Bukmacherzy bez podatku. Wyższe wygrane w zakładach

Bukmacherzy bez podatku. Wyższe wygrane w zakładach

„Bukmacherzy bez podatku” to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w branży bukmacherskiej. Kiedyś było to niepotrzebne, ponieważ niezarejestrowane w Polsce firmy nie miały obowiązku rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku sytuacja się diametralnie zmieniła. Przepisy zmusiły bukmacherów do płacenia podatków, w związku z czym na rynku pozostały tylko te, które już wcześniej nie unikały od tego obowiązku. To jednak odbiło się na graczach. Restrykcje podatkowe w Polsce są jednymi z najbardziej wymagających, więc gracze często rezygnują z obstawiania. Jest jednak opcja, aby obstawiać bez podatku – całkowicie legalnie.

Jaki bukmacher bez podatku?

W Polsce gracze zakładów bukmacherskich mają nieco utrudnione zadanie. Gra bez podatku jest rzadkością, więc nie każdy typer będzie mieć okazję skorzystać z najlepszych ofert. U których bukmacherów możemy obstawiać bez podaatku?

– Fortuna:

  • gra bez podatku: Happy Hours;
  • wymagania: kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z min. kursem każdego z nich 1.30;

– LV BET:

  • gra bez podatku: 14 dni po rejestracji konta gracza;
  • Wymagania: kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem całkowitym na kuponie min. 2.40;

– forBET:

  • gra bez podatku: 30 dni po rejestracji konta gracza;
  • Wymagania: kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z nich 1.30;

– Go+Bet:

  • gra bez podatku: regularna;
  • wymagania: kupony wyłącznie ze zdarzeniami z oferty sportów wirtualnych i z możliwą wygraną nie większą niż 2280 PLN;

– Betcris:

  • gra bez podatku: regularna;
  • wymagania: kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.50.

– Superbet:

  • gra bez podatku: regularna;
  • wymagania: co najmniej 7 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20.

 

Powyższy spis przedstawia firmy bukmacherskie, które umożliwiają grę bez podatku na różnych zasadach. Część oferuje obstawianie regularne, inne zaś niweluje podatek w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Wtedy mogą oni wygrywać więcej przez określony z góry czas.

Zakłady bez podatku

Zakłady bez podatku to marzenie każdego polskiego gracza. Obecnie obowiązek podatkowy uprzykrza życie zarówno graczom, jak i bukmacherom. Istnieją jednak sposoby na to, by nieco umilić sobie grę w zakładach. Od każdego zakładu odliczane jest 12% podatku, a niektórzy bukmacherzy oferują nam wzięcie go na siebie. Wiąże się to z wyższymi ewentualnymi wygranymi, więc na pewno warto się tym wątkiem zainteresować. Czasami pojawiają się specjalne promocje, które umożliwiają obstawianie bez podatku. Niekiedy bukmacherzy decydują się włączyć opcję takiej gry do swojej oferty powitalnej dla nowych graczy. Są jednak również tacy, u których regularnie możemy stawiać zakłady bez podatku. Trzeba spełnić oczywiście konkretne warunki, ale nie są one przesadnie wygórowane. Najczęściej chodzi o zagranie minimum 3 zdarzeń na kuponie.

Podatek w zakładach bukmacherskich

Od kiedy w życie weszła nowa ustawa hazardowa w 2017 roku, branża bukmacherska musiała mocno odmienić swoje działanie. To właśnie wtedy wprowadzono obowiązek odprowadzania podatków przez bukmacherów, przez co część wycofała się z rynku. Bukmacherzy zostali zmuszeni do uzyskania oficjalnej licencji od Ministerstwa Finansów, a także do odprowadzania podatków w Polsce. Podatek od każdego wniesionego zakładu to 12% stawki kuponu. To najwyższy poziom podatkowy w całej Unii Europejskiej. Jednak to nie koniec. Wprowadzono również podatek od wysokich wygranych. Gracz traci 10% od każdej wygranej powyżej 2280 złotych.

Jak grać bez podatku?

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich znają sposoby na omijanie podatków od wysokich wygranych. Z kolei część bukmacherów ułatwia grę bez podatku od zakładów. W ten sposób można w prosty sposób uniknąć dodatkowych kosztów i cieszyć się wyższymi wygranymi. Jak to zrobić? W przypadku podatku od zakładów jesteśmy zdani na łaskę „buków” i trzeba szukać specjalnych ofert. O tym jednak za chwilę, a najpierw skupmy się na grze bez podatku od wysokich wygranych.

Jak już wspominaliśmy, każda wygrana powyżej 2280 PLN jest dodatkowo opodatkowana. Można jednak spróbować zmniejszyć stawkę, aby proponowana wygrana mieściła się w widełkach zwykłej wygranej. Jeśli koniecznie chcemy zagrać za daną kwotę, możemy rozbić nasz zakład na kilka takich samych kuponów. Po prostu dzielimy stawkę na równe, mniejsze części i wtedy żaden ze zmultiplikowanych kuponów nie jest obarczony podatkiem. Często bukmacherzy nie mają nic przeciwko takim działaniom.

Legalni bukmacherzy bez podatku

Powiedzmy otwarcie, że są w Polsce legalni bukmacherzy, u których spokojnie możemy grać bez podatku. Nie trzeba więc konieczne obstawiać u zagranicznych operatorów i narażać się na konsekwencje prawne z tym związane. Na naszym rodzimym rynku znajdziemy kilka ofert stawiania zakładów bez podatku. Niektóre z nich wiążą się z założeniem konta bukmacherskiego i obowiązują tylko przez określony czas. Istnieją jednak też takie, które działają ciągle i są do dyspozycji graczy. Sprawdźmy, którzy legalni bukmacherzy oferują grę bez podatku.

Fortuna ulepszyła Happy Hours

W poprzedniej wersji ta promocja pojawiała się Fortunie w określonych momentach. Na przykład bukmacher uruchamiał ją przed weekendem lub z okazji meczów w europejskich pucharach. W określonych dniach i godzinach można było załapać się na grę bez podatku i zagrać o wyższe wygrane. Poza tym wcześniej gracze sami dobierali z oferty odpowiedni bonus, który podnosił ich wygraną. Obecnie promocja jest aktywna na platformie bukmachera zgodnie z kalendarzem Happy Hours. Po spełnieniu konkretnych wymagań, do kuponu zostanie doliczona odpowiednia kwota, aby pokryć koszty podatku. To zdecydowanie łatwiejsze niż w przeszłości. Warto dodać również, że jeśli któreś ze zdarzeń by się nie odbyło, gra bez podatku obowiązuje cały czas. Fortuna, jak widać, postawiła na ciekawe udogodnienia.

BONUS

335 ZŁ
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 10zl freebet -> tylko z naszym kodem!
 • 20 zł bez depozytu na start
 • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Załóż konto w LV BET i graj bez podatku

W LV BET możemy liczyć na grę bez podatku zaraz po zarejestrowaniu się u tego bukmachera. Sam LV BET zaznacza, że likwiduje podatek po założeniu konta. Jako nowy gracz można się cieszyć grą bez podatku przez 14 dni. Oczywiście należy też spełnić konkretne wymagania. Żeby grać o wyższe wygrane w LV BET, należy stworzyć kupon z kursem całkowitym na poziomie 2,40 lub wyższym. Bukmacher zaznacza również, że muszą się znaleźć na nim co najmniej 3 zdarzenia. To nieco wyższe wymagania niż u pozostałych bukmacherów, ale wciąż są one do zrealizowania.

BONUS

2135 ZŁ
 • Bonus do 2000 zł
 • 25zl bonus (tylko z Naszym kodem!)
 • 20 zł Cashback na aplikacje, 20 zł bonus bez depozytu
 • 50 zł + 20 zł – dodatkowe bonusy do zebrania
 • graj przez 33 dni bez podatku

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gra bez podatku na start w forBET

Tutaj, podobnie jak w powyższych przypadkach, możemy otrzymać promocję na start, w ramach której zagramy bez podatku. Bukmacher forBET zdecydował się na opłacenie podatku z własnej kieszeni przez 30 dni od daty nowej rejestracji. Gracz może wtedy liczyć na dużo wyższe wygrane. Warunki w forBET są całkiem przystępne. Tutaj należy zagrać 3 zdarzenia na swoim kuponie, a każde z nich powinno mieć kurs 1,30. Bez przeszkód możemy zatem grać aż 2 tygodnie bez podatku. ForBET dodatkowo często wprowadza czasowe promocje „bez podatku”, dlatego warto obserwować social media bukmachera i czekać na informację o aktywowanej promocji.

