Hurkacz – Draper: kursy i typy bukmacherskie (09.04.24)

Hurkacz – Draper: kursy i typy bukmacherskie (09.04.24)

W zeszłą niedzielę Hubert Hurkacz okazał się najlepszy w turniejuEstoril Open w Portugalii, a już we wtorek przystąpi jednak do zmagań w Monte Carlo, czyli tam, gdzie na co dzień mieszka. Jego przeciwnikiem w 1/32 finału będzie Brytyjczyk Jack Draper. Jak podczas kolejnych zmagań na mączce poradzi sobie najlepszy polski tenisista? Sprawdzamy kursy Superbetu

O czym warto wiedzieć przed meczem Hurkacz – Draper?

Jak już wspomnieliśmy, w poprzedni weekend Hubert triumfował w Portugalii, pokonując w finale Estoril Open Hiszpana Pedro Martineza 6:3, 6:4. To spory sukces Polaka, ponieważ nie od dziś wiadomo, że gra na mączce nie należy do jego ulubionych. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że pokonani przez niego zawodnicy nie byli z najwyższej czy choćby wysokiej półki. Czy Jacka Drapera należałoby umiejscowić na jednej z nich? Obecnie zajmuje on 39. miejsce w rankingu ATP, więc jest to na pewno solidny zawodnik. Świadczy o tym również fakt, że niedawno dotarł aż do finału turnieju w Adelaide, w którym przegrał jednak z Czechem Jirim Lehecką w trzech setach.  

Hurkacz vs. Draper – historia ich starć

Wtorkowy mecz będzie czwartym, w którym Hurkacz i Draper zaprezentują swoje umiejętności. Dotychczas częściej (dwa razy) wygrywał Polak. Co ciekawe, raz triumfował właśnie w Monte Carlo (2:1 w 2023 roku, a wcześniej (2022) w belgijskiej Antwerpii (2:1). W ostatnim meczu z udziałem obu panów lepszy był jednak Brytyjczyk. Pokonał on „Hubiego” bez straty seta w zeszłorocznym US Open. Miejmy jednak nadzieję, że w najbliższym starciu ponownie górą będzie polski zawodnik. 

Kursy Superbetu na mecz Hurkacz – Draper i nasz typ

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Hurkacz – Draper

1.75 – 2.10

Superbet

Liczba setów: poniżej/powyżej 2.5

1.65/2.25

Superbet

Czy będzie tiebreak: tak/nie

2.00/1.72

Superbet

Mecz Hurkacza z Draperem powinien być dość wyrównany. Obaj posiadają bowiem ten sam główny atut – bardzo mocny serwis. Nie pomaga on jednak w zdobywaniu punktów na mączce tak samo jak choćby na trawie, dlatego o końcowym sukcesie jednego z zawodników powinny zadecydować inne aspekty. A to może być szansa dla Huberta, który jest bardziej doświadczony i lepiej wyszkolony technicznie. Poza tym wystąpi w swoim „domu”, czyli w Monte Carlo, a dodatkowo ma za sobą wygrany turniej, co powinno go podbudować mentalnie. Stawiamy zatem na zwycięstwo Hurkacza.  

Kiedy i gdzie oglądać mecz Hurkacz vs. Draper?

Mecz  Hurkacz – Draper zostanie rozegrany we wtorek (09.04.04) najwcześniej o godz. 11.00. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w Polsacie Sport lub Polsacie Sport Extra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy