najwyższe wygrane u bukmacherów

Najwyższe wygrane u bukmachera. Rekord to prawie 4 mln zł!

3,96 mln zł to absolutny rekord jeśli chodzi o najwyższe wygrane u bukmachera. Gracz zgarnął taką kasę w Fortunie. Poniżej przedstawiamy listę najwyższych wygranych u polskich bukmacherów. Te kwoty naprawdę robią wrażenie!

1. 3.96 mln zł w Fortunie

To najwyższa wygrana w polskiej bukmacherce, która padła w 2019 roku. Co ciekawe, to nie wygrana z jednego kuponu. Gracz postanowił puścić ich dziewięć. Wytypował głównie mecze Ligi Europy. Łączny kurs wyniósł około 3000.00. Dalsza historia jest już znana – kupony weszły, a gracz poczuł się tak, jakby wygrał w lotka.

2. 2.1 mln zł w Fortunie

Druga wygrana to również kupon w Fortunie. Na czterech kuponach gracz postawił aż 66 tys. zł i zgarnął za to ponad 2 mln zł! To suma, która nie mieści się w głowie. Też postawił na piłkę nożną, zdecydowania najpopularniejszy sport do obstawiania. Na swoim kuponie miał chociażby Ekstraklasę, LaLigę czy Serie A.

BONUS

335 ZŁ
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 10zl freebet -> tylko z naszym kodem!
 • 20 zł bez depozytu na start
 • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

3. 1.5 mln zł w Fortunie

Całe podium zajęła Fortuna. Tym razem jej gracz postawił trzy takie same kupony, na których znajdowało się 14 zdarzeń – wszystkie na piłkę nożną i najpopularniejsze ligi, czyli Premier League, LaLigę czy Ekstraklasę. Dopisało mu szczęście, dzięki czemu zgarnął około 1.5 mln zł!

4. 1.5 mln zł w STS

Podobną wygraną, choć nieco mniejszą zgarnął gracz STS. Mechanizm był podobny – cztery kupony o tej samej stawce za zaledwie… 2 zł! Na kuponie miał 16 zdarzeń na piłkę nożną. I wszystkie weszły mimo całkowitego kursy kuponu wynoszącego 79139,75 zł.

BONUS

760 ZŁ
 • 100 zł zakład bez ryzyka
 • 600 zł bonusu od trzech kolejnych wypłat
 • 60 zł w bonusach za zadania

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

5. 1.1 mln zł w Fortunie

Kolejna wygrana wynosząca ponad 1 mln zł i następna w Fortunie. Tym razem gracz postawił dwa kupony. Na było 11 zdarzeń, a na kolejnym 10 o stawkach wynoszących odpowiednio 80.2 zł i 125 zł. Miał nosa, bo jego kupony okazały się trafione, dzięki czemu zgarnął łącznie ponad 1 mln zł

Gdzie można obstawiać mecze?

Wysokie wygrane można oczywiście zgarnąć nie tylko w Fortunie i STS. To akurat najpopularniejsi polscy bukmacherzy, gdzie zarejestrowane konta ma największa liczba graczy w Polsce. Zastanawiasz się gdzie jeszcze można obstawiać mecze? Poniżej przedstawiamy listę bukmacherów z naszymi kodami promocyjnymi, które uprawniają do zgarnięcia jeszcze większego bonusu na start.

Jakie warunki musi spełnić polski bukmacher, aby oferować zakłady?

 • otrzymanie zezwolenia Ministerstwa Finansów na swoją działalność
 • pilnowanie, by aby na stronie i w aplikacji nie rejestrowali się gracze poniżej 18. roku życia
 • dodanie zaufanych metod płatności
 • pobieranie 12% podatku od zakładów oraz 10% podatku od wygranych kuponów powyżej kwoty 2279,99 zł
 • płacenie podatków w Polsce
 • stworzenie strony internetowej w języku polskim i z końcówką .pl

BONUS

220 ZŁ
 • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
 • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Urugwaj – Panama: kursy i typy bukmacherskie (24.06.24)