BONUS

3300 ZŁ
 • Zakład bez ryzyka do 1175zł
 • Bonus od depozytu do 2000zł
 • Freebet 125zł ekstra!
 • 30 dni gry bez podatku (wygrana powiekszona o 14%!)

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sporty wirtualne bez podatku w Go+Bet

Grać bez podatku regularnie mogą klienci Go+Bet. Trzeba jednak pamiętać, że dotyczy to jedynie kuponów, na których znajdą się – w dowolnej liczbie i bez względu na wysokość kursu – wydarzenia z oferty sportów wirtualnych. Trzeba też pamiętać, że podatek nie zostanie pobrany jedynie w sytuacji, gdy wygrana nie będzie wyższa niż 2280 PLN.

BONUS

220 ZŁ
 • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
 • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Obstawianie bez podatku w Betcris

W ofercie promocyjnej Betcris również znalazło się obstawianie bez podatku. Dotyczy ono jednak kuponów typu AKO z co najmniej 3 zdarzeniami oraz minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.50. Poza tym w razie wygranej gracz otrzyma zwrot kwoty podatku w formie maksymalnego freebetu do 50 PLN. Ten zaś musi zostać następnie obrócony poprzez zawarcie zakładu z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich na poziomie co najmniej 1.30. Trzeba też pamiętać, że gracz ma na to 72 godziny, licząc od momentu przyznania freebetu.

BONUS

1400 ZŁ
 • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
 • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
 • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Superbet – gra bez podatku?

Superbet to firma bukmacherska, które oferuje swoim graczom możliwość zwiększenia wygranych od kilku do nawet kilkuset procent. Należy więc uznać, że po spełnieniu określonych warunków jest to pewnego rodzaju gra bez podatku. Jeśli bowiem na kuponach znajdzie się odpowiednia liczba zdarzeń i z wymaganym minimalnym kursem, wówczas ewentualna wygrana może być na tyle duża, że zrekompensuje środki przeznaczone na opłatę podatku.

Czy warto grać bez podatku?

Jak najbardziej warto grać bez podatku. Pozwoli to nam na osiągnięcie wyższej wygranej, a o to przecież chodzi każdemu graczowi. Wystarczy, że gracz spełni wymagania danego bukmachera i zostanie zwolnieni z podatku. Najczęściej chodzi o konkretną liczbę zdarzeń lub warunek kursowy. Gra bez podatku jest zdecydowanie bardziej opłacalna, więc warto się nad nią zastanowić.

Dlaczego w Polsce mamy podatek od zakładów?

W 2017 roku w życie weszła nowelizacja obowiązującej ustawy hazardowej w naszym kraju. Od tego czasu firmy bukmacherskie muszą odprowadzać podatek od każdego postawionego zakładu oraz dodatkowo w przypadku wysokich wygranych.

FAQ

Ile wynosi podatek od zakładów i wygranych?

Od każdej stawki zakładu odejmowane jest 12%, które automatycznie pokrywa koszt podatku. Przy wysokiej wygranej państwo pobiera dodatkowe 10% wygranej.

Jak wygląda gra bez podatku?

W zakładach podatek pobierany jest automatycznie po postawieniu kuponu. W efekcie wychodzi na to, że to gracz pokrywa koszty podatkowe. Niektórzy bukmacherzy oferują jednak grę bez podatku, która równa się wypłacie pełnej wygranej, niepomniejszonej o wartość podatku.

Czy na polskim rynku są bukmacherzy bez podatku?

Oczywiście, że tak. W Polsce mamy kilku buków, którzy mogą zaproponować opcję gry bez podatku. Trzeba uważnie śledzić ich oferty i korzystać z gry o pełną pulę.

Gdzie można obstawiać bez podatku?

Regularne zakłady bez podatku można stawiać m.in w Go+Bet. Są także bukmacherzy, którzy proponują grę bez podatku w ramach promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy