Mobilne aplikacje bukmacherskie – ranking. Czerwiec 2024

Typowanie wyników zdarzeń sportowych (i innych) za pieniądze nigdy nie było łatwiejsze niż w dzisiejszych czasach. Dlaczego? Ponieważ już od dłuższego czasu klienci legalnie działających w Polsce bukmacherów mogą robić to nie tylko na swoich komputerach, ale też innych urządzeniach. A wszystko to za sprawą służących do tego aplikacji, którym właśnie dziś postanowiliśmy przyjrzeć się nieco wnikliwiej. Zainteresowany/a? W takim razie sprawdź nasz poniższy ranking!

Aplikacje od legalnych bukmacherów – czy są darmowe? 

Tworząc nasze zestawienie, wzięliśmy pod uwagę „apki”, które oferują graczom następujący bukmacherzy:

 • Fuksiarz; 
 • Superbet;
 • LV BET;
 • ETOTO; 
 • STS;
 • Fortuna; 
 • ComeOn;
 • PZBuk;
 • forBET; 
 • Betcris; 
 • BetX;
 • Go+bet. 

 

Już na samym początku za duży plus aplikacji oferowanych przez każdą z wymienionych wyżej firm należy uznać fakt, że, po pierwsze, są one darmowe, a po drugie – mogą pobrać je zarówno użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem operacyjnym iOS, jak i użytkownicy sprzętów z Androidem. Jeżeli jednak zaliczasz się do tej drugiej grupy osób, musisz pamiętać, że do korzystania z każdej aplikacji bukmacherskiej będzie wymagane od Ciebie wyrażenie zgody na instalację tego rodzaju produktu cyfrowego z nieznanego źródła. Nie musisz się jednak obawiać – to nic niebezpiecznego. 

W przypadku urządzeń z systemem Android to całkowicie normalne, ponieważ „apki” bukmacherskie nie znajdują się w Google Pay, dlatego należy pobrać je ze strony wybranego operatora (czyli właśnie „nieznanego” źródła). Użytkownicy sprzętów z iOS mogą za to pobrać interesujące nas w tym miejscu aplikacje nieco szybciej i wygodniej – bezpośrednio z App Store. Jeśli zaś chodzi o sam proces instalacji aplikacji proponowanych przez bukmacherów, nie różni się on od tego, przy który należy przejść, chcąc zacząć korzystać z jakiejkolwiek innej „apki”. Na pewno wiesz doskonale, na czym to polega, więc nie ma sensu, abyśmy tłumaczyli Ci, o co chodzi. Przejdźmy zatem do meritum, czyli bardziej szczegółowego opisu aplikacji każdego bukmachera z naszej listy. 

Fortuna – aplikacja mobilna

Fortuna, podobnie do STS-u, ma do zaoferowania użytkownikom swojej aplikacji przede wszystkim bardzo duży wybór streamowanych w dobrej jakości wydarzeń sportowych. Ponadto użytkownicy „apki” mają zapewniony dostęp m.in. do typów dotyczących sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Stają ponadto przed szansą skorzystania z opcji udostępniania swoich kuponów innym graczom i dyskutowania na ich temat. Krótko mówiąc, użytkowanie „apki” Fortuny jest bardzo podobne do tego, jak wygląda obstawianie na stronie internetowej bukmachera, który od lat uznawany jest za jednego z najlepszych na polskim runku. Trudno się zresztą temu dziwić, skoro widać, że przykłada dużą wagę m.in. do sposobu funkcjonowania udostępnianej przez niego aplikacji. 

Za główną wadę aplikacji Fortuny uznać należy występujące niekiedy problemy z logowaniem się do niej oraz oglądaniem poszczególnych wydarzeń sportowych (brak streamu pomimo informacji o jego dostępności). Występowały one jednak głównie na początku 2024 r., czyli po dość dużych pracach nad nową wersją „apki” bukmachera. Z czasem można zauważyć ich coraz mniej, ale jednak wciąż się zdarzają. 

BONUS

335 ZŁ
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 10zl freebet -> tylko z naszym kodem!
 • 20 zł bez depozytu na start
 • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

ETOTO – aplikacja mobilna 

Biorąc pod uwagę aplikacje mobilne wszystkich legalnych bukmacherów z naszego rankingu, nikogo nie powinno dziwić wysokie w nim miejsce produktu cyfrowego ETOTO. Co wpływa na to w głównej mierze? Już od dawna bukmacher ten przykłada dużą wagę do tego, by jego klienci mogli obstawiać wydarzenia sportowe (głównie) w maksymalnie komfortowych warunkach na swoich urządzeniach mobilnych. Dlatego co pewien czas zapewnia im możliwość skorzystania z nowych funkcjonalności. Aby lepiej zobrazować te najświeższe, warto przytoczyć ja za oficjalną stroną bukmachera charakteryzującego się granatowym kolorem. Są to zatem: 

 • natywna nawigacja SDF
 • superszybkie ładowanie
 • obstawianie TURBO jednym przyciskiem
 • powtarzanie zakładów co 1s
 • rozbudowana historia
 • weryfikacja konta przez MojeID

 

Można więc tylko żałować, że ETOTO nie zapewnia swoim klientom możliwości oglądania meczów online w aplikacji, którą im oferuje. Niewykluczone bowiem, że zostałaby ona wówczas uznana przez nas za najlepszą spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku. Niemniej i tak jest obecnie zdecydowanie warta uwagi i pochwały. 

BONUS

777 ZŁ
 • Bonus 100% do 200 zł i Freebet 20 zł
 • Bonus 100% do 200 zł i Freebet 20 zł
 • Bonus 100% do 300 zł i Freebet 37 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Superbet – aplikacja mobilna 

Jednym z głównych atutów aplikacji Superbetu jest możliwość zgarnięcia freebetu o wartości 20 PLN za jej instalację (kliknij tutaj i poznaj szczegóły oferty powitalnej tego bukmachera dla jego nowych klientów). Co poza tym? Dużo różnego rodzaju statystyk – to po pierwsze. Po drugie, jeden z najpopularniejszych obecnie na polskim rynku „buków” pozwala wykorzystywać jego „apkę” do udostępniania kuponów i ich komentowania przez graczy. Jeśli dodamy do tego możliwość oglądania wybranych wydarzeń sportowych na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym za w aplikacji Superbetu, nikogo nie powinno dziwić, dlaczego zbiera ona na ogół pozytywne recenzje. 

Wady aplikacji Superbetu? Trudno się czegoś doszukać. Może jedynie tego, że czasami „lubi” się ona przyciąć, gdy zainteresowanie danym wydarzeniem jest duże i w tym samym czasie korzysta z niej więcej osób niż zazwyczaj. Choć tak naprawdę dokładnie to samo moglibyśmy powiedzieć na temat „apek” pozostałych operatorów z naszej listy. 

Fuksiarz – aplikacja mobilna

Jeszcze w pierwszej połowie zeszłego roku „apka” od Fuksiarza była dostępna tylko na urządzenia z Androidem. Obecnie mogą już jednak korzystać z niej również zwolennicy artykułów elektronicznych z systemem operacyjnym iOS. Za to więc na pewno należy pochwalić bukmachera o swojsko brzmiącej nazwie. Oferowana przez niego aplikacja posiada jednak więcej plusów. Jakich? 

Aplikacja Fuksiarza gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych swoich użytkowników, ponieważ do zalogowania się do niej może być wykorzystywana metoda biometryczna. Poza tym produkt cyfrowy bukmachera promowanego w mediach przede wszystkim przez Krzysztofa Stanowskiego działa sprawnie i rzadko kiedy ulega krótszym bądź dłuższym przestojom. Nowi klienci opisywanego „buka” mogą ponadto otrzymać freebet o wartości 10 PLN (więcej na ten temat przeczytasz tutaj) za korzystanie z aplikacji. 

Jeśli zaś chodzi o minusy aplikacji od Fuksiarza, za najpoważniejszy należy uznać dokładnie ten sam, który dotyczy również obstawiania wydarzeń sportowych (i nie tylko) na stronie tego „buka”. Chodzi oczywiście o brak możliwości oglądania jakichkolwiek rozgrywek, co oferują niektórzy legalnie działający w Polsce operatorzy. Za inną wadę należy z kolei uznać fakt, że Fuksiarz nie daje możliwości obstawiania użytkownikom jego „apki” gier karcianych i sportów wirtualnych. 

STS – aplikacja mobilna 

STS to bukmacher, który nie zawsze jest pozytywnie oceniany przez osoby korzystające z jego usług, ale oferowana przez niego aplikacja jest bez wątpienia jedną z najlepszych. Logowanie za pomocą odcisku palca, możliwość skorzystania z cash-outu czy dostęp do wielu streamowanych online wydarzeń sportowych, które można oglądać na pełnym ekranie i w dobrej jakości – to tylko kilka z głównych zalet „buka”. Trudno więc zarzucić mu cokolwiek, jeśli chodzi o udostępniany przez niego produkt cyfrowy. Nie ma bowiem chyba sensu „czepiać się” na siłę tego, że aplikacja STS, podobnie jak innych operatorów, niekiedy działa wolniej lub – przy dużym zainteresowaniu danym wydarzeniem – może się na pewien czas przyciąć. To bowiem niedoskonałości, które trudno w tym momencie wyeliminować niezależnie od tego, którą z aplikacji bukmacherskich wzięlibyśmy pod uwagę. 

forBET – aplikacja mobilna 

Musimy przyznać, że aplikacja proponowana przez forBET wypada naprawdę przyzwoicie na tle innych. Dziwi nas to dość mocno, ponieważ bukmacher ten nie należy do czołówki operatorów działających w Polsce. Mimo to oferuje swoim klientom „apkę”, które nie tylko ładnie wygląda, ale też radzi sobie bardzo dobrze nawet z dużymi obciążeniami. Ponadto, korzystając z niej, można zgłosić chęć szybszego rozliczenia zakładu za dzięki funkcji cash-out. Wpłaty i wypłaty są przy tym realizowane sprawnie, a w razie jakichkolwiek problemów istnieje możliwość skorzystania z czatu online. Gdyby dodać do tego choć trochę wydarzeń sportowych dostępnych w streamingu, byłoby jeszcze lepiej, choć i tak w tym momencie jest naprawdę dobrze. 

BONUS

3300 ZŁ
 • Zakład bez ryzyka do 1175zł
 • Bonus od depozytu do 2000zł
 • Freebet 125zł ekstra!
 • 30 dni gry bez podatku (wygrana powiekszona o 14%!)

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

LV BET – aplikacja mobilna

Bukmacher ten zachęca do pobrania jego aplikacji, oferując m.in. bonus w postaci cashbacku o wartości 20 PLN w przypadku, gdyby okazało się, że pierwszy kupon „nie wszedł” (kliknij i poznaj szczegóły oferty powitalnej LV BET). Co warto wiedzieć więcej na temat „apki” opisywanego w tym miejscu „buka”? Gwarantuje on możliwość obstawiania sportów wirtualnych na telefonie i innych urządzeniach mobilnych, co odróżnia go m.in. od Fuksiarza. 

Aplikacja LV BET należy raczej do tych szybko działających i rzadko zacinających się. Jeśli zaś chodzi o jej obsługę, wygląda ona podobnie w porównaniu do tego, jak z poszczególnych funkcjonalności należy korzystać po zalogowaniu się do aplikacji innych bukmacherów – jest po prostu łatwa i intuicyjna. Co ciekawe, w przypadku korzystania z aplikacji LV BET na urządzeniach z Androidem nie trzeba troszczyć się o jej aktualizowanie, ponieważ ten proces jest przeprowadzany w odpowiednim momencie bez konieczności jego inicjowania samodzielnie. 

Szkoda, że LV BET, podobnie jak większość bukmacherów działających na polskim rynku, nie zapewnia możliwości oglądania w jego aplikacji wydarzeń sportowych live. Sam match tracker na pewno nie jest wystarczający dla poszczególnych graczy, co może sprawić, że zechcą rozpocząć korzystanie z „apki” innego buka. Pod innymi względami produkt cyfrowy służący do obstawiania meczów z oferty LV BET wygląda jednak co najmniej przyzwoicie. 

ComeOn – aplikacja mobilna

ComeOn to jeden z najmłodszych „buków” działających w Polsce. Mimo to ma do zaoferowania całkiem niezłą aplikację. Jej plusem jest przede wszystkim możliwość oglądania (w trybie full screen) meczów koszykówki w jej najlepszym wydaniu – rozgrywanych w NBA. Poza tym logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą technologii rozpoznającej twarz użytkownika. 

„Apka” od ComeOn na pewno powinna działać szybciej i oferować większy zakres funkcjonalności. Do wad produktu cyfrowego tego bukmachera należy jednak podejść z dużą wyrozumiałością, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, w naszym kraju funkcjonuje on dopiero od niedawna i trudno oczekiwać od niego natychmiastowego rzucenia rękawicy pod nogi znacznie bardziej doświadczonej konkurencji. 

Betcris – aplikacja mobilna

Betcris dość niedawno pojawił się na polskim rynku, ale nawet niedługi staż, jeśli chodzi o jego działanie w kraju nad Wisłą, nie przeszkodził mu w stworzeniu posiadającej co najmniej kilka atutów aplikacji. Jedną z nich jest możliwość skorzystania z takiej samej oferty bukmachera, jaka znajduje się na jego stronie internetowej. Za drugą należy uznać możliwość modyfikowania zakładów typu AKO, które nie zdążyły zostać rozliczne. Co poza tym? Dostępność cash-outu, wiele stałych i okresowych promocji dla użytkowników „apki”, a także możliwość skorzystania z gwarantujących odpowiednią prędkość metod wpłat/wypłat. Za największe minusy aplikacji autorstwa Betcris należy zaś uznać brak transmisji live przynajmniej części wydarzeń i występujące niekiedy spowolnienia w jej działaniu. 

PZBuk – aplikacja mobilna 

Aplikacja autorstwa tego bukmachera ani nie rzuca na kolana, ani nie woła o pomstę do nieba. Prezentuje się solidnie, jeśli chodzi o wygląd i liczbę funkcjonalności. Pozwala m.in. oglądać mecze NBA na żywo, co na pewno ucieszy każdego miłośnika najlepszej ligi koszykarskiej na świecie. Ponadto użytkownicy „apki” PZBuk regularnie otrzymują na swoje urządzenia mobilne powiadomienia push, dzięki czemu mogą być cały czas na bieżąco m.in. z promocjami oferowanymi przez bukmachera. Jego produkt cyfrowy wymaga jednak poprawy pod pewnymi względami. Mamy tu na myśli zwłaszcza dość problemy z prędkością działania aplikacji w momencie, gdy jej użytkownicy w tym samym czasie przejawiają zainteresowanie obstawieniem przebiegu danego wydarzenia. 

BONUS

250 ZŁ
 • Do 250zł Freebet bez obrotu!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

BetX – aplikacja mobilna

Pobranie i instalacja aplikacji tego legalnego bukmachera uprawnia do skorzystania z jego oferty powitalnej, w ramach której można otrzymać m.in. freebeet 20 PLN do wykorzystania właśnie z poziomu „apki”. Czy warto to zrobić? Każdy musi ocenić sam. Jeśli zaś chodzi o jej działanie, mogłoby być lepiej. Z jednej strony bowiem BetX proponuje produkt cyfrowy charakteryzujący się ładnym wyglądem i praktycznie taką samą ofertą ja ta dostępna na jego stronie internetowej. Z drugiej jednak aplikacja jest dość mało intuicyjna w obsłudze i nie działa zbyt prędko na tle konkurencji. 

BONUS

1150 ZŁ
 • cashback 75% od pierwszego depozytu – do 450 zł
 • freebet 50% od drugiego depozytu – do 300 zł
 • cashback od trzeciego depozytu – do 300 zł
 • freebety – 100 zł 

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Go+bet – aplikacja mobilna 

Go+bet to kolejny z młodszych bukmacherów działających w Polsce, ale oferujący swoim klientom całkiem przyzwoitą aplikację na urządzenia mobilne. Co sprawia, że postrzegamy ją właśnie w taki sposób? Działa dość prędko i nie zawiesza się z byle powodu. Poza tym stanowi bardzo wierne odzwierciedlenie oferty bukmachera, którą można znaleźć na jego stronie internetowej. Wady? Przede wszystkim brak możliwości skorzystania z bardziej nowoczesnych metod logowania niż ręczne wpisywanie nazwy gracza i hasła. Brakuje także choćby niewielkiej liczby zdarzeń, które można byłoby oglądać na żywo. 

BONUS

220 ZŁ
 • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
 • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Urugwaj – Panama: kursy i typy bukmacherskie (24.06.24)