema, dlatego z oferty Superbetu wybralibyśmy zakład: „Czy będzie tiebreak – tak” z kursem 2.20. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Llamas Ruiz vs. Hurkacz?

Mecz Llamas Ruiz – Hurkacz zostanie rozegrany w piątek (05.04.04) najwcześniej o godz. 13.00. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na sportowych kanałach telewizji Polsat. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